Особливості охорони підприємств та бізнесу

Охорона офісу, складу та приміщення підприємства – головне завдання для будь-якого керівника. Для того, щоб організувати безпеку співробітникам та зберегти майно варто дотримуватися комплексного підходу та звертатися до охоронних компаній.

Охорона підприємства – це одна з ключових послуг відомої в Україні компанії “Шериф”. Фірма надає якісні послуги для фізичних та юридичних осіб.

Особливості охорони промислових підприємств

Охорона промислових підприємств є більш складною задачею, ніж охорона квартири чи будинку. Вона має свою специфіку в залежності від галузі та розмірів підприємства.Крім того, більшість промислових підприємств розміщується у старих будівлях, які не є безпечними та не обладнані для встановлення новітніх пристроїв. Задля гарантії повноцінної безпеки, радять об’єднати фізичну охорону, та технічні засоби.

Головні особливості охорони промислових об’єктів та бізнесу, це:

  1. Потрібно забезпечити охоронців засобами зв’язку, влаштувати для них внутрішню мережу, щоб максимально скоротити кількість переговорів через внутрішню мережу. Це швидше для зручніше для співробітників, спілкування може бути через рацію або внутрішній телефон.
  2. Встановити системи відеоспостереження на всій території підприємства, а також на вулиці біля нього. Це необхідно, щоб ви завжди могли спостерігати за ситуацією на підприємстві та території під час вашою відсутності. Через камери можна також контролювати час прибуття працівників на роботу, контролювати транспорт та невідомих людей біля об’єкту. Дуже важливо розподілити камери так, щоб не залишилось невидимих зон, якими можуть скористатися шахраї.
  3. Встановити пожежну сигналізацію з датчиками диму та вогню. Її приєднують до пульта, щоб сигнал про початок пожежі передавався одразу фахівцям.
  4. Встановити охоронну сигналізацію, яка захистить від спроб пограбування та інших шахрайських дій. Охорона Шериф зазвичай має на увазі сучасну систему Ajax, яка є найбільш безпечною. У складі охоронної сигналізації також є датчики, які підвищують рівень безпеки. Зазвичай встановлюють детектори руху, розбитого скла та удару. В системі можуть також бути кнопки тривоги, які одразу ж викликають групу швидкого реагування (якщо ви використовуєте пультову охорону).

Системи контролю доступом

Окремо варто сказати про систему контрою та управління доступом (https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/sistemi-kontrolia-dostupa-2/) до підприємства. Це спеціальні пристрої, які можуть обмежити доступ до входу. До них можна віднести навіть звичайний домофон, за допомогою якого можна контролювати людей на вхід та самостійно вирішувати, кому можна відчинити.

На великих підприємствах можна встановити турнікети та спеціальні системи, які працівники будуть відкривати самостійно, за допомогою електронного ключа. Це значно підвищує рівень безпеки, а також допомогає слідкувати, коли робітники приходять в офіс чи на підприємство.

Спеціалісти компанії “Шериф” оберуть для вас найкращий комплект обладнання, заказать який ви зможете за доступною вартістю. Монтаж буде здійснено найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *