Що таке HRIS/HRM-система?

HR-фахівці змушені постійно працювати в режимі багатозадачності, виконуючи багато рутинних завдань, що рано чи пізно призводить до вигоряння. На жаль, до кінця життя позбутися від рутини не вийти, але її можна автоматизувати за допомогою HRIS/HRM-систем.

HRIS/HRM-системи: що це і навіщо

HRIS/HRM (Human Resource Management System) – програма, яка допомагає HR-фахівцям автоматизувати свої рутинні процеси. До них відноситься: ведення статистики та бази співробітників, складання звітності, розрахунок відпусток, лікарняних, облік перероблення, створення мітингів, подій тощо.

Діджиталізація цих завдань допомагає HR-ам фокусувати свою увагу на важливих для компанії процесах: розвиток внутрішнього і зовнішнього бренду роботодавця, підвищення мотивації співробітників, розробка HR-стратегії. Робота над цими завданнями не тільки в рази цікавіше, але й приносить бізнесу дохід, підвищуючи конкурентоспроможність на ринку.

Обираємо HRIS/HRM-систему

Автоматизація = економія, а економія = щасливий роботодавець і, відповідно HR. Ну а якщо щасливий HR, то щасливі й співробітники в компанії. Рівняння дуже просте, але якщо прибрати з нього таку складову як HRIS/HRM-систему – все завалиться. Але просто придбати систему мало, її потрібно правильно обрати.

  • Безпека. Найголовніший критерій, на який треба звертати увагу при виборі системи. В HRM-системі зберігаються важливі дані співробітників, кандидатів, інформація про компанію і тому вона повинна бути безпечною.
  • Комплексність. Щоб надалі не переплачувати зайві гроші, якщо вам знадобиться додатковий функціонал, слід обирати комплексну систему.
  • Швидка технічна підтримка. При налаштуванні й під час використання системи у вас можуть виникнути питання і добре, якщо є технічна підтримка, яка швидко на них відповість.
  • Орієнтація на ваш ринок. Закордонні системи орієнтовані на свій ринок. Тобто в інтерфейсі часто немає російської/української мови, інтегровані вони з іноземними job-порталами та інше.

HRIS/HRM-система HURMA

Це перша українська система all-in-one, яка автоматизує HR, рекрутинг і метод управління цілями OKR (Objectives and Key Results). Чому HURMA System?

  1. Багатомовність. Інтерфейс системи підтримує кілька мов: українська, російська, англійська та казахський.
  2. Безпека. Підхід до архітектури даних Single Tenant передбачає зберігання інформації клієнтів ізольовано один від одного. Тобто, кожній компанії надається власне хмарне сховище.
  3. Оперативне розв’язання питань. У HURMA є оперативна техпідтримка в Telegram, яка відповідає протягом 5-10 хвилин з 09:00 до 18:00.
  4. Комплексність. В системі є модуль рекрутингу, HR і OKR, завдяки чому ви зможете автоматизувати всю свою рутину.
  5. User-Friendly інтерфейс. Користувачам не потрібно витрачати багато часу на освоєння системи.

HR-процеси – це саме ті процеси, на яких тримається компанія. А якщо HR весь час зайнятий рутиною, то про яке виконання процесів, що приносять компанії користь може йти мова? Тому автоматизація – краще, що ви можете зробити для компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *