Рушникова тканина і її характерні особливості

Існує так званий технічний матеріал, який використовується у виробництві рушників. Він буває різних розмірів і може мати різноманітний склад. Текстиль, виготовлений з такого матеріалу, відрізняється міцністю і практичністю. Він не залишає при застосуванні ворсинок, тому використання комфортне. Ці властивості оцінили клірингові фірми і прості домохазяйки, які щоденно користуються рушниками при митті посуду та ін.

До технічних тканин висуваються особливі вимоги, тому рекомендується купувати полотна лише в перевірених магазинах. Перш за все продукція повинна бути натуральною, оскільки синтетика не може вбирати воду. Каплі просто зісковзують по волокнах, що взагалі неприйнятно для технічних виробів (наприклад, рушників для кухні).

Щоб не хвилюватися за якість продукції, замовляйте товар в інтернет-магазині «Ідея». В каталозі знаходиться чудова та недорога рушникова тканина https://ideia.ua/ua/rushnichkovi-28425/c28425. Вона має всі потрібні характеристики, які гарантують відмінну експлуатацію виробів.

Вафельна тканина

Це популярний вид технічного матеріалу, який часто можна зустріти на кухні. Характерною особливістю полотна виступає зовнішня текстура, яка нагадує вафлі. Батьківщиною такої тканини вважається Туреччина. Саме там у XVIII столітті виробляли жорсткі полотна з характерним малюнком. Тоді матеріал ткали власноруч, і тільки найбільш майстерним вдавалося за день виготовити близько п’яти полотен. До складу вафельної тканини входила натуральна гіпоалергенна бавовна, що не змінилося навіть сьогодні в вік високих технологій.

Особливості матеріалів

Що стосується основних властивостей, то вони не залишать байдужим жодного покупця. Незамінним в господарстві рушниковий матеріал роблять:

 • міцність;
 • зносостійкість;
 • високий рівень м’якості;
 • екологічність;
 • достойні показники вбирання вологи.

Рушникова тканина не дряпає поверхню під час витирання посуду та інших предметів. При придбанні вафельного полотна будь-яка господиня відчує простоту в догляді за ним. Його можна прати як в машинці, так і вручну, кип’ятити, при цьому матеріал не втратить свого первинного вигляду. Пильна увага до виробництва цього виду тканини забезпечила їй антиалергенні властивості і протистояння до різних хімічних реакцій.

Користь матеріалу

Рушники виступають необхідними речами в будь-якому домашньому господарстві для протирання різних поверхонь, предметів або скла. Без таких текстильних виробів неможливо обійтися на кухні. Тому купівля полотен для виготовлення рушників дозволить доповнити приміщення важливим функціональним атрибутом.

Одна з переваг такого текстилю – це стійкість відтінку. Рушники для рук і численні кухонні аксесуари, пошиті з вафельної тканини, можна часто прати при підвищеній температурі. При цьому не треба турбуватися з приводу втрати яскравості кольору і стоншування волокон. Крім того, цей матеріал:

 • характеризується абсолютною безпекою для шкіри рук;
 • м’який, тому можна регулярно використовувати, не травмуючи епітелій;
 • передбачає нескладне прасування з легким відпарюванням;
 • може зберігатися, не боячись вогкості;
 • не вбирає в себе сторонні запахи;
 • має стійкість до розривів, що дозволяє виробам без втрат пережити інтенсивну експлуатацію в умовах сучасної кухні.

В каталозі інтернет-магазину «Ідея» вдасться купити гарні та недорогі матеріали від українських, російських, молдавських та білоруських виробників. Великий вибір малюнків та кольорів дає змогу кожному підібрати відповідну рушникову тканину до вашої кухні або інших приміщень. Кожен товар має в складі стопроцентну бавовну, що робить використання дуже ефективним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *