Що люди думають про вас в перші секунди знайомства? 7 цікавих спостережень

Як ми розуміємо, що людина нам симпатичний і приємний, або ми будемо ставитися до нього з підозрою? Наша підсвідомість читає головні ознаки моментально.

Сканування незнайомців відбувається дуже швидко — всього за лічені секунди, наша підсвідомість комплексно оцінює основні ознаки, за якими можна визначити характер і манери, а слідом мозок видає готовий вердикт: ми будемо спілкуватися з цією людиною? Чи можна йому довіряти?

Саме тому так важливо відразу справити потрібне враження. Невербальні методи отримання інформації засновані на рефлексах, генетичної пам’яті, психології руху і кольору. Якщо підійти до питання більш усвідомлено, можна контролювати те враження, яке ми виробляємо при знайомстві.

1. Довіра або відстороненість

 

Це саме древнє і саме головне відчуття, з яким ми віримо відразу — чи можна довіряти людині або ж варто скоріше тікати. Нашому мозку потрібні частки секунди, щоб дати відповідь. Ми схильні довіряти людям з відкритими долонями, повернутими в нашу сторону (видно, що немає зброї), без капюшонів і об’ємних головних уборів, які дозволяють добре роздивитися обличчя.

2. Доступність для інтимного контакту

Так, цей факт теж доводиться визнати: ми завжди оцінюємо людину протилежної статі з точки зору придатності для продовження роду і фізичного контакту. Помічено, що любительки татуювань і пірсингу в цілому сприймаються чоловіками як більш доступні і менш придатні для створення серйозних стосунків.

3. Лідерство або схильність бути веденим

 

Якщо ми збираємося працювати з новим знайомим, то дивимося, як він впишеться в колектив: чи він стане лідером, або ж йому потрібно заступництво? В питаннях особистого спілкування так само важливо розуміти, чи можна розраховувати на захист чоловіки, якщо ви жінка, наприклад? Більш сильними особистостями люди схильні вважати чоловіків з поголеною головою і жінок з короткими стрижками.

4. Успіх або схильність до невдач

Успішність ми зчитуємо з того, як сидить одяг на людині. Підігнаний по фігурі ладний костюм краще, ніж неохайні джинси і розтягнутий светр невиразного відтінку. У жінок про низький статус свідчать міні-спідниці та декольте — оголення частин тіла погано поєднується з серйозністю бізнес-намірів.

5. Впевненість у собі

Це якість ми визначаємо по рукостисканню. Якщо він сильний і енергійний, а в додачу поєднується з прямим поглядом в очі і посмішкою, ясно — перед нами впевнена в собі людина. Бліда, волога, безвольна долоня повідомить про зворотне. Ознака особливої прихильності — потиск двома руками відразу. Так вас точно запам’ятають надовго.

6. Сумлінність і акуратність

Подивіться на своє взуття: то, якою її бачать інші люди, дозволяє їм зробити висновок про вашої акуратності. Якщо ваше взуття брудне, стоптанне і недоглянуте, то, ймовірно, і в іншому ви опинитеся досить недобросовісною людиною. Навряд чи вам стануть довіряти важливі справи або пропонувати високу посаду. З іншого боку, відверто модне, занадто яскраве або пафосне взуття говорить про тривожність характеру.

7. Схильність до авантюр

Тверда енергійна хода зазвичай характерна для людей, які не бояться нового, здатні йти на ризик або навіть пускатися в авантюри. Такі люди завжди прагнуть отримувати бажане, але іноді можуть проявляти недостатньо емпатії по відношенню до інших людей. Млява, повільна або невпевнена хода говорить про хворобу або невміння перебудовуватися під ситуацію.

Які ще сигнали тіла або зовнішності ви вважаєте важливими?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *