7 дрібниць, які розкажуть про вас все

Наш справжній характер можуть видавати деталі, які здаються несуттєвими, але насправді вони грають величезну роль у формуванні характеру.

Одне з найбільш частих непорозумінь — те, як ми самі сприймаємо себе, і те, якими нас бачать інші. У повсякденному житті наші справжні наміри і риси характеру проявляються дуже яскраво в найпростіших речах — і деколи ми навіть не віддаємо собі в цьому звіт.

Якщо ви хочете побачити себе з боку, попросіть когось знімати вас, щоб ви про це не знали, або переглянути запис з камер відеоспостереження. 9 з 10 людей виявляються дуже здивовані — ми і не підозрюємо, яку виробляємо враження, коли впевнені, що нас ніхто не бачить.

На які 7 дрібниць важливо звернути увагу вже зараз?

1. Те, яку музику ви слухаєте

Музика може розповісти багато про що — в якому вона стилі, якої гучності і що за емоційне забарвлення композицій, які вам подобаються найбільше? Ті, кому по душі агресивна або сумна музика, часто виявляються нервовими і чутливими. А любителі мелодійних, спокійних або ліричних пісень частіше визнають себе щасливими і радісними.

2. Те, що ви їсте

Характер людини розкривається і в його харчових уподобаннях: імпульсивні і трохи навіжені люди частіше вибирають солодке вино і не люблять фрукти. Ті ж, хто володіє більш спокійним і врівноваженим характером, вибирають сухе вино і не проти підкріпитися фруктами з сиром.

3. Те, як ви робите покупки

Більшість покупців відносяться до одного з двох типів: перші аналізують інформацію перевіряють тканину і шви, читають етикетку і дізнаються про можливості знижки, довго приміряють і порівнюють кілька схожих речей. Другі ж роблять покупки, не дуже роздумуючи — їм набагато важливіше, виникло відчуття “своєї речі”, навіть якщо фасон і колір не належать до обраних. В житті обидва ці типажу людей ведуть себе точно так само. Одні вірять розуму і раціональним доказам, інші звикли слухати своє серце і інтуїцію.

4. Чи Носите ви наручний годинник

Люди в годинах в цілому сприймаються нами більш пунктуальними і сумлінними — на відміну від тих, хто не носить цей аксесуар. Крім цього, годинник іноді свідчать про емоційної стабільності і стійкості при деякій закритості характеру, а не “спостерігають годин” дійсно щасливі, відкриті і доброзичливі люди.

5. Які слова ви найчастіше використовуєте при спілкуванні

Те, що і як ми говоримо, дуже точно відображає те, що ми думаємо та почуваємо. Негативні, лайливі, важкі слова використовують люди зі зміненою психікою, а налаштовані позитивно і благодушно воліють легкі конструкції.

6. Як ми займаємося домашніми справами

Більш приємними виявляються в спілкуванні зазвичай ті, хто із задоволенням гладить речі, миє посуд і читає книжки дітям, ніж ті, хто терпіти не може домашніх обов’язків і турбот. Часто це інтроверти, а екстраверти виберуть прогулянку з друзями або активні види відпочинку замість того, щоб проводити час вдома.

7. Як ми ставимося до мистецтва

Цей пункт теж дуже важливий у розумінні і сприйнятті нашого характеру. Ті з нас, хто із задоволенням відвідує вернісажі, театральні вистави та концерти, або навіть самі займаються якимось мистецтвом, виявляються більш відкритими і доброзичливими, ніж ті, хто ігнорує подібні культурні заходи.

За якими ознаками ви визначаєте характер незнайомців або тих, кого зустріли буквально недавно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *