гороскоп козеріг

Козеріг: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

У прийдешньому році вам буде не до відпочинку і нудьги: робота і сім’я будуть постійно нагадувати про себе, вимагаючи уваги і підтримки. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Козеріг. Найповніша добірка для Козерога жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Більшу частину року доведеться витратити на вирішення чужих проблем, так що всім представникам знака належить забути про свої потреби і повністю зосередитися на порятунку рідних і друзів від всіляких негараздів.

Свою думку Козерогам належить відстоювати з особливим завзяттям. Навколишні весь рік будуть норовити змусити вас покласти себе на вівтар чужих уподобань. Не піддавайтеся. Стійте на своєму, інакше ризикуєте втратити себе.

Порада астролога. Металевий Бик змусить вас приймати відповідальні рішення. Навіть самим вертким уникнути необхідності робити важливий вибір не вдасться. Зіпріться на вірне плече друга або коханої людини і дерзайте. Зрештою практично всі помилки можна виправити в майбутньому.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

В цілому 2021 рік стане для Козерогів роком Підведення підсумків, вирішення найбільш нагальних проблем. Все, чого вже вдалося досягти в цей період, стане приносити плоди. Можна дозволити собі трохи сповільнитися, адже вже в наступному році ситуація кардинально зміниться і від вас будуть потрібні активні дії.

 • Січень-лютий. Зима виявиться для Козерогів наповненою різними подіями. Велика відповідальність ляже на їхні плечі, але це їх не збентежить. Вони готові з користю для себе скористатися ситуацією і, треба сказати, зроблять це, як не можна вдало.
 • Березень-квітень. Свої потреби доведеться знову відсунути на другий план. Але не варто занадто довго займатися самозреченням. Можуть з’явитися проблеми на особистому фронті, а точніше, все особисте життя може стати великою проблемою.
 • Травень-червень. Прийшло тепло стане спокушати Козерогів, всіляко заманюючи то в парк, то запрошуючи на море, то на відкриту терасу кафе. Іншими словами, абсолютно неробочий настрій буде керувати представниками цього знака все два місяці. Дозвольте собі піддатися спокусі і вдосталь насолодитися відпочинком. Адже незабаром можливості взяти перепочинок у вас не буде.
 • Липень-серпень. Життя Козерогів прийме абсолютно новий оборот. З’явиться кілька вдалих можливостей, пов’язаних з професійною сферою. А також можлива доленосна зустріч з кимось, хто приверне вашу увагу.
 • Вересень-жовтень. Тепер можна трохи пожити для себе і насолодитися спокійним і розміреним життям. У цей період вкрай вдалими будуть будь-які вкладення, проте ризикувати все-таки не варто. Вибирайте більш-менш надійні способи: короткострокові вклади, ігри на біржі, угоди з валютою. А якщо вам випаде можливість взяти участь в бізнесі — ні за що не відмовляйтеся. Це стане прекрасною довгостроковою перспективою.
 • Листопад-грудень. Чим ближче до кінця року, тим активніше стають Козероги. Їм належить кілька поїздок в цей, досить короткий часовий проміжок. Не можна сказати, що все буде гладко, але і боятися не варто. Приємні подорожі і нові знайомства згладять негативне враження. Не приймайте великих подарунків і уникайте фінансових махінацій.

Гороскоп на 2021 для жінок Козерогів

Металевий бик доставить прекрасним представницям знака Козерога чимало сімейних проблем. Варто підготуватися до того, що доведеться грати роль своєрідного громовідводу. Весь негатив спочатку буде проходити через вас. Будьте спокійні і врівноважені, від вашого вміння тримати себе в руках залежить сімейне благополуччя.

Та й в цілому 2021 рік стане для вас справжнім випробуванням витримки і вміння тримати себе в руках. Це теж досвід, нехай і не такий радісний, як хотілося б. Але як нагадує гороскоп на 2021 рік, все, що нас не вбиває, робить сильніше. Тому сприймайте те, що відбувається, як безцінний урок.

Сприятливі періоди

 • Червень. Є всі можливості, щоб помітно вирости в професійному плані. Той величезний обсяг роботи, який був зроблений раніше почне давати свої плоди. Можливо, вам навіть зроблять кілька вкрай вигідних пропозицій в плані зміни сфери діяльності або посади. Не відмовляйтеся, навіть якщо боїтеся, що вашої кваліфікації буде не вистачати.
 • Грудень. Останній місяць року сприятливий для змін на особистому фронті. Можна зважитися на весілля або народження дитини. Самотні представниці знака зможуть знайти собі партнера, а ті, хто вже перебувають у відносинах, налагодять зв’язок один з одним.

Несприятливі періоди

 • Січень. Початок року видасться найважчим часом. Доведеться лавірувати між сімейними негараздами і складнощами в спілкуванні з колегами і керівництвом. Пам’ятайте, що цей період закінчиться, головне, не наламати дров. Те, що було зроблено в запалі зазвичай приносить найнеприємніші наслідки.
 • Травень. У вас несподівано заграє ревнощі. Швидше за все, підозри будуть безпідставними, але відносини з партнером помітно погіршаться. Постарайтеся вирішити все спокійним діалогом, а не звинуваченнями і криками. Якщо почуття щирі і людина вас дійсно поважає, то зможе зрозуміти і заспокоїти. В іншому випадку ж, навіщо вам поруч той, в кому ви не можете бути на 100% впевнені.

2021 рік змусить Козерогів бути менш категоричними і навчитися приймати позицію іншої людини. Намагайтеся завжди бути нейтральною стороною і не вплутуватися в суперечки і чвари. Нічого хорошого з цього не вийде, тільки додасться нервів.

Гороскоп на 2021 для чоловіків Козерогів

Металевий Бик в 2021 році не дасть Козерогам розслабитися. Він зіштовхне їх віч-на-віч з серйозними труднощами. Від того, як закінчиться протистояння, залежить майбутній успіх. Не потрібно думати, що вдасться відсидітися за спиною ближнього, всього доведеться домагатися своїми силами.

Стабільність в 2021 році вам буде тільки снитися. Періодично з’являються екстрені ситуації загартують характер і навчать сприймати ситуацію не настільки близько до серця. Інакше можна і серйозні проблеми зі здоров’ям заробити. Вчіться знижувати рівень стресу і працювати зі своїми страхами. Можливо, незайвим буде попрацювати з психологом.

Сприятливі періоди

 • Січень. Початок року відкриє перед Козерогами нові двері. Кар’єра і бізнес підуть в гору. І хоч дрібні труднощі так і будуть потрапляти на кожному кроці, наполегливість і завзятість приведуть до успіху. З цим ніхто не зможе посперечатися.
 • Лютий. Цього місяця металевий Бик пропонує сильним представникам цього знака проявити всю свою наполегливість і не боятися ризикувати. Можна сказати, що на місяць Ви отримаєте повну невразливість. Неприємності будуть обходити стороною, та й все те, що раніше турбувало, на час залишить вас у спокої. Те, наскільки продуктивно ви зможете використовувати цей вдалий час, визначить успішність всього року.

Несприятливі періоди

 • Березень. Цей місяць буде схожий на мінне поле. Один невірний крок – і все злетить на повітря. Всього одна спроба зробити вибір. Якщо оступитися або навіть рушити не в тому напрямку, то неприємностей уникнути не вдасться. Довіртеся своїй інтуїції і не ризикуйте даремно. Не варто додавати в своє життя в цей період ще більше екстриму.
 • Листопад. Кінець осені принесе Козерогам нездужання і загострення хронічних захворювань. Навіть ті представники знака, що ніколи не відрізнялися слабким здоров’ям, несподівано відчують нездужання і захочуть залишитися вдома, а не відправитися на якийсь культурний захід або в зал. Слідкуйте за своїм самопочуттям і вчасно реагуйте на появу насторожують симптомів.

Розслабитися в 2021 році Козерогам точно не вдасться. Тому хвилини затишшя краще використовувати для того, щоб ненадовго видихнути, розслабитися і кинутися в бій з новими силами.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Козерогів

Металевий Бик перевіряє Козерогів і їх партнерів на міцність. Ваші відносини вже пройшли через багато, але 2021 рік зіштовхне ще з великими труднощами. Як вважає любовний гороскоп, в якийсь момент ви навіть подумаєте, що зовсім втратили щось спільне і вас вже нічого не пов’язує. Але це не так. Зможете пережити цю кризу, вже влітку ситуація почне помітно налагоджуватися.

 • Баланс над прірвою. Тим, хто вже досить давно перебуває у відносинах, доведеться балансувати на межі кризи першу половину року. Складнощі в розумінні змусять ненадовго розійтися, але вже через кілька тижнів прийде розуміння, що ви один одному ближче, ніж думали.
 • Важкий вибір. У лютому Козероги зосередяться на своєму внутрішньому світі, трохи замкнуться в собі і перестануть помічати оточуючих їх людей. Звичайно, самопізнання-це необхідний процес в житті людини, але не варто відокремлюватися від друзів і близьких.
 • Пора змін. В кінці весни захочеться щось змінити у відносинах з протилежною статтю. Все, що раніше приносило задоволення і щастя, здасться наївним і дурним. Доведеться шукати нові моделі поведінки. Щоб в парі знову з’явилася гармонія, доведеться попрацювати над пошуком способів спільного проведення часу.
 • Наполеонівські плани. На початку літа деякі пари можуть почати планувати жити разом або одружитися. На жаль, планам не судилося збутися, непередбачені обставини втрутяться в найвідповідальніший момент. Краще відкладіть прийняття подібних рішень на кінець року.
 • Доленосна зустріч. У серпні-вересні самотнім представникам знака вдасться зустріти свою половинку. Якщо не упустити шанс, то можна знайти супутника або супутницю життя. Інакше можна потім шкодувати все життя про те, що не зробили крок назустріч або відмовилися від привабливої пропозиції.
 • Страсна осінь. Осінні місяці для Козерогів будуть ознаменовані хвилею пристрасті, від якої, як співалося в пісні, не сховатися, не сховатися. Тут підстерігають небезпеки. Можна занадто захопитися втратити голову від почуттів. Не варто беззастережно довіряти партнеру, великий ризик залишитися обдуреними.

В цілому, можна сказати, що 2021 рік сприяє змінам на особистому фронті Козерогів і відкриє їм очі на недоліки партнера. Тут головне зважити всі плюси і мінуси і розібратися для себе, чи є у відносинах взагалі сенс або ви просто боїтеся залишитися на самоті.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Козерогів

У плані здоров’я 2021 рік теж піднесе Козерогам кілька сюрпризів. Варто бути напоготові тим, хто страждає від хронічних захворювань або зараз знаходиться на стадії лікування або ремісії. Хвороба не дрімає і якщо не працювати над проблемою, можна заробити ще більш серйозні ускладнення в майбутньому.

 • Миємо руки частіше. Правила особистої гігієни, як би абсурдно це не звучало, раптово опиняться на першому місці для Козерогів. Це не повинно викликати будь-яких труднощів, купіть собі приємний гель для душу, піну для ванн, насолоджуйтеся водними процедурами. І, звичайно, не забувайте мити руки і не чіпати ними обличчя після знаходження в громадських місцях.
 • Не прагніть згорнути гори. На початку літа здасться, що Козерогам підвладне все в цьому світі. Потрібно тільки докласти зусиль і все і все впадуть до ваших ніг. Але це враження оманливе. Занадто багато сил потрібно, щоб постійно бути на вершині. Відпочивайте досить і спіть покладені 8 годин.
 • Не вигадуйте. Восени Козероги можуть відчути нездужання. Кілька неприємних симптомів – і ви вже готові бігти до лікаря і лягати в лікарню на повне обстеження. Все не так жахливо, як здається. Звичайно, не варто нехтувати медичною допомогою, але і вигадувати собі неіснуючі захворювання – теж.
 • Сезон застуд. До кінця осені і початку зими доведеться особливо ретельно стежити за своїм здоров’ям. Сезон застуд не обійде вас стороною. Як тільки відчуєте підвищення температури, нездужання, біль в горлі – відразу йдіть до лікаря. Не геройствуйте, не варто продовжувати ходити на роботу і заражати всіх навколо.

Цей рік не обіцяє бути стабільним для Козерогів в плані здоров’я. Тому прийміть всі заходи для того, щоб уникнути серйозних ускладнень. Не думайте, що зможете одужати самостійно за допомогою народних засобів і заощадити гроші. Зрештою лікування встане в круглу суму.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Козерогів

Запаморочливих фінансових успіхів у 2021 році краще не чекати. Звичайно, певне просування намітиться ще в березні, але все, що Ви отримаєте в результаті буде залежати виключно від вашої праці і прагнення.

 • Найкраще-ворог хорошого. Поки в житті все стабільно і спокійно, краще зайвий раз не баламутити воду і дати ситуації йти своєю чергою. Як тільки вирішите пограти з долею, удача тут же відвернеться. Будьте послідовні в своїх діях і вкладеннях.
 • Плавний рух вгору. Різких стрибків у 2021 році не передбачається. Але при цьому матеріальне становище буде потроху, але неухильно зростати. Для збереження своїх заощаджень слід ретельно планувати бюджет і віддавати собі звіт в тому, що витрати не можуть перевищувати доходи.
 • Допоможи ближньому. В кінці літа хтось із друзів або родичів може потрапити в скрутну ситуацію. Буде потрібно ваша допомога, в тому числі і матеріальна. Не відмовляйте в послузі, в майбутньому добро до вас повернеться тоді, коли буде потрібніше за все.
 • Інвестувавши. Не бійтеся інвестувати свої заощадження. Але намагайтеся вибирати надійні об’єкти для капіталовкладень. У всі часи саме нерухомість вважалася, вважається і буде вважатися надійним способом вкладення своїх фінансів.

Як вважає фінансовий гороскоп, металевий бик навчить вас не смітити грошима. Деяким навіть доведеться затягнути пояси тугіше і скоротити свої витрати. Але це тимчасовий період. Все налагодиться, і в підсумку ситуація прийме найкращий оборот.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Козерогів

Для більшості представників знака 2021 рік виявиться вдалим в плані кар’єри і самореалізації. Багато раніше непорушні посади виявляться цілком доступними, варто лише докласти сили для того, щоб піднятися вище.

 • Терпіння і праця все перетруть. Представники цього знака відрізняються незвичайним працьовитістю і готові зробити що завгодно, аби виправдати покладені на них очікування. Плідна робота в 2021 році призведе до успіху.
 • Пошуки компромісу. В середині року домашні справи нагадають про себе. І ті, хто давно намагався абстрагуватися від повсякденних турбот неминуче зіткнутися з лавиною занедбаних в дальній ящик справ. Доведеться шукати баланс між кар’єрою і будинком. Щоб не втратити себе будьте послідовні і не хапайтеся на все відразу.
 • Шанс на успіх. На початку осені на сцену вийдуть непередбачені обставини. Від того, наскільки вдало у вас вийде вийти з ситуації залежить весь майбутній кар’єрний успіх. Ретельно все обміркуйте і не губіться, все в ваших руках!

Останні кілька місяців 2021 року обіцяють великий успіх. Ситуація помітно покращиться і піде в гору. Не гальмуйте цей процес непотрібними чварами з колегами і керівництвом. Будьте лояльними і виконавчими, тоді під дзвін келихів 31 Грудня зможете сказати, що металевий бик був до вас прихильний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *