гороскоп водолій

Водолій: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Рік Білого металевого бика виявиться для вас справжнім подарунком долі. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Водолій. Найповніша добірка для Водолія жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Навіть ті сфери, де раніше представники цього знака не хапали зірок з неба, швидко підкоряться їх натиску. А символ року сприяє тому, щоб їх сила і енергія завжди були на висоті.

Головне завдання – підтримувати хороші відносини з близькими і оточенням. А також не бояться зав’язувати нові знайомства. Представиться кілька прекрасних можливостей познайомитися з сильними світу цього. А їх упускати точно не можна!

Порада астролога. Бик обов’язково перевірить терпіння Водоліїв, періодично зіштовхуючи їх з конфліктними і категоричними людьми. Є шанс, що навіть члени сім’ї в 2021 році будуть періодично цим грішити. Тримайте емоції під контролем, адже так легко сказати щось не те в запалі суперечки.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

Новий рік сприяє початку нового життєвого етапу. Це буде пов’язано як з професійною сферою, так і з особистим життям. Всім представникам знака слід підготуватися, але не бояться прийдешніх змін.

 • Січень-лютий. Зимові місяці порадують професійними успіхами. Якщо в минулому році ви орали, як кінь і не розуміли, коли ж буде винагорода, то не переживайте! Ось воно вже стукає у ваші двері. У керівництва ви давно на хорошому рахунку. Зірки складуться так, що один дуже привабливий пост виявиться вакантним. Кого ж запросять на цю посаду?
 • Березень-квітень. У будь-яких прагненнях не варто керуватися принципом “моя хата скраю”. Навіть домагаючись своєї мети, не забувайте про інтереси оточуючих вас людей. Часом дипломатичний підхід виявляється більш продуктивним. Тим більше так можна заробити прихильників майбутніх проектів. А це корисно в будь-яких сферах.
 • Травень-червень. Тепло розбудить навіть самих ледачих представників знака. Працьовитість послужить хорошу службу тим, хто вміє чекати. А чекати доведеться, на щастя, недовго. Вже до кінця травня багато планів почнуть реалізовуватися самі по собі. Тут, головне не гальмувати процес своїми поспішними діями. Довіртеся вітру долі, але не забувайте гребти веслами.
 • Липень-серпень. Кінець літа нагадає про те, що Водолії все ще не встигли відпочити і відновити свої сили. Якщо не виділити тиждень-другий на довгоочікувану поїздку, похід або просто безтурботний перегляд серіалів, то до початку осені можна відчути занепад сил, а там і сезонні застуди не за горами. Будьте уважними до свого здоров’я і не тягніть з походом до фахівців.
 • Вересень-жовтень. В цей час, якщо ви встигли зарядитися сонячними вітамінами і відпочити, очікується небачений підйом енергії. З’явиться час для нових перемог, адже вечори вже не так ваблять прогулятися в парку. Прийшов час попрацювати, а то потім буде нічого відкласти на рахунок в банку.
 • Листопад-грудень. Водоліям захочеться кардинально змінити свій спосіб життя, зовнішність або ставлення до навколишнього їх світу. Можна почати з чогось корисного. Наприклад: розпрощатися зі шкідливими звичками або зайнятися особистим життям. Благо в кінці січня відбудеться справжнє Зимове диво-самотніх представників знака чекає вельми приємне знайомство. Новий Рік точно не доведеться зустрічати на самоті.

В цілому, 2021 рік досить сприятливий для будь-яких починань, а також будівництва нового і відновлення старого. Тому якщо мрієте відродити відносини з кимось дорогим Вашому серцю, то металевий Бик всіляко цьому сприятиме.

Сімейним – краще тримати свої емоції під контролем. По-перше, ваша половинка може бути більш вразливою, ніж ви очікуєте, а по-друге, діти уважно спостерігають і копіюють відносини між батьками. Не варто псувати життя ні собі, ні своїм дітям.

Самотні – нарешті виявляться втягнутими в нові відносини. Навіть ті, хто відчайдушно чинив опір цьому, не зможуть противитися неминучому. Можна сказати, що доля вже все за вас вирішила. Залишається тільки докласти трохи зусиль, щоб не пропустити своє щастя.

Гороскоп на 2021 для жінок Водоліїв

Удача чекає за найближчим кутом жінок, що народилися під знаком Водолія. Весь 2021 рік буде наповнений приємними подіями, а більшість перешкод пройдуть повз. Вдасться привести справи в порядок і утвердитися на новій посаді, якщо до цього ви змінили місце роботи. Але реалізацію раніше задуманого краще спланувати на перше півріччя 2021 року, у другому з’являться нові турботи.

Близькі та друзі будуть на вашому боці, тому нестачі в підтримці Водолії не зазнають. Але, як говорить гороскоп на 2021 рік, важливо відчувати грань і не сідати людям на шию. Навіть якщо на ваші прохання не відповідають відмовою, людина може бути не особливо радий виконувати чужі забаганки.

Сприятливі періоди

 • Лютий. Останній зимовий місяць виявиться найбільш продуктивним для прекрасних представниць знака. Особливо це буде стосуватися кар’єри і бізнесу. Якщо у вас своя справа, то в лютому прийде час задуматися про його розширення і вихід на міжнародний ринок. Звичайно, якщо ви будете приймати досить зважені і обдумані рішення.
 • Липень. Середина літа благоволить відпочинку і розслабленню. Але Водоліям буде ніколи лежати на пляжі або дозвільно проводить час. Багато приємних подій, зокрема, в особистому житті, закрутять їм голову. Не шукайте любовних пригод, вони самі Вас знайдуть. Життя зміниться настільки стрімко, що для роздумів не залишиться часу. І воно на краще.

Несприятливі періоди

 • Серпень. А ось в кінці літа можна і відпочити. Тим більше що здоров’я змусить вас взяти ненадовго паузу в трудовій сфері і приділити час походів по лікарях, звернутися до яких раніше було ніколи. Є ризик перевтоми, стресів і всіляких психологічних проблем. Пам’ятайте, що психосоматика впливає на виникнення багатьох жіночих захворювань. Вчіться приймати і розуміти себе і своє тіло. Тоді вдасться уникнути серйозних проблем.
 • Грудень. Кінець року видасться вельми напруженим. Буде здаватися, що всі незавершені справи раптово лягли на ваші плечі бетонними блоками. Якщо зможете витримати навантаження і не зламатися під напором несприятливих обставин, то до кінця року зможете зітхнути з полегшенням. Але на наступ світлої смуги раніше 2022 року краще не розраховувати.

Гороскоп на 2021 для чоловіків Водоліїв

2021 рік виявиться для чоловіків роком можливостей і перспектив. Багато дверей виявляться відкритими перед вами, достатньо лише відкрити їх і увійти. Але не варто розраховувати на швидкий успіх. Перспективи на те і перспективи, що не забезпечують 100% успіх. Тільки праця і прагнення до мети допоможуть Водоліям досягти вершини. Сидіти склавши руки, точно не варто.

Нестачі сил чоловіки цього знака, до речі, відчувати не будуть. Весь рік їм вдасться провести в строю і навіть не підхопити застуду в холодний період. Але все-таки перевтомлюватися не варто. Щоб зберегти бойовий настрій до кінця року, в середині літа краще взяти невелику відпустку. Відправитися до моря або просто зайнятися своїми справами і ненадовго забути про роботу.

Сприятливі періоди

 • Травень. Сприятливий час для будь-яких починань. Також, як з’являються перші пагони на деревах, у Водоліїв з’явиться маса нових планів і справ. Реалізувати їх все, звичайно, не вдасться, тому варто правильно розраховувати свої сили планувати час. Перед вами відкриються нові можливості, і головне завдання – вибрати ті, що найбільш відповідають вашим бажанням.
 • Червень. Півріччя закінчиться для вас неймовірно вдало. Багато в чому вплив фортуни буде пов’язано з вигідними знайомствами, які вийде зав’язати в цей період. Не виключено заступництво керівництва і просування по кар’єрних сходах. Вас будуть оточувати однодумці, тому багато проектів і плани вдасться реалізувати досить швидко.

Несприятливі періоди

 • Жовтень. Середина осені виявиться для Водоліїв не найсприятливішим часом. Можливі загострення відносини з близькими і коханим. Подолати кризу вдасться не відразу, тому так важливо запастися терпінням. Пам’ятайте, що одне сказане в запалі суперечки слово може раз і назавжди перекреслити хороші відносини з людиною. А налагодити їх дуже непросто.
 • Листопад. Чорна смуга в житті триває. У 2021 році вони будуть відчувати складнощі в спілкуванні і на цей раз проблема буде пов’язана з колегами і керівництвом. Згуртувати навколо себе колектив не вдасться. Головне – не лізти в суперечку і не реагувати на різноманітні чутки, які будуть ходити за спиною. Якщо в підпорядкуванні знаходяться люди, то намагайтеся приймати тільки зважені рішення і не ставитися байдуже до їхньої думки і потреб.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Водоліїв

На любовному фронті у Водоліїв будуть вестися активні бойові дії. Нудьгувати не доведеться. Любовний гороскоп впевнений-нові знайомства розпалять почуття в серцях навіть тих, хто вже давно поставив хрест на особистому житті і живе заради дітей/батьків/домашніх тварин.

2021 рік подарує Вам абсолютно нові емоції. І не тільки в любові намічається низка змін. Відносини з сім’єю приймуть несподіваний оборот: ті, хто ще недавно був в сварці або відмовлявся спілкуватися через тих чи інших розбіжностей, самі почнуть шукати зустрічі з вами.

 • Дружите з головою. Емоції будуть бити через край. Головне, вчасно зупинитися і закрити рот. Не сказати очевидну дурість або образу – буде прекрасною ідеєю. Хочете спокою? Вчіться самовладання, а також слухати свого співрозмовника. До речі, працює не тільки в любовних відносинах.
 • Дійте спільно. Відносини-це справа двох людей. Не буває так, що один зацікавлений бути поруч, а інший – ні. Спільна робота над помилками допомагає зміцнити почуття і навчитися долати розбіжності. А їх у житті буде чимало.
 • Додайте фарб. Сімейним представникам знака пора додати різноманітності в побут. Відправитися в спільну подорож або влаштувати романтичну вечерю – прекрасна ідея. Але якщо душа просить кардинальних змін, то можна разом зайнятися якимось екстремальним видом спорту, піти в похід або, теж ефективний спосіб, внести гостроту в інтимне життя. Спеціалізовані магазини є на кожному кроці, треба тільки вибрати щось, що підходить і вам, і партнеру.
 • Березневі коти. Якраз навесні Водоліям краще не робити ніяких спроб зав’язати нові відносини з протилежною статтю. Великий ризик попастися на вудку до шахраїв або просто людям жадібним до чужого багатства.
 • Довгоочікуваний подарунок. Тим, хто давно не міг завести дітей, але дуже хотів, доля піднесе сюрприз. Вже восени приємна новина розбурхає вас і змусить будувати нові плани.
 • Серйозні відносини почекають. Одиноким представникам знака можна трохи почекати з одруженням. Поки є час проводите його в своє задоволення. Побут, як відомо, затягує. Насолоджуйтесь романтикою і вільним життям, але не надто входите в раж. Можливо, хтось близький вже в кінці року змусить вас передумати.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Водоліїв

2021 рік в цілому видасться не найскладнішим в плані здоров’я для Водоліїв. Серйозних захворювань, швидше за все, вдасться уникнути, але не можна виключати психологічних проблем. А також остерігайтеся стресів і хронічної втоми. Психосоматичне виникнення захворювань не можна виключати.

Запас життєвих сил буде абсолютно невичерпним. Але так буде лише першу половину року. З початком осені точно доведеться більше відпочивати і займатися своїм здоров’ям.

 • Захворювання відступлять. Ті, хто давно бореться з хронічними хворобами, в 2021 році відчують полегшення. Захворювання стане потроху відступати. В цілому прогноз сприятливий, але відмовлятися від лікування після появи перших результатів не варто. Продовжуйте роботу і дотримуйтесь рекомендацій лікаря.
 • Зайва вага-ваш ворог. З початком весни наслідки новорічних свят і нестримного споживання жирної і калорійної їжі дадуть про себе знати. Зайві сантиметри, що так спритно ховалися під об’ємними пуховиками, нарешті, стануть видні всім. Буде дещо незручно за свою фізичну форму. Відправляйтеся в зал і припиніть безконтрольно поїдати солодощі!
 • Американські гірки. На початку осені Водолії відчують, що сили поступово залишають їх. Періоди вибухової активності будуть змінюватися тижнями цілковитої апатії і депресії. Щоб мінімізувати подібні перепади, регулярно відпочивайте, спіть не менше покладеного і не нехтуйте фізичною активністю. Спочатку буде важко змусити себе вийти із зони комфорту, але з часом все пройде.
 • Слухайте себе. Ніхто крім вас краще не розуміє ваш організм. Але цьому теж потрібно вчитися. Спостерігайте за собою, своїми звичками, дивіться, як ваше тіло реагує на ту чи іншу дію, подія. Виходячи з цього будуйте своє життя.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Водоліїв

Стан фінансової сфери Водоліїв у 2021 році залишатиме бажати кращого. Можливі, як великі грошові надходження, так несподівані витрати. Спланувати свої витрати не вдасться. Постійно буде з’являтися Нова обставина, що змушує запустити руку в заначку. Боротися з цим марно, але можна обмежити свої походи по магазинах, уникати розпродажів і намагатися не позичатися по дрібницях навіть у родичів.

 • Гроші люблять тишу. Щоб ще раз не прогоріти на своїх грандіозних планах, намагайтеся мовчати про них. Не розповідайте всім навколо, як ви збираєтеся відкрити свій бізнес з виробництва роботів з 3D-принтера або виїхати до Швеції на заробітки. Все, що було озвучено втрачає свій сенс. Але якщо ви задумали щось дійсно грандіозне, то дійте швидко, шукайте однодумців, але не видавайте всі секрети.
 • Подушка безпеки. Як в машині вона рятує під час аварії, так і в звичайному житті фінансова подушка безпеки виручить вас в складній ситуації, коли несподівано потрібно дороге лікування або сусіди зверху заллють нову кухню або старий «Жигуль» в’їде в вашу новеньку іномарку.
 • Купи слона. Постарайтеся максимально відсунути необхідність здійснення великих покупок. Краще зовсім не планувати їх в 2021 році, але якщо ситуація безвихідна, то оптимальним часом, щоб розлучитися зі своїми заощадженнями, буде кінець осені – початок зими.
 • Великому кораблю – велике плавання. Деякі представники знака в 2021 році відчують в собі тягу до змін і вирішать покинути обридле місце роботи. Не рубайте сплеча. Спочатку зважте всі ЗА і проти. Потягніть ви цей демарш, з матеріальної точки зору? Відмовлятися від затії змінити життя на краще, звичайно, не варто, але і кидатися у вир з головою теж.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Водоліїв

Перед Водоліями в 2021 році відкриється новий світ можливостей. Сказати напевно чи буде це пов’язано з тими знайомствами, які відбудуться на початку року або, що вищестояще керівництво, нарешті, оцінить ваші заслуги по достоїнству, не можна. Але можна з упевненістю заявляти, що металевий бик надасть всебічне сприяння всім власникам свого бізнесу, а також тим, хто прагне до успіху.

 • Все таємне стає явним. Керівництво помітило ваші таланти. Але в 2021 році буде потрібно ще раз продемонструвати все, на що ви здатні. Така необхідність виникне несподівано, тому будьте напоготові і обов’язково здивуєте всіх своїми здібностями і знаннями.
 • Водоліям скрізь дорогу. Природна чарівність представників знака легко схиляє на їх бік навіть самих непримиренних консерваторів. На роботі це завжди грає на руку. Ви можете залучити в свою команду тих, хто вам необхідний. А що, як не злагоджена колективна робота дає кращі результати?
 • Слон і моська. Якщо ви ще не забралися високо по кар’єрних сходах, то уважно стежте за своїми словами і вчинками. Власне, це корисно на будь-якій посаді. Суперечити керівництву і лаятися з вищестоящими особами – принаймні, нерозумно. Ви залежите від них. Всього одне їх слово і на вашій кар’єрі може бути поставлений великий і жирний хрест.
 • Пряма дорога до успіху. Все те, що відбувається зараз з вами, так чи інакше, веде до успіху. Тримайте ніс за вітром, а плечі широко розправленими, що б не відбувалося навколо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *