гороскоп стрілець

Стрілець: гороскоп на 2021 рік для жінок і чоловіків

Наступаючий рік металевого Бика дасть вам можливість почати все заново і виправити минулі помилки. Тема нашого матеріалу: гороскоп на 2021 рік для знака Стрілець. Найповніша добірка для Стрільця жінки і чоловіки: любовний, сімейний, фінансовий, кар’єрний і гороскоп по року народження. Це прекрасна пора для нових знайомств, відносин, подорожей, кар’єрних перемог. Тільки вам вирішувати, в якій сфері докласти максимум зусиль, адже практично всі ваші починання в результаті виявляться успішними.

Цього року намагайтеся менше сумніватися в собі, адже у вас воістину є всі дані, щоб отримати те, чого бажаєте. Потрібно тільки трішки завзятості і праці, тоді жодна мета не залишиться нескореною. Не дозволяйте ліні взяти над вами верх, будьте активніше, ініціативніше. Страху невідомості теж потрібно дати бій, інакше з місця ви не зрушите ніколи.

Порада астролога. Нові знайомства порадують вас хорошими діловими зв’язками і просто приємними співрозмовниками. Будьте відкритими, йдіть на діалог. Намагайтеся не замикатися в собі, шукайте нові компанії, не відмовляйтеся від пропозицій колег, знайомих або родичів. Можливо, нова компанія дасть вам більше, ніж ви могли уявити.

Як пройде для вас рік Білого металевого Бика

Наступаючий рік для вас буде багатим на нові враження. Ще в перші місяці металевий Бик змусить вас переглянути свій погляд на життя. Від того, яке враження створиться після цього, залежить ваша поведінка на весь рік, що залишився. Незалежно від того, який постане ваше життя, не бійтеся змін, вони завжди ведуть на краще.

 • Січень-лютий. На початку року деякі Стрільці можуть відправитися в подорож. Нові враження перевернуть ваш світ і змусять задумати про своє життя і свою роль. Особливо щасливі отримають вигідну пропозицію. Але не поспішайте приймати рішення, обміркуйте все ще раз в спокійній обстановці.
 • Березень-квітень. У цей період Стрільцям не рекомендується робити великих покупок або брати кредити, розстрочки, іпотеки. Фінансова сторона життя буде в деякому занепаді і якщо зараз повести все під укіс ще сильніше, згодом вигрібати з боргової ями своїми силами буде дуже складно.
 • Травень-червень. Романтика буквально витає навколо вас в повітрі. Нові любовні переживання захлеснуть Стрільців в 2021 році. Не сказати, що шанувальників або прихильниць буде багато, але кілька цілком приємних кандидатів поблизу виявиться. Будьте відкритими і не бійтеся довіритися людині.
 • Липень-серпень. Для сімейних представників знака цей період виявиться метушливим і нестабільним. Багато переживання будуть пов’язані з дітьми. Можливо, доведеться кудись тимчасово виїхати. Для самотніх Стрільців цей час сприятливий для зміни обстановки і пошуку себе.
 • Вересень-жовтень. Наступаючі холоди нагадають Стрільцям про необхідність підтримувати своє здоров’я. Відправляйтеся на прийом до лікаря відразу ж, як відчуєте нездужання, це допоможе уникнути проблем в майбутньому. Щоб зберегти хорошу форму, не забувайте про регулярну фізичну активність і правильне харчування.
 • Листопад-грудень. Ці місяці стануть для Стрільців часом відкриттів і пізнання раніше невідомих істин. Багато представників знака подивляться на себе і своє життя з іншої точки зору, і виявляться в подиві, як вони все це терплять. Не бійтеся ламати сформований порядок. Рухайтеся і досить швидко досягнете бажаного.

Гороскоп на 2021 для жінок Стрільців

Жінки-Стрільці-допитливі і чуйні, що, в свою чергу, привертає до них багато уваги, в тому числі і представників протилежної статі. Вони так і в’ються навколо вас. Щоб не втратити голову від чергового залицяльника, уважно дивіться на його поведінку. Дуже часто красива оболонка приховує в собі погану сутність.

Сприятливі періоди

 • Травень. Очікується багато романтики у відносинах, поява нових залицяльників, розвиток і вдосконалення старих відносин. Не хапайтеся за першого-ліпшого чоловіка, як за рятівну соломинку. У вас ще все попереду, цінуєте себе і власний час, не варто витрачати його на негідних кандидатів.
 • Червень. Будь-які, навіть найграндіозніші плани вдасться втілити в життя на початку літа. В цей час рівень вашої енергії буде настільки високий, що навколишні стануть буквально притягуватися до вас, як до магніту. Намагайтеся докласти максимум зусиль, щоб досягти бажаної мети.

Не бійтеся рухатися і розвиватися. Ніколи не буває пізно щось міняти. Зберігайте позитивний настрій, і удача сама зверне на вас свій прихильний погляд.

Несприятливі періоди

 • Квітень. В середині весни може з’явитися невдоволення собою і прагнення щось змінити чи то в зовнішності, чи то в цілому в житті. Нічого путнього з таким настроєм у вас не вийде, так що краще не робіть поспішних вчинків і відкладіть зміни до початку літа, благо чекати зовсім небагато.
 • Грудень. Останній місяць року для вас буде ознаменований великими витратами і матеріальною нестабільністю. Але тут все логічно і закономірно. Ви занадто розмахнулися з подарунками родичам і друзям. Доведеться деякий час посидіти на гречці і хлібі. Якщо не продовжите необгрунтовано витрачати свої кошти, але ситуація стабілізується вже до кінця місяця, можливі премії або грошові подарунки.

В цілому 2021 рік для вас пройде вдало, за винятком коротких періодів апатії і самокритики. Пам’ятайте, що невдоволення собою добре, тільки якщо стимулює подальшу роботу. А пусте самобичування тільки псує ваше життя.

Гороскоп на 2021 для чоловіків Стрільців

Сильній статі весь наступаючий рік буде дуже наполегливо говорити про необхідність змін. Кожен ваш крок буде супроводжуватися питанням: “чи все мене влаштовує?”і” чи не хочу я більшого?». Як правило, межі досконалості не буває, тому замість відповіді на питання в вас прокинеться бажанням щось змінити в своєму житті. Однак, гороскоп на 2021 рік поспішати не радить. Ретельно все обміркуйте і тільки потім переходите до активних дій.

Оцініть своє життя неупереджено, як ніби дивіться з боку. Знайдіть в ній те, що подобається, що ви вважаєте своєю заслугою, що дарує спокій і радість, а що — ні. Це процес може бути довгим, тому не думайте, що вже в січні ви кинетеся в новий вир з головою. Зовсім ні. 2021 рік стане для вас роком переосмислення, перегляду цінностей і свого життя. Дайте собі час, щоб не наламати дров і згодом не шкодувати про поспішно прийняті рішення.

Сприятливі періоди

 • Березень. Початок весни стане сприятливим періодом для того, щоб знайти свою любов, розібратися зі своїми почуттями, можливо зважитися на хворобливий розрив. Пам’ятайте, що людина поруч потрібен для того, щоб дарувати вам щастя, підтримувати, коли світ буває несправедливий з вами і дарувати почуття спокою, просто перебуваючи поруч. Якщо нічого з цього немає, то питання: “навіщо вам це все треба?» закономірний, як ніколи.
 • Червень. Перша половина року буде досить вдалою у фінансовому та кар’єрному плані, але червень відкриє для вас максимум можливостей. Це буде сприятливий період для зміни сфери діяльності, саморозвитку, пошуку себе, переходу на іншу роботу. Якщо ви давно планували зміни, то кращого часу точно в цьому році не буде.

Намагайтеся менше зациклюватися на своїх помилках. Всі ми люди і ті, хто вважають себе ідеалами, насправді, закоренілі егоїсти і дурні. Не уподібнюйтеся поганому прикладу.

Несприятливі періоди

 • Липень. Позитивний ухил, який життя приймала всі попередні півроку, піде на спад. Спочатку Стрільцям може здатися, що удача відвернулася і все втрачено. Але це не так. Просто у всіх сферах почнеться затишшя. Періодично будуть з’являтися дрібні труднощі. Намагайтеся нічого не планувати на цей період і уникайте кардинальних змін.
 • Грудень. Цей місяць буде для Стрільців найважчим, оскільки складності у фінансовій сфері не дасть спокійно займатися підготовкою до Нового року. Купівля подарунків теж не подарує бажаної радості, адже доведеться економити буквально на всьому. Не бійтеся, ситуація тимчасова. До того ж головне – це увага, а не ціна подарунка.

У несприятливі періоди життя зазвичай перевіряються друзі і улюблені, їх справжнє ставлення і наміри. Якщо доведеться розлучитися з кількома людьми зі свого оточення – не турбуйтеся, це на краще.

Гороскоп любові і відносин на 2021 рік для Стрільців

У плані особистого життя 2021 рік буде вдалим. Деякі представники знака зважаться на весілля, хтось зможе завести дітей. Навіть тим, хто вже давно зневірився знайти свою половинку удача посміхнеться в усі 32 зуба.

Любовний гороскоп радить витратити свої сили на те, щоб зміцнити вже наявні відносини, а не на пошуки інтрижок на стороні. Звичайно, нові відчуття це завжди захоплююче, але подумайте, якою ціною. Зверніть вашу увагу на того чи ту, що завжди поруч. Невже ця людина недостойний щастя?

 • Що для дам, то не для чоловіків. Ситуація в 2021 році складеться таким чином, що жінки виявляться захопленими своєю кар’єрою, а чоловіки – любовними відносинами. Це нормально, робіть те, що вважаєте за потрібне. Однак, прекрасним представницям знака варто хоч іноді приділяти увагу коханій людині і сім’ї. А чоловікам – не розчинятися в своїх почуттях і не втрачати зв’язок зі здоровим глуздом.
 • Сварки не проблема. Незначні сварки у відносинах з’являться вже на початку року. Але не варто сприймати їх, як щось надзвичайне. Ви два самостійних дорослих людини. Не дивно, що у вас різні бажання і інтереси.
 • Сімейна ідилія. У сімейних представників знака все буде стабільно і спокійно. Навіть ті, хто вже здавалося, стояв на межі розлучення, зможуть подолати кризу і переступити через нерозуміння і сварки. Це навіть на краще, адже справжня любов народжується під час спільного подолання перешкод.
 • Не час для весілля. Якщо протягом першої половини 2021 року укладення шлюбу вітається, то в кінці року зірки рекомендують торжество відкласти. Незалежно від ваших причин одружитися саме тут і зараз, ситуація виявиться невідповідною. Не йдіть наперекір долі, почекайте більш вдалого часу.

2021 рік буде для Стрільців спокійним і сприятливим для змін періодом. Не варто сильно переживати через періодичних любовних невдач. Набагато більше щастя вас чекає в майбутньому.

Гороскоп здоров’я на 2021 рік для Стрільців

Стрільцям 2021 рік нагадає про необхідність стежити за своїм здоров’ям. Звичайно, проблеми будуть не настільки масштабними, але ризик запустити перебіг захворювання є. Тому відразу звертайтеся до лікаря, якщо помітили незвичайні симптоми. Це допоможе уникнути великих неприємностей.

Прислухайтеся до свого організму. Він більш чутливий до подій, ніж ми самі. Можливі проблеми на роботі або з рідними стануть причиною психологічної нестабільності. Намагайтеся не посилювати ситуацію і звернутися до психолога.

 • Не бійтеся лікарів. Навіть якщо в дитинстві у вас і був сумний досвід походу до лікаря, сучасні технології зробили крок далеко вперед. Багато процедур, що ще 10 років тому викликали, як мінімум дискомфорт, тепер можна провести без будь-яких приємних відчуттів. У будь – якому випадку, потерпіти кілька хвилин заради свого здоров’я-це не так багато.
 • Весняне загострення. Весняний авітаміноз не пройде повз вас. У березні-квітні ви відчуєте млявість, нездужання. Ситуація вирішується досить швидко і просто: запишіться до лікаря, здайте необхідні аналізи, включіть в свій раціон полівітаміни і більше овочів-фруктів.
 • Застуда – це вам не жарти. Восени сезонні захворювання нагадають про себе. Доведеться на деякий час випасти з робочого процесу і провести час вдома, щоб відновити сили і поправитися. Чи не геройствуйте, навіщо ходити на роботу і всіх заражати.
 • Режим – запорука гарного самопочуття. У другій половині 2021 року Стрільцям може бути не так легко підтримувати сформований розпорядок дня. Обставини змусять вас ненадовго забути про режим. Нездужання досить швидко змусить вас повернутися до колишнього ритму.

Зірки рекомендують більше уваги приділяти своєму харчуванню. Не переїдайте, виключіть з раціону цукор, продукти з ним, а також жирну і марну їжу, на зразок чіпсів і сухариків. Алкоголь теж слід обмежити келихом червоного вина.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Стрільців

Не сказати, що Стрільців в 2021 році чекає фінансова стабільність, але деякі позитивні зрушення в цьому напрямку точно будуть. Особливо ощадливим представникам знака навіть вдасться помітно поповнити свою фінансову подушку безпеки. Але не всі будуть настільки щасливі. Комусь і доведеться влізти в борги.

Фінансовий гороскоп радить намагатися тримати свої витрати під контролем. Раціонально оцінюйте необхідність тієї чи іншої покупки. Дуже часто ми переоцінюємо свої можливості і купуємо те, що, по-перше, не особливо треба, а, по-друге, сильно підриває матеріальне становище. Вчіться планувати свій бюджет і не створюйте собі ж труднощів.

 • Зима до фінансів не мила. Холодна пора року видасться для Стрільців найважчим. Ті, хто хотів відправитися в подорож або придбати своє житло виявляться перед складним вибором: або витратити всі свої заощадження заради бажаного або на час відкласти витрати. Зірки рекомендують вибирати на користь другого варіанту.
 • Копи і відкладай. Металевий Бик не радить вам витрачати свої кошти в 2021 році. А ось накопиченням буде дуже радий. На вашу удачу, символ року прихильний до тих, що обдумано ставиться до грошей. Є шанс помітно збільшити свої заощадження.
 • Маленька удача. В кінці року У Стрільців є шанс виграти в лотерею або отримати дивіденди. Можливі невеликі грошові подарунки від родичів. Сприймайте те, що відбувається, як компенсацію за фінансово важкий рік.

Наступаючий рік змусить навіть найбільших марнотрат задуматися про необхідність раціонального ведення свого бюджету. Не провокуйте металевого бика на кардинальні заходи, будьте слухняними учнями.

Робота і бізнес-гороскоп на 2021 рік для Стрільців

У кар’єрному плані наступаючий рік обіцяє бути сприятливим і досить стабільним. Нехай у другій половині року настане деяке затишшя, але навіть тоді ніяких проблем у цій сфері не очікується.

Зміну місця роботи або сфери діяльності краще планувати на початок року. Ближче до кінця, зміни будуть даватися з працею і великий ризик провалу. Але це не означає, що потрібно скласти ручки і чекати, поки хтось зробить все за вас. Будьте більш ініціативними.

 • Вас оцінять. Тих, хто завжди добре виконує свої обов’язки рано чи пізно керівництво помічає. А що буде далі залежить тільки від вашого вміння вести переговори і домовлятися про вигідні для вас умовах.
 • Не бійтеся брати відповідальність на себе. У першій половині року Стрільцям удача буде супроводжувати буквально в кожній справі. Всі проекти, що будуть розпочаті в цей період, незалежно від моменту їх закінчення, виявляться прибутковими.
 • Ніколи не пізно вчитися. Займатися самоосвітою ніколи не буває пізно. Дуже багато можливостей відкриється перед вами, як тільки ви самі усвідомлюєте, на що здатні. Шукайте для себе нову сферу діяльності і не зупиняйтеся на досягнутому.
 • Перспективна посада не завжди високооплачувана. У середині року керівництво може запропонувати Стрільцям пост, з набагато більшою кількістю обов’язків. Заробітна плата, втім, залишиться на тому ж рівні, як і була. Оцініть пропозицію, з точки зору тих можливостей, що відкриються перед вами.

Не бійтеся бути активними, однак, будь-якого роду махінації і афери в 2021 році протипоказані. Металевий Бик може вас жорстоко покарати за непослух.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *