Як зрозуміти, що ви зустріли споріднену душу: 10 ознак

Споріднена душа або просто черговий знайомий? Прислухайтеся до своїх відчуттів, щоб дізнатися напевне.

Ви йшли по своїх справах або нудьгували у звичній рутині — і тут ви зустріли його. Або її. Якщо мова йде саме про споріднену душу, а не про другу половинку в класичному розумінні, стать часто буває зовсім не важлива. Спорідненість душ — це якась тонка і дуже таємнича матерія, яку треба міцно і дбайливо тримати, щоб не втратити.

Психологи вважають, що кожному з нас за життя випадає зустріти до семи споріднених душ — і якщо ми втрачаємо свій шанс і проходимо повз, не розпізнавши дійсно “своїх”, то потім розплачуємося за це проблемами або психологічними негараздами. Від подарунків долі не варто відмовлятися занадто швидко і легковажно. Як зрозуміти, що ви зустріли споріднену душу?

1. Ви це знаєте

Сама перша і сама важливий ознака — якщо вам здається, що ця людина є вашою спорідненою душею, то, швидше за все, вам не здається. Ці речі не мають жодного стосунку до логіки, раціональних доказів або дедуктивних здібностей. Ви знаєте, чуєте — і цього достатньо.

2. Вам здається, що ви знайомі сто років

Вам дивно легко поруч з такою людиною, ніби ви знайомі з пелюшок. Деякі деталі ваших життів збігаються до дрібниць, ви однаково думаєте і часто навіть виглядаєте досить однаково.

3. Недоліки цієї людини вас ні краплі не дратують

У всіх нас є недоліки, які більш або менш бісять. Нам всім залишається оцінювати, наскільки ми готові миритися з недоліками характеру або манер конкретної людини, і вибирати, на якій відстані тримати його. Зі спорідненою душею такого питання не виникне.

4. Ваші відмінності вас ще більше зближують

Більше того, саме відмінності виступають точкою і вектором зростання кожного з вас. Ви чудово граєте у футбол, а ваша родинна душа талановито малює? Вгадайте, у що ви будете грати завтра і що малювати післязавтра? Ви збагачуєтеся взаємним спілкуванням і обидва черпаєте з нього пізнання. В результаті кожен стає на крок ближче до досконалості.

5. Загальна радість робить вас ближче

Співрадість, а не співчуття, як відомо, створює справжнього друга. З горем все просто і зрозуміло, а от відчувати за іншого щиру радість вміють далеко не всі. Якщо у вас немає ні краплі заздрості і ви можете порадіти за одного — це, мабуть, більше, ніж просто друг.

6. Вам легко і просто бути собою

Нам часто хочеться здаватися краще, ніж ми є насправді. Не важливо навіть, з яких причин, просто прагнення прикрашати себе властиво нам усім. Поруч зі спорідненою душею можна розслабитися і просто бути. Таким, якими ми всі і є недосконалими, дурними, прекрасними, різними.

7. Вам легко говорити — і так само легко мовчати один з одним

Ви ж не ставите питанням, чи підходить вам повітря для дихання? Якщо він хороший, то ви відчуваєте це — і просто дихаєте. Якщо поганий — то вам хочеться скоріше переміститися в інше місце. Те ж саме з спорідненістю душ: яка різниця, говорити чи мовчати? Ви просто відчуваєте, коли потрібно одне, а коли — інше.

8. Вам подобається бути разом

Ви разом тому, що вам насправді це важливо і потрібно. А не тому, що вас об’єднує спільна робота, бізнес або захоплення. Приберіть будь-яку зовнішню обставину — якщо ви не хочете і не можете один без одного, вам пощастило. Потрібно бути.

9. Сварка — ніяк не привід припиняти спілкування

Як і всі нормальні люди, ви можете посперечатися і посваритися, але помиритися хочеться дуже скоро, притому обом. Ви поважаєте один одного і цінуєте свою різницю, тому і примирення зазвичай проходить легко і швидко.

10. Ви і та людина по-справжньому вільні

Вам не потрібно вигадувати приводів, щоб утримати один одного поруч: жодні умовності або ритуали вам просто не потрібні. Ви можете піти в будь-який момент — і це тримає вас міцніше будь-яких пут, тому що тільки спорідненість душ визнає справжню свободу.

Ви зустрічали колись споріднену душу? Швидко зрозуміли, що це він чи вона?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *