гороскоп риби

Риби: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Вам 2021 рік віщує розмірене і спокійний плин життя. Тема нашого сьогоднішнього матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Риби. Найповніша добірка для риб жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Кардинальних змін чекати не варто, але бояться майбутнього теж: зрештою, все складеться так, як вам того і хотілося. Просто потрібно навчитися дивитися на світ ширше і бути відкритими назустріч новому.

Порада астролога. Зірки кажуть, що до вас прийде любов, і романтика буквально буде витати в повітрі. Сімейні ж Риби зможуть налагодити відносини з партнером. Це сприятливий час для подолання конфліктів, спільних походів до сімейного психолога і вирішення тривалих проблем, в тому числі з народженням дитини.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

Незважаючи на досить спокійний рік, який пророкує Рибам гороскоп на 2021 рік, робота не вовк і в ліс не втече. Доведеться викладати по повній, на якій би посаді ви не працювали.

 • Січень-лютий. Початок року для риб виявиться сприятливим для будь-якого роду починань, від зміни сфери діяльності, до укладення шлюбу. В цілому якщо частіше прислухатися до розуму і менше волі давати почуттям і необгрунтованим реакцій, то ці місяці пройдуть гладко, без будь-яких потрясінь.
 • Березень-квітень. Весна розбудить в вас романтичний настрій. Немов березневий кіт, Риби будуть ходити по вулицях, вдихаючи аромати набухаючих бруньок, першого листя, талого снігу і пролісків. Якщо ситуація дозволить, пориньте в цей стан з головою, дайте собі невелику перепочинок, щоб відпочити від нескінченної гонки.
 • Травень-червень. Самотніх представників знака чекає кілька приємних знайомств. Кожне з них може обіцяти велику любов. Ваше завдання-вибрати людину, якій можна буде довірити майбутнє. Звертайте увагу на вміння тримати своє слово і поведінку в складних ситуаціях.
 • Липень-серпень. У матеріальному плані риб чекають істотні поліпшення. Фортуна повернеться до вас обличчям, тому можна без роздумів вкладати свої заощадження в бізнес або покупку акцій, цінних паперів. Не виключені подарунки, отримання спадщини або великий виграш.
 • Вересень-жовтень. Риби можуть насолоджуватися довгоочікуваним спокоєм. У цей період найкраще планувати подорож і відпустку. Поїздки, навіть найтриваліші пройдуть успішно. Вдасться уникнути і поганої погоди, і неякісного обслуговування, і різноманітних захворювань – супутників відпочинку.
 • Листопад-грудень. Кінець року для риб видасться досить напруженим. Але це будуть приємні клопоти, які, хоч і змусять відчути себе втомленими і замученими, подарують приємне почуття добре виконаної справи. Не рекомендується безконтрольно витрачати гроші. Адже заощадження рано чи пізно мають властивість закінчуватися.

Гороскоп на 2021 для жінок Риб

Вже в перші тижні 2021 року жінки-Риби буду повністю занурені в робочі справи. Доведеться вирішувати раптово виникають складні питання, вислуховувати довгі пояснення і призначати зустрічі для переговорів, в тому числі на вищому рівні. Те, що відбувається дійсно не дасть вам занудьгувати.

Незважаючи на турботи, рік буде плідним, вдасться багато зробити і ще більше запланувати. Не бійтеся будувати довгострокові плани, адже увага до деталей – це запорука успіху практично в будь-якій справі.

Навіть якщо робочі моменти повністю заволодіють вашою увагою, не втрачайте з уваги близьких. Їм теж потрібна ваша увага і підтримка. Сім’я багато в чому тримається саме на ваших плечах, так не дайте ж їй дати тріщину.

Сприятливі періоди

 • Січень. Перший місяць року для риб стане напруженим не тільки в емоційному, а й у фізичному плані. Доведеться жертвувати відпочинком, щоб скрізь встигнути. Але це зовсім не погана новина, так як все, що станеться з вами змінить життя в кращу сторону.
 • Березень. Весняний місяць нагадає Рибам, особливо самотнім, що кохана людина поруч – це справжнє щастя. Хтось відчайдушно кинеться на пошуки того чи тієї самої, а хтось почне налагоджувати відносини з уже наявним партнером. Пам’ятайте, що діалог, де люди один одного чують – це запорука довгих і щасливих відносин. І саме в березні вам вдасться внести ясність і стабільність в цю сферу відносин.

Намагайтеся не фокусуватися на невдачах, без них, звичайно, нікуди. Будьте позитивними і налаштованими на результат. Процес заради процесу-не про вас. Вам потрібно бачити те, до чого призведе праця і витрачений час.

Несприятливі періоди

 • Травень. У цьому місяці клопоту буде більше ніж зазвичай. Робота, близькі і власні потреби часом будуть суперечити один одному. Не розраховуйте, що зможете досягти успіху скрізь, але і прикрих помилок можна не боятися. Сприймайте те, що відбувається, як неминучість і намагайтеся шукати баланс.
 • Грудень. Робота на цей місяць стане для вас першорядною. Близькі, звичайно ж, швидко помітять зміни і висловлять своє невдоволення. Але діватися нікуди, доведеться поговорити з ними по душах і розставити всі крапки над i. можливо, за цим підуть образи, але якщо постаратися знайти підхід, то вже до кінця грудня все нормалізується, і Новий рік зустрічати ви будете в колі люблячих близьких і друзів.

Зірки попереджають, якщо занадто сильно захоплюватися кар’єрою і поставити хрест на особистому щастя, то можна зустріти старість на самоті. Не забувайте спілкуватися з протилежною статтю і пам’ятайте, що ніякої високий пост не замінить любляче серце поруч.

Гороскоп на 2021 для чоловіків риб

Чоловікам-Рибам в 2021 році вдасться показати свої професійні навички і заручитися підтримкою керівництва. Трохи підприємливості та вміння бути в потрібний час в потрібному місці піднімуть вас на такі кар’єрні висоти, що навіть і не снилися.

Звичайно, без праці жодна фортуна не зможе все зробити за вас. Тільки щоденна робота над собою, точне і спокійне виконання покладених на вас обов’язків, приправлене дрібкою удачі і чайною ложкою потрібних зв’язків забезпечать вам кар’єрне зростання і повагу в керівних колах.

Але не тільки роботою буде наповнений 2021 рік. Багато уваги зірки приділяють і особистій, і фінансовій сфері. У відносинах настане благодатний період. Розставань, швидше за все, пережити не доведеться, а ось повернення пристрасті і першої закоханості – цілком. Матеріальна сторона життя також буде досить стабільною і проблем точно не принесе.

Сприятливі періоди

 • Березень. На початку весни риби отримають шанс проявити свою ділову хватку і показати підприємницькі здібності. Можливо, ті, хто давно мріяли змінити обридлу роботу зможуть реалізувати себе, як засновники власного бізнесу. Фокусуйтеся на тому, що у вас виходить найкраще. Тоді успіх гарантований.
 • Травень. Все, що риби запланували, збудеться. Цей місяць сприятливий для укладення шлюбу, зачаття і народження дітей, зміни місця проживання або роботи. Зміни, що будуть розпочаті в травні, неминуче приведуть до щасливого кінця.

Вчіться прислухатися до своєї інтуїції і внутрішнього чуттю. Дуже багато корисного зможуть вам розповісти ваші ж почуття.

Несприятливі періоди

 • Січень. Цей місяць обіцяє бути складним для риб. З’явиться кілька важливих справ, на вирішення яких часу виявиться в обріз. Розірватися не вдасться. Доведеться вирішувати, на чому краще сфокусувати свої зусилля. Благо до весни все більш-менш налагодиться.
 • Листопад. У Рибах прокинеться конформізм і критицизм. Ви станете буркотливі, як старий, якому все не те й не так. Навколишні будуть з нерозумінням, а пізніше з напругою дивитися на ваші спроби побудувати всіх по струнці. Не чекайте, що хтось раптом почне змінюватися, щоб відповідати вашим очікуванням.

Зірки рекомендують не зациклюватися на недосконалості навколишнього світу. У ньому є безліч приємних речей, які сповна покривають деякі недоліки.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для риб

У любовній сфері у риб все буде стабільно, з помітними позитивними тенденціями. Хтось більш успішний зможе налагодити своє особисте життя, а хтось привнести довгоочікувану стабільність у взаємини з існуючим партнером. Любовних переживань також буде багато, але більшість з них приємні.

Любовний гороскоп рекомендує звернути свою увагу на людину, яка завжди поруч з вами. Висока ймовірність, що ви просто не помічаєте його достоїнств. Придивіться і, можливо, побачите в його обличчі когось більш значущого, ніж просто друга.

 • Доленосне знайомство. На початку весни в житті риб відбудеться щось надзвичайне, що зведе їх людиною, яка в майбутньому стане їх партнером. Намагайтеся абстрагуватися від обставин знайомства, адже набагато важливіше ті почуття, які з’явилися між вами.
 • Інтрижкам – ні. Рибам в 2021 році слід сконцентруватися на серйозних відносинах і не розпорошуватися на швидкоплинні романи. Не варто таким способом засвідчуватися в своїй привабливості, є набагато більш традиційні способи.
 • Друг або щось більше? Поруч з вами постійно є той, кому можна довірити свої думки, переживання. Той, хто підтримає, якщо є необхідність і заспокоїть, коли сумно. Придивлятися. Чи дійсно Ви тільки друзі один для одного. Може досить ігнорувати очевидне?
 • Сімейна ідилія. Сімейним представникам знака в першому півріччі не доведеться переживати за домашніх. Відносини з близькими будуть спокійними і розуміючими. Це сприятливий період, щоб вирішити накопичені проблеми і розбіжності.
 • Почекай, робота. В кінці року Рибам доведеться сконцентрувати всі свої сили на виконанні своїх посадових обов’язків. В цей час рідні можуть відчути себе покинутими. Поясніть все як є і намагайтеся знаходити хоч кілька хвилин для телефонного дзвінка.

Рибам в 2021 році вдасться розпалити полум’я любові. Навіть маленька Іскорка, що проскочить між вами та іншою людиною, здатна стати справжньою пожежею. Головне, не згоріти дотла в цьому вогні пристрасті.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для риб

2021 рік в плані здоров’я для риб пройде досить стабільно. Хронічні захворювання залишать вас на деякий час в спокої, а нових недуг можна не боятися. Металевий бик сповна обдарував вас здоров’ям. А все інше – у ваших руках.

Нездужання може бути викликано виключно вашими вчинками і ставленням до життя. Якщо ви не спите належний час, безконтрольно їсте, курите і вживаєте алкоголь без норми, то не дивно, що здоров’я почне барахлити. Власне і вигляд в дзеркалі навряд чи буде задовільним.

 • Спорт – це життя. Ця очевидна істина в 2021 році повинна щільно засісти Рибам в голові. Регулярна фізична активність продовжує життя, робить вас сильними, спритними, випрямляє спину і повертає блиск в очах. Перевірте на собі.
 • Застуда не пройде. Риби будуть відчувати себе прекрасно. Однак, одягатися все-таки варто по погоді, особливо якщо ви живете там, де температура взимку опускається нижче нуля.
 • Відпочивайте і видихайте. Моральне і фізичне напруження можуть дати про себе знати в кінці року. Щоб цього не сталося, зірки рекомендують регулярно влаштовувати собі відпочинок і зайнятися медитацією або духовними практиками. Це знизить рівень стресу, який, в свою чергу, провокує появу багатьох хвороб.
 • Тривожний дзвіночок. Деяких представників цього знака, здоров’я все-таки підведе. Це почнеться якраз в листопаді-грудні і проявиться, як звичайне нездужання. Не тягніть-зверніться до лікаря, щоб не запустити ситуацію і не провести весь наступний рік, бігаючи по лікарях.

Зірки не рекомендують Рибам робити якісь кардинальні зміни в стилі або способі життя. Але це не означає, що можна продовжити захоплюватися переглядом серіалів до ранку або вечірками з алкоголем кожні вихідні. Шукайте більш корисні альтернативи.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для риб

Грошова стабільність в 2021 році буде перебувати в повній залежності від вчинків самих риб. Ваше завзятість в досягненні мети здатне як швидко привести до мети, так і помітно загальмувати фінансові надходження.

Фінансовий гороскоп не рекомендує вам почати інвестувати і формувати фінансову подушку безпеки, якщо ви ще цього не робите. Рано чи пізно ви оціните всю користь цієї ради. У 2021 році кошти можуть несподівано стати в нагоді, тоді вам не доведеться звертатися до друзів і родичів за допомогою.

 • Без праці не виловиш і рибку. Варто розуміти, що фінанси не приходять самі по собі, звичайно, якщо ви не багатий спадкоємець якоїсь великої корпорації або живете на відсотки за вкладом. Тільки старанна робота приносить матеріальну винагороду.
 • Плануйте бюджет. Весь рік спокуси будуть чекати риб на кожному кроці, то захочеться придбати новий смартфон, то відправитися в подорож. Співвідносите свої бажання з можливостями і не йдіть на поводу у емоцій.
 • Не ризикуйте даремно. Металевий Бик не потурає ризикованим підприємствам, іграм на біржі і різним фінансовим махінаціям. Тільки завзятість і праця можуть привернути його увагу і прихильність. Тому уникайте ризику і віддавайте перевагу перевіреним часом способам. Нехай дохід буде надходити не так швидко, зате можливість втратити все обійде стороною.
 • Плати борги. Рано чи пізно кредитори згадають про вас. Справно погашайте кредити та іпотеки, платите відсотки і не захоплюйтеся використанням кредитки. Це легкі гроші, які потім доведеться відпрацьовувати потім і кров’ю.

Щоб 2021 рік пройшов успішно, будьте розсудливі. Не вплутуйтеся в сумнівні заходи і старанно працюйте.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для риб

Уже в перші місяці 2021 року Риби виявляться повністю захоплені своєю роботою. І нехай необхідності, може, гострої і не буде, ви добровільно вирішите проводити весь свій вільний час на робочому місці.

Намагайтеся зберігати баланс між професійною та особистим життям. Близькі можуть не зрадіти, якщо ви залишите їх без уваги на тривалий період. Знаходьте час на партнера і дітей, якщо такі є.

 • Працівник року. У 2021 році всі одноголосно визнають першість риб у багатьох питаннях і перестануть оскаржувати ваші професійні навички. До вас будуть звертатися за допомогою, а керівництво не раз викличе до себе, щоб послухати поради.
 • Ділові зв’язки. В середині року Риби будуть в центрі подій. Всі переговори і ділові зустрічі будуть проходити під вашим чуйним керівництвом. Намагайтеся не брати на себе занадто багато. Делегуйте повноваження молодшим колегам.
 • Знай, з ким дружити. Корисні в кар’єрному плані зв’язку з’являться ще на початку року. А до кінця, вдасться ними скористатися. Але не забувайте, що послуга завжди буває за послугу і вам самим доведеться рано чи пізно відплатити тією ж монетою за добро.
 • Стабільність – ознака майстерності. У 2021 році Рибам не рекомендується змінювати сферу своєї діяльності. Можна рухатися по кар’єрних сходах, але йти з місця роботи краще в наступному році.

Завантаженість на роботі весь рік буде досить пристойна. Доведеться викладатися по повній. Не втрачайте часу дарма і регулярно нагадуйте керівництву про свої достоїнства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *