Привітання на 10 років весілля

Перший круглий ювілей вашого щасливого сімейного життя довів наскільки міцна Ваша любов один до одного і наскільки м’якими і гнучкими можуть бути ваші сімейні відносини. Адже за 10 років ви навчилися не лише цінувати і дякувати свою другу половинку за все, розділяти всі біди і радощі, але також вам довелося поступатися один одному, проявляючи гнучкість, щоб зберегти свою сім’ю. В цей щасливий святковий день від усього серця хочеться побажати, щоб бурхлива річка любові мчала між багатих і квітучих берегів вашої міцною, як олово, сім’ї. І оскільки 10-річну річницю весілля називають ще рожевою, бажаємо молодим такою барвистою і повної пристрасті життя, як рожевий сад, і такої ж ніжної любові, як пелюстки троянд. І нехай чоловік кожен день дарує дружині троянду, в знак своєї пристрасної любові, все життя. Будьте щасливі!

***

Солодка, немов цукерка, пристрасна, як сама Венера, гаряча, подібно до Сонця, ваша любов була з вами всі ці десять щасливих років. Сьогодні Олов’яне весілля, десятирічний ювілей подружнього життя і вічної, незгасної любові. Даруємо дружині колекцію з олов’яних солдатиків: ця армія під твоїм командуванням захистить твою сім’ю від будь-яких напастей. Чоловікові ми подаруємо олов’яні шахи, щоб частіше король був поруч зі своєю королевою. Тобто, під наглядом у люблячої дружини. Перші десять років шлюбу найскладніші, це випробування ви пройшли з блиском. І нехай надалі ваша сім’я залишається для нас всіх прикладом вірності, любові, пристрасті, щасливого і благополучного життя. Щоб достаток ваш лише зростав, прикрощі і біди обходили стороною, а тепло сердець зігрівало вас, навіть в найсильніші морози. Вип’ємо за ваші міцні, як олово, сімейні узи.

***

Ваш шлюб за перше десятиліття довів, що він непорушний, надійний і міцний, як олово. Не дарма першу круглу річницю весілля звуть олов’яним весіллям. Це чималий термін для перевірки відносин. Тепер залишилося їх тільки зміцнювати і підкидати дров у величезне багаття вашої любові. Дозвольте і нам, найближчим і рідним, розділити з вами це щастя і погрітися у полум’я вашої пристрасної любові. Завжди приємно, перебуваючи у Вас в гостях, спостерігати, з якою ніжністю і трепетом ви ставитеся один до одного, як з півпогляду і без слів вмієте зрозуміти, чого хоче друга половинка. Від усієї нашої компанії і від чистого серця бажаємо життя, повного захоплень, не знати ні бід, ні сліз, ні прикрощів. Нехай дітки вам на радість підростають, любов ваша нехай ніколи не тане. Зберігайте, немов рідкісний скарб, Ваш милостивий сімейний лад.

***

Сьогодні великий день: рівно десять років тому ви перед богом і людьми один одному обіцяли бути разом, любити і дарувати щастя, зберігати вірність один одному і міцно триматися за сімейне вогнище. Все це було як вчора, як мить пролетіли ці десять років. А ви все так само любите один одного, оберігаєте і з трепетом дбаєте. Пуд солі на двох ви розділили, і, можливо, навіть не один. А любов ваша з кожним днем все сильніше і сильніше. У день олов’яного весілля побажаємо вам любити як раніше, руки цілувати, бути вірними і ніколи не ображати. А якщо раптом образа – то прощати. Нехай міцним буде ваш шлюб, як олово, і таким же гнучким. Нехай будинок ваш наповнять тепло і успіх, і кожен день чується радісний сміх. Розчиняйтеся один в одному, станьте одним цілим, і насолоджуйтеся своєю любов’ю. Нехай сімейство буде без вади, і міцним, ніби олов’яним.

***

Сьогодні ви переступили поріг олов’яного весілля. Бажаємо вам зберегти всю романтику ваших почуттів, як ніби весілля було тільки вчора. Нехай світла, сяюча, зігріває любов супроводжує вас скрізь і завжди. Не забувайте клятви і обіцянки, дані один одному десять років тому. Ваш шлюбний союз досяг гнучкої міцності олова, це означає, що в будь-які негаразди і прикрощі ви не розірвете ваші шлюбні узи, що сім’я ваша буде міцною в будь-яких життєвих ситуаціях. Чоловік, обсипай дружину пелюстками троянд, люби її як в перший раз, адже вона з тобою всі десять років. Дружина, будь ніжна з коханим чоловіком, немов лань, покірна і вірна. Збережіть ваші теплі почуття, передайте їх Вашим дітям і онукам, пронесіть свою любов через багато десятиліть. І щоб в такому ж складі ми зібралися через сорок років на золоте ваше весілля.

***

Вітаємо подружжя з олов’яним весіллям, з першим десятирічним ювілеєм. Дивлячись на вашу чудову пару, і не скажеш, що пройшло цілих десять років. Ви іскритеся щастям, випромінюєте пристрасть і любите один одного, як ніби тільки сьогодні одружилися. І нехай ще через десятиліття ваші почуття так яскраво виблискують і пристрасно палають. Ви ідеальне подружжя, ви дорожите так один одним. Цілуєтеся і обіймаєтеся, один одного дуже поважаєте. Ми незмінно тости піднімаємо, і вічної пристрасті і любові ми вам бажаємо. Шлюб загартувався, ніби олово став міцним. Будинок наповнився дитячим сміхом і теплом. Бажаємо друге десятиліття шлюбу відзначати вже з онуками. Ну а сьогодні п’ємо за вашу нескінченну любов, теплоту і ніжність один до одного. Ми щасливі тому, що стали частиною вашої великої і дружної сім’ї, і разом з вами сьогодні відзначаємо це свято любові і пристрасті.

***

Відкрийте секрет вашої вічної любові. За десять років ви зовсім не набридли один одному, все так само блищать очі і горять серця. Поцілунки такі ж ніжні, і ласки все так само безмежні, як і в перші хвилюючі дні подружнього життя. Правду скажемо: сьогодні пара молода краше і закоханіше, ніж на весіллі. Олов’яне весілля-це десять років щасливої сімейної ідилії, коли шлюб зміцнюється не радістю, а сумом і негараздами. Адже, тільки відчувши неприємності і горе, ви розумієте, як потрібні один одному і як любов’ю дорожите. І повага, і шана вашій родині. Он скільки гостей зібрали ви сьогодні, і дім ваш наповнився теплими побажаннями і любов’ю близьких. Нехай сімейне вогнище ніколи не згасне, і очі все також горять побачивши один одного. У день олов’яного весілля нехай виблискують зірки, а чоловік подарує нехай дружині з любов’ю троянди.

***

Непомітно пролетіли десять років сімейного щастя, і сьогодні ви відзначаєте вже олов’яну, або як ще називають, рожеве весілля. Олово дуже міцний і гнучкий метал. Саме тому, що гнучкий, тому і надійний. Адже, згинаючись, він не ламається, а просто приймає іншу форму. Ось і ваш шлюб за десять років знайшов якусь форму, звички, ви обросли турботою, розумінням, умінням знаходити компроміси і спільні рішення. Ми з трепетом спостерігали всі десять років, як росте і примножується ваша сім’я. І сьогодні з гордістю хочемо привітати Вас з першим серйозним ювілеєм. Все найскладніше позаду, а попереду вас чекає щасливе, тихе і затишне сімейне життя. Бажаємо вам багато ніжності, відродіть колишню пристрасть. Проведіть ще один медовий місяць удвох, щоб повною мірою насолодитися один одним. І ніколи не забувайте, що в цей день десять років тому ви обіцяли перед нами любити один одного і берегти.

***

Рідні наші, дорогі, улюблені і ненаглядні! Вітаємо вас з Олов’яним весіллям, з першим десятиліттям вашого шлюбу. Бажаємо з таким же успіхом прожити ще багато десятиліть, і любити один одного, як і в перший день сімейного життя. Нехай ваші серця так само б’ються в унісон, а яскравий вогонь любові незмінно підживлюється турботою і ніжністю один одного. Яскравих вам емоцій, шикарних вражень, нескінченної радості, гармонію в ваш будинок. Насолоджуйтесь один одним, знаходіть завжди щось нове, пізнавайте один одного, дивуйте. І тоді ви точно не зможете відірватися від своєї половинки. Нехай як олово буде міцним ваш шлюб, з любов’ю живіть, і тільки так!

***

Ви разом, поруч ось вже десять років. Прекрасніше пари в цілому світі немає. Ми раді з вами свято розділяти, за вас сьогодні тости піднімати. Гребіть щастя лопатою, носіть здоров’я мішками, миром наповниться дім, безмірної хай буде ваша пристрасть і любов один до одного. У день Олов’яного весілля, в цей десятирічний ювілей, Ви як ніколи відчули, що ви одне ціле. Що ви потрібні один одному як повітря, і порізно вже не зможете. Як олово, ваш шлюб став міцним, і немов троянда розцвіла ваша любов. Ви багато за десять років випробували, і довели, в першу чергу, собі, що гідні один одного і варті тієї праці, яку ви вклали в свою сім’ю. І нехай ваше життя розквітне і стане прекрасним, як казка, цінуєте кожну мить удвох. Ми від душі вам побажаємо пройти всі роки, відміряні вам, рука об руку, і, відчуваючи стукіт сердець, не втрачаючи ніжності, поваги, чуйності, доброти, і всіх теплих почуттів, що зараз відчуваєте до своєї половинки.

***

І як вам вдається любити один одного і цвісти, як на весіллі 10 років тому? Подивіться на них – вони сяють, як молодята. Але ж сьогодні у вас Олов’яне весілля, а значить, ми відзначаємо перший десятирічний ювілей. Вибачте минулі образи, відпустіть все погане, якщо воно між Вами було. І дай вам Бог прожити ще років сорок, п’ятдесят і сто, і через сто років, щоб ви так само посміхалися як зараз, трималися за руку і з такою ж ніжністю дивилися один на одного. Ви виховуєте чудових діток, не встигнете і оком моргнути – у вас будуть онуки. І свою любов ви їм передасте. І сім’я ваша тільки збільшиться, а щастя незмінно примножиться. Ми від душі бажаємо вам в сімейному житті щастя, нехай всі рідні, як і раніше, люблять вас. І, незважаючи на час, залишайтеся молодими і закоханими, палкими і пристрасними, ніжними і ласкавими, як зараз. Гірко!

Привітання дружині на 10 років весілля

Рожеве весілля відзначаємо,
Ми з тобою жонушка моя.
Ти як троянда з кожним днем все яскравіше розцвітаєш,
Мила, прекрасна і ніжна моя.
Я хочу сказати тобі за все спасибі,
За дітей, сім’ю і благодать.
Будь же ти у всьому, у всьому щаслива,
Я тебе завжди готовий оберігати.

***

Для мене ти будеш радістю завжди,
Для мене ти вірність і відрада.
Знати, що ми з тобою одна сім’я,
Для мене величезна нагорода.
Я тебе кохана моя,
З розовим весіллям вітаю.
Бути красивою, ніжною і счастливою завжди,
Від душі тобі бажаю.

***

10 років живемо з тобою ми разом,
10 років любов’ю дихаємо в унісон,
10 років стукають серця стривожено і ніжно,
Ніби в перший раз з тобою зустрілися ми знову.
Дозволь улюблена привітати,
З рожевою, веселою свадьбою тебе.
Нехай завжди доля тебе оберігає,
Радістю і щастям наповнюється душа.

***

Мені з тобою завжди затишно і тепло,
Ти, як ангел, випромінюєш ніжність і добро.
Найпрекрасніша господиня моя,
Світло у віконці ти рідна для мене.
Вітаю тебе з розовим весіллям,
І хочу, щоб щасливою була.
Нехай йдуть всі печалі і негоди,
Будь веселою, молодою і красивою завжди.

***

Ти моя хороша, рідна,
Ти моя кохана дружина.
Якщо поруч немає тебе, вже сумую,
Ну а поруч ти, шалено обожнюю і люблю тебе.
Вітаю тебе з розовим весіллям,
І хочу, щоб ти завжди була зі мною.
Будь такою ж милою, ніжною і красивою,
І такою ж вірною, люблячою дружиною.

***

Дружина моя кохана, рідна,
Живемо з тобою ми разом десять років.
Вже звички ми один одного знаємо,
Секретів між нами теж немає.
Пройшли ми разом через всі негаразди,
Ти мені хорошою супутницею була,
Спасибі, що мене всі ці роки
Терпіла і любила, як могла!

***

Дружині моїй коханій і рідній
Бажаю я здоров’я всією душею,
Я президент, а ти – міністр мій,
В тій державі, що звуть сім’єю.
Хочу тобі я від душі сказати –
Завжди тебе любити і поважати
Я буду, ніколи не підведу,
Будь-яку неприємність відведу!

***

Я десять років з тобою, рідна,
І швидко роки так летять!
Тобі я кращого бажаю,
Щоб був завжди твій світлий погляд,
Прийми ти в річницю цю
Від щирого серця мої слова,
Люблю сильніше всіх на світі!
Ти для мене – завжди права!

***

Не віриться, що 10 років минуло,
З тих пір, як одружилися ми з тобою!
З тобою щастя в двері мої увійшло,
Твій голос, ніжний сміх веселий твій.
На ангела часом схожа ти,
Хоч іноді літаєш на мітлі,
І я дарую, улюблена квіти,
У прекрасний день особливий тобі!

***

Не думав я, що я зможу
Бути вірним чоловіком 10 років,
Але сильно я тебе люблю –
Інших не існує, ні!
І з річницею зараз
Хочу привітати я дружину,
І їй сказати в який раз –
Що я люблю тебе одну!

***

10 років з тобою прожили,
І ніколи ми не тужили,
Дружину сьогодні вітаю,
І багато радощів бажаю,
Завжди красивою залишайся,
Рідна, частіше посміхайся,
Завжди зі мною поруч будь,
Пройдемо гідно життя шлях!

***

Я на тебе, кохана, дивлюся
І знову бачу юну зорю.
Твоя посмішка не спогад –
Вогонь, в якому нині я горю.
Без слів Я розумію думку твою,
В очах твоїх себе я впізнаю,
Твою, кохана, велику душу
І поруч з нею, закохану, мою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *