Привітання на 15 років весілля

Привітання в прозі на 15 років весілля

Люди, що живуть в любові, добре розуміють, що ж це таке насправді щастя. Живучи в такій атмосфері, вони завжди повинні відчувати самі чудові почуття, про які мріє так багато людей. І зараз мені б особливо хотілося помітити те, як мої найкращі друзі ось вже п’ятнадцять років живуть разом. Вони так добре поводяться один з одним, що це насправді стає прикладом наслідування для багатьох. Ну а я просто хочу привітати вас з вашим чудовим ювілеєм. Незважаючи на те, що зіграли весілля ви досить давно, ви все одно повинні пам’ятати про те, що всі ваші дії повинні бути хорошими. І нехай неприємності і будуть у вас траплятися, але ви стійко повинні все пережити. Я завжди буду намагатися для вас зробити найкраще. Знайте це, і намагайтеся цінувати кожен момент, проведений разом. І тоді вам вже не буде про що шкодувати так сильно.

***

Деякі люди в своєму житті зовсім не розуміють того, що вони так багато всього мають. І тільки тоді, коли вони насправді зможуть зівсім розібратися, тоді проблем ніяких не буде. Але, по-моєму, немає в світі нічого кращого, як мати сім’ю. А все тому, що тільки в сім’ї людина може отримати справжнє задоволення. Але для цього також потрібно намагатися прилаштовувати максимум зусиль. Але, зараз трохи не про це. Я хочу привітати з таким чудовим днем своїх дорогих родичів. Вони сьогодні святкують п’ятнадцятиріччя свого весілля. І така дата насправді дивовижна. У вас вже досить дорослі діти. І ви завжди буваєте такими добрими, що складно і уявити. І щоб в житті ніколи і нічого поганого не траплялося, ви завжди повинні намагатися все робити добре. Я бажаю вам удачі і щастя в житті.

***

Весільні дні бувають такими радісними, що і словами важко до самого кінця все передати. Саме тоді ми до самого кінця розуміємо важливе значення. Тоді наречений зовсім не може відвести щасливого погляду від нареченої. А сама дівчина з ніжністю відповідає йому взаємністю. Так, така подія була у вас п’ятнадцять років тому. Тоді Ви так сильно були закохані один в одного. Та й зараз зовсім нічого не змінилося. І це насправді неймовірно, що через такий проміжок часу ви змогли не перестати любити один одного. Я також у важливий для вас день хочу побажати вам успіху і щастя. Нехай сьогодні вам згадаються найкращі моменти свого сімейного життя. Нехай у вас обов’язково буде вдалим життя. Але, для цього вам потрібно буде гарненько постаратися. Так що ні в якому разі не забувайте про найголовніше і важливе в цьому світі.

***

У цьому житті досить таки рідко трапляється все так, як нам хочеться. Іноді просто доводиться вибирати, і це не залежно від вибору. Але, одним з найскладніших виборів буває тоді, коли молоді хочуть узаконити свій шлюб. Їм доводиться думати, а чи варто взагалі це робити. Але, я хочу сказати про те, що п’ятнадцять років тому ви зробили все правильно, і зовсім не помилилися. І це по-справжньому досить таки добре. Всі ці роки ви живете, душа в душу. Ви намагаєтеся робити все можливе для того, щоб у вас в сім’ї панував мир і спокій. І якщо ви постараєтеся і далі так чинити, то тоді напевно у вас все зміниться ще в більше кращу сторону. І мені залишається тільки побажати вам удачі і щастя. Ви не дивлячись ні на що, обов’язково повинні будете перетерпіти всі проблеми. І саме тоді і прийде вам воістину чудове життя.

***

Хіба в цьому житті не кожна людина будує своє щастя? У будь-якому випадку спроба це зробити є у кожної людини. І свого часу у вас вийшло добре зівсім впоратися. У цьому величезному світі ви змогли відшукати один одного, і навічно з’єднати свої життя. Я завжди ставлю ваші сімейні відносини в приклад іншим. Ось вже п’ятнадцять років ви живете в шлюбі. І кожен раз ви намагаєтеся все зробити найкращим чином. Ви сваритеся і лаєтеся так рідко, що це заслуговує успіху. Мені б дуже хотілося, щоб у вас все і завжди було саме так. Мені вже прийшов час, йти. Але, йдучи, я скажу вам, щоб ви завжди були в своїх відносинах щасливими. Це насправді важливо.

***

Хіба в цьому житті не кожна людина рядка своє щастя? У будь-якому випадку спроба це зробити є у кожної людини. І свого часу у вас вийшло добре зовсім впоратися. У цьому величезному світі ви змогли відшукати один одного, і навічно з’єднати свої життя. Я завжди ставлю ваші сімейні відносини в приклад іншим. Ось вже п’ятнадцять років ви живете в шлюбі. І кожен раз ви намагаєтеся все зробити найкращим чином. Ви сваритеся і лаєтеся так рідко, що це заслуговує успіху. Мені б дуже хотілося, щоб у вас все і завжди було саме так. Мені вже прийшов час, йти. Але, йдучи, я скажу вам, щоб ви завжди були в своїх відносинах щасливими. Це насправді важливо. Просто ростіть своїх дітей, і намагайтеся все робити добре і правильно. Я завжди буду готова прийти до вас на допомогу. Так що можете в будь-якому випадку сподіватися на мене.

***

Ви, коли-небудь бачили людей, які змогли прожити в шлюбі так довго? У будь-якому випадку вам обов’язково потрібно поглянути на сімейне життя моїх кращих друзів. Ось вже минуло п’ятнадцять років. І з кожним роком я все більше розуміла, що ви любите один одного. Ви так рідко лаялися, і так швидко сварилися. А пам’ятайте, що коли ви були вільними, ви зовсім не хотіли зустрічатися. Ви так не любили один одного, що навіть бачитися не хотіли. Але, а потім в один момент все змінилося. І сталося то так швидко. У будь-якому випадку зараз у вас ростуть чудові дітки, яких ви так сильно любите. Я дуже сподіваюся, що свої почуття у вас вийде пронести через всі випробування. Просто пам’ятайте головне правило, ви повинні думати не тільки про себе, але і про інших. І тоді вам в підсумку все повинно буде повернутися у багато разів.

***

Любов, це саме той стан, в якому так сильно потрібно деяким людям. А все тому, що саме вона дозволяє людині відчувати найпрекрасніші почуття і емоції. Кожен повинен хоч один раз у своє життя любити. І тоді все обов’язково буде добре. Зараз я хочу привітати людей, у яких весілля було п’ятнадцять років тому. І ця дата по-справжньому змушує дивуватися. Адже це було настільки нелегко зовсім справлятися. Але ті, хто зумів це зробити, той самий щаслива людина на світі. І зараз у вас підростають чудові дітки. Вони у вас по-справжньому хороші. І ви молодці, що зуміли їх так виховати. І я тільки хочу вас бачити завжди усміхненими. І тоді мені обов’язково буде жити набагато легше. Ну а зараз я йду, і бажаю вам життєвого успіху. Нехай над вами завжди буде світити тепле сонечко.

***

Хіба те, що людина знаходиться довгий час у відносинах, не означає, що у нього сильна воля. І ось так і ви, мої родичі вже протягом п’ятнадцяти років любите. Цей ювілей заслуговує на повагу. Тому що далеко не кожна людина ризикне зробити щось подібне. Ви живете щасливою сім’єю. Це чудово видно по вашим діткам. Вони такі хороші і щасливі, що зрозуміло, що у них все добре. Мені пригадується те, як ви до стосунків ворогували. Ви зовсім не хотіли звертати один на одного увагу. Але, одного разу, коли ніхто і не очікував, ви стали разом зустрічатися. Зараз тільки залишається дивуватися тому, як все може швидко відбуватися. Ну а мені хочеться побажати вам сімейного добробуту. Нехай у вас вийде зробити все так, щоб Ви були до самого кінця щасливі. І знайте, що ви мені дорогі. Так що я завжди готова вас підтримати.

***

Сп’яніле почуття щастя в цьому житті буває тільки тоді, коли людина закохана. Адже саме тоді він і відчуває всі найкращі почуття. Якщо ви хоч раз в житті любили, то тоді ви знаєте, що ж це таке. Але, зараз поговоримо трохи не про це. Я хочу особливу увагу звернути на те, що ось вже п’ятнадцять років мої родичі одружені. І в своєму шлюбі вони встигли отримати ті емоції, які могла отримати далеко не кожна людина. У вас також ростуть дітки, які такі слухняні і хороші. Вони також намагаються завжди бути для вас кращими. Ось чому ви обов’язково повинні ними пишатися. І зараз мені залишається радіти тому, що у вас все добре. Я сподіваюся, що так відбуватися буде завжди.

***

Багато людей у своєму житті навіть і не розуміють, скільки всього вони втрачають, якщо не хочуть грати весілля. Адже ці чудові почуття можна отримати саме тоді. Ось, наприклад, мої родичі, які завжди почувають себе добре. Вже минуло п’ятнадцять років з того самого дня. І дивлячись на них, я з упевненістю можу сказати те, що вони досі продовжують відчувати прилив сил, знаходячись один з одним. Я сподіваюся, що це буде тривати завжди. А зараз мені просто хочеться привітати вас з таким святом. Сьогодні ювілей вашого весілля. Ось чому на обличчях у вас такі милі посмішки. Мені б так хотілося, щоб ви завжди раділи тому, що вас чекатиме в житті. Адже це насправді так важливо. А зараз, коли мені прийшов час з вами розлучатися, мені хочеться вам сказати, щоб завжди були такими, як зараз. І нехай вас іноді і зустрічають труднощі, завжди намагайтеся їх пережити. І тоді успіх буде тільки на вашому боці.

***

Весілля у кожної людини залишає в серці незабутнє враження. А все тому, що саме в цей день ми можемо насолодитися такими сильними враженнями. Ось і ви, мої дорогі вже живете разом так довго. З Вашого весілля пройшло п’ятнадцять років. Але, не дивлячись ні на що, ви змогли зробити так, щоб пройти весь шлях без труднощів. Я завжди була так сильно рада. Мені так сильно хочеться побажати вам життєвого успіху і щастя. Я рада дивитися на те, що у вас в сім’ї все складається найкращим чином. Але, щоб в житті не сталося, завжди намагайтеся ставитися до всього добре, і шукати в цьому найкращі сторони. І тоді ви ніколи не будете ні в чому налаштовані. Я вас так сильно люблю, і завжди буду намагатися робити для вас в житті все можливе, що б вам допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *