Сонник до чого сняться білі живі глисти, тлумачення сну для дівчат, чоловіків і жінок

Сновидіння бувають різні: позитивні і негативні, приємні, страшні, радісні і сумні. Глисти – до чого сняться ці неприємні паразити? Бувають і такі сновидіння, від спогадів про які стає неприємно і навіть огидно. Це можна сказати і в тому випадку, якщо наснилися глисти. Для того щоб зрозуміти, до чого сняться глисти, сонник рекомендує згадати всі подробиці сну, як би не хотілося вам його забути. Зробити це просто необхідно, адже на тлумачення сну може вплинути навіть колір гидких черв’яків, не кажучи вже про ситуацію, в якій ви їх зустріли.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Прокинувшись після сну про паразитів, швидше за все, ви відчуєте глибоку неприязнь і огиду. І це нормально, черв’яки і паразити викликають найогидніші асоціації. Таке видовище у будь-якої людини викличе почуття відрази і страх. Навіть не заглядаючи в сонник, можна припустити, до чого сняться глисти білі живі — такий сон символізує зло, негаразди і щось дуже страшне.

Найчастіше сонник до чого сняться глисти тлумачить як проблеми зі здоров’ям, наближення негоди. Тим не менш якщо сновидіння з паразитами не залишило негативного осаду у вашій душі, то такий сон легко може бути в вашу користь, так як будь-який сон – це відбиття внутрішніх переживань людини.

Глисти у сні не варто тлумачити по соннику людині, яка проходить медичне обстеження або перебуває в очікуванні результатів аналізів, так як цей сон може бути проявом страху захворювання паразитами. Особливо, якщо вас мучить питання, є вони у вас чи ні.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Сон, глисти в якому бачила жінка, означає, що їй варто очікувати дуже докучливого залицяльника, від якого важко позбутися. Якщо ви бачили, як тисните паразитів каблуком, то вам доведеться застосовувати самі кардинальні і різкі заходи, щоб відігнати небажаної шанувальника, простих слів він, швидше за все, не зрозуміє.
 2. Якщо жінці наснилися глисти в роті, то це може мати на увазі, що наяву вона багато говорить і часом необдумано, слід частіше замислюватися над сказаним. Якщо хробаки були язиком, то незабаром ви можете пошкодувати про сказані слова, тому краще подумати про сказане заздалегідь і найближчим часом не розносити плітки. Черв’яків з рота вдалося повністю витягнути? Тоді ви позбудетеся від негативних рис характеру і вирішите свої внутрішні проблеми.
 3. Для незаміжньої молодої дівчини бачити уві сні глисти означає розчарування в своєму шанувальнику або молодій людині наяву. Але сумувати не варто! У найближчому майбутньому у Вашому житті відбудуться дуже цікаві знайомства, одне з яких, цілком ймовірно, зможе перерости в щось більше. У будь-якому випадку, майбутні знайомства будуть мати важливі наслідки у вашому житті.
 4. Якщо ж дівчині приснилося, що глисти на її тілі, то частіше в її прагненнях і бажаннях переважає матеріальна вигода, забувши про почуття співчуття і людяності. На жаль таких людей, в старості часто осягає самотність. Задумайтесь! Якщо ж дівчина змогла вбити або скинути з себе паразитів, то наяву вона правильно розставить життєві пріоритети і важливими для неї духовні, моральні цінності. Глисти, які перетворюються в комах, обіцяють Вам виконання ваших заповітних бажань в найближчому майбутньому.
 5. Якщо сняться глисти чоловікові, це означає, що зараз йому краще зайнятися кар’єрою! Це не найвдаліший час для любовних починань, якщо чоловіче серце все ще вільно. А ось просування в справах можуть бути цілком успішні, потрібно тільки постаратися.
 6. Якщо ж такий сон приснився одруженому чоловікові, він означає лише те, що чоловік надмірно ревнивий, по дрібницях, часом безпідставно, що може зруйнувати навіть найміцніші стосунки. Заспокойтеся, глибоко зітхніть! Ваша дружина вибрала вас і вийшла за вас заміж, значить, вона вас любить. Бажано більше довіряти своїй другій половинці і «не перегинати палицю» з сценами ревнощів, якщо ви хочете зберегти шлюб.
 7. Бізнесменові такий сон віщує хороший прибуток, найманому робітникові-непогані перспективи, а землероб може очікувати багатий урожай. А ось якщо глисти повзуть по прогнилому дереву або колоді, то можна готуватися до фінансового утруднення в житті. Черв’яки уві сні, повзли по землі, говорять про те, що ваше марнотратство і неуважність призведе до великих проблем, тому потрібно взяти себе в руки і бути більш обережним.
 8. До чого сняться глисти у дитини? Якщо вашій дитині приснилися глисти, для нього це може виявитися кошмаром. Заспокойте його, постарайтеся дати більше позитивних емоцій, турботи і уваги. Але будьте напоготові, чуйно стежте за його здоров’ям, так як він і справді може прихворіти. Лякатися паразитів не потрібно, цей сон може вказувати на період, коли здоров’я просто ослаблено. У такій ситуації постарайтеся краще зміцнити його імунітет, а також слід берегти дитину від неприємностей і не піддавати ризику, але з опікою не перестарайтеся.

Якого кольору і розміру були паразити?

 • Кольорові глисти обіцяють вам швидких бажаних гостей. Купа різнокольорових, райдужних глистів віщує вам радість і веселощі, зустріч зі старими друзями, можливо вечірку, на якій ви будете розкуті.
 • Чорний колір говорить про те, що вам потрібно загострити увагу на своєму здоров’ї, воно зараз знаходиться під загрозою. Краще заздалегідь звернутися до лікаря і виявити хворобу на ранній стадії, адже здоров’я – найважливіше! Якщо у вас вже є захворювання, які вас турбують, такий сон може говорити про виникнення серйозних ускладнень. Потрібно бути уважніше до свого здоров’я. Тому бережіть себе і зверніться до лікаря!
 • До чого сняться білі глисти — такий сон може попереджати про непорядних знайомих в оточенні. Необхідно придивитися і бути більш уважним, можливо хтось користується вами і переслідує меркантильні цілі. Озирніться! Як говорить сонник, глисти білі можуть означати проблеми в інтимному житті і в коханні.
 • Побачити в сні багато білих глистів означає, що в житті ви зможете виявити несправжніх друзів, або таємних ворогів. Якщо наснилися глисти білі, для підприємця або бізнесмена це може говорити про те, що настає плідний період, коли можна здійснювати успішні угоди і укладати ділові контракти. Всі починання будуть успішними. Сон також може передвіщати дрібні клопоти і несерйозні проблеми.
 • Довгі або великі глисти-це ознака наявності хронічних захворювань, які вже не терплять зволікань в лікуванні. Побережіть своє здоров’я і проконсультуйтеся з лікарем.
 • Круглі глисти можуть прийти уві сні, щоб попередити про непорядну людину, яка хоче використовувати вас в своїх цілях. Можна очікувати зради від малознайомих партнерів або колег.
 • Маленькі і рухливі паразити обіцяють невеликі радості і приємні життєві моменти в найближчому майбутньому. Мертві глисти говорять про те, що вас чекає матеріальне благополуччя. Якщо вони не викликали огиди і негативних емоцій – чекайте приємного сюрпризу!

Хто захворів паразитами: ви або інша людина

До чого сняться глисти у себе — сон, де вам діагностували паразитів, говорить про те, що наяву вам варто остерігатися. Придивіться, можливо, ваші опоненти або конкуренти плетуть інтриги за вашою спиною. У такій ситуації будьте мужні і мудрі-не реагуйте відкрито на підступи негідних людей, твердо дотримуйтесь до поставлених цілей і робіть те, що повинні. Тоді ви будете непереможні!

До чого сняться глисти живі в іншої людини — вашим рідним і близьким загрожує небезпека, недуги або неприємності. Наяву Ви часто лінуєтеся, любите жити за рахунок інших, не розвиваєтеся, що приносить незручність близьким, крім того завдаєте шкоди як іншим, так і собі.

Якщо ви бачили паразитів у дитини, ви занадто опікуєте своїх рідних, що дуже їх мучить і ображає. Дайте їм вдихнути на повні груди, не бійтеся послабити свій контроль — і тоді ви побачите, вони почнуть вас тільки радувати!

Бачити глистів в калі, що це означає

Бувають і дуже неприємні сни, інтерпретація яких обіцяє тільки найкраще. Наприклад, до чого сняться глисти в калі. Як говорить сонник, глисти в калі у себе означають, що ви можете очікувати більший прибуток і реалізацію свого потенціалу, загальну повагу, можливо навіть багатство або дорогий подарунок. Чим більше в такому сні глисти, тим більший прибуток вас чекає. Але ваша майбутня удача і успіх може викликати заздрість у інших людей, тому з’явиться безліч пліткарів, недоброзичливців і заздрісників. Будьте до цього готові!

Якщо приснилися глисти в калі у великій кількості, це віщує для вас велику винагороду, що не може не порадувати. Уві сні такий кал знаходився в різних місцях? Тоді джерел ваших доходів може бути кілька, і вони будуть сумнівними. Якщо пригрізалися екскременти різного кольору, то такий сон означає отримання грошей різної валюти, або покупка дорогих речей.

Як говорить сонник, глисти білі в калі, які належать невідомо кому, означає, що наяву вам потрібно бути обережніше. Такий сон може обіцяє несподівану біду, раптове погіршення здоров’я, або серйозні неприємності, для вас вони можуть бути огидні.

До чого сниться глисти в калі знайти у своєї дитини – це означає, що ви стурбовані долею дуже важливої для вас справи, в яку вкладено багато сил. Якщо вам приснилися білі черв’яки в калі у незнайомця, то скоро ви можете стати свідком непорядних вчинків чужої людини.

Якщо глисти вийшли назовні уві сні

 1. Як говорить сонник, глисти білі виходять означає, що наяву ви позбудетеся від перепоінюючої вас тяжкості. Скоро у вашому житті настане спокій, вирішиться проблема, яка вас давно мучила, як «камінь з душі».
 2. Закінчиться час переживань, настане полегшення. Доля підготувала вам відпочинок і благополуччя, для приємного спілкування з коханими людьми. Вас покидає все погане, відступає негатив. Це означає, що в житті біла смуга змінить чорну.
 3. Сон глисти вийшли у іншої людини, обіцяє зміни в його поведінці, особливо до вас. Для хворих людей такий сон обіцяє швидке одужання.
 4. Чого ж очікувати в тому випадку, коли ви лікувалися від глистів уві сні? Наяву вам і всім вашим рідним потрібно остерігатися банальної застуди. Турбота один про одного, теплий одяг і дотримання запобіжних заходів з легкістю допоможуть її уникнути.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Сонники здавна допомагають людям розгадати свої сновидіння, зрозуміти свої думки і трохи доторкнутися до майбутнього. Тлумачення снів – складна наука. Коли ми прокидаємося, нам просто хочеться знати, до чого ж наснився той чи інший сон. Для цього можна відкрити один з авторських сонників, або сучасний, де є докладні трактування більшості снів. Прочитавши кілька трактувань свого сну, ви зможете уявити загальну картину, або додати кілька штрихів до вже сформованої. Давайте подивимося, що ж вони говорять про сновидіння, де були присутні глисти.

Сонник Міллера – конфлікти з оточуючими

Цей сонник цінується за точність і достовірність інформації. Він вважається самим правдивим і перевіреним часом, так би мовити «класика сонного жанру». Саме Міллер, американський психолог, зібрав воєдино думки астрологів і тлумачів снів. Висловив результати в своєму сонник, який зазнав безліч перевипусків і виправлень.

 1. Отже, на думку Густава Міллера, глисти у сні, до чого сняться — це віщує близькі неприємності, зраду з боку нечесних людей. Але сон також чітко говорить про те, що якщо черв’яки повзуть або знаходяться на вашому тілі, то в житті для вас дуже важлива матеріальна вигода, фінанси завжди на першому місці. Бачити уві сні білих черв’яків означає, що вас чекають проблеми на роботі, або з колегами.
 2. У тому випадку, коли уві сні ви бачите черв’яків здалеку, з боку, вам слід звернути пильну увагу на своє здоров’я, це може говорити про наближення хвороби або нездужання. Де-то «кольнуло»? Не відкладайте візит до лікаря!
 3. Сон, в якому ви тиснете або вбиваєте черв’яків, Міллер вважає хорошим знаком. У житті вашої з’явиться більше позитивних моментів, доброти і людяності, грошові питання стануть другорядними і неважливими.
  сонник глисти уві сні бачити

Сонник Ванги-зустріч з неприємною людиною

Ванга була великою болгарської провісницею, її пророцтва збуваються одне за іншим і по сей день. Безсумнівно, її сонник дуже цінний і користується великою популярністю не тільки у болгар. Провидиця Ванга вважала глистів диявольськими слугами, які несуть руйнування і зло. Тому до чого сняться глисти що живі у тобі, не віщує нічого доброго дуже великі неприємності чекають сплячого.

Велика кількість глистів у сні передвіщає зустріч з «диявольською» людиною, яка зможе здивувати вас незвичайними здібностями: чує голоси померлих, пересуває предмети, бачить крізь стіни. Незабаром ви можете потрапити під його вплив, потрібно бути дуже обережним при спілкуванні з такою людиною!

Як говорила Ванга, що душа людини може потягнутися не тільки до добра, і до зла, і тоді біди не минути. Придивіться, чи немає у вашому оточенні людини з надздібностями? Якщо уві сні Ви тиснули черв’яків, то наяву вам належить боротися з людиною з диявольською сутністю. Це буде дуже злий і заздрісний чоловік, але ви зможете здобути перемогу.

Сонник Фрейда – подбайте про дітей

Вважається найцікавішим і незвичайним. Склав його Зигмунд Фрейд, який вважав, що сни відображають несвідомі сексуальні бажання. Тому сонник ще називають еротичним. Фрейд завжди говорив, що сни – це показник думок людини.

 • Аналізуючи сни, Фрейд зводить сон про глистів до дітей. Якщо у вас є дитина, сон глисти означає, що потрібно бути до неї уважніше. Якщо дітей у вас ще немає, то, можливо, настав час завести сім’ю.
 • Якщо глисти сняться чоловікові, то це означає, що вам захотілося знову зустрітися зі своєю колишньою коханкою, але у неї, швидше за все, вже є молода людина і, можливо, вона навіть вагітна.
 • На думку Фрейда, лікуватися від глистів у сні для жінки означає, що у вашому оточенні з’явиться нав’язливий залицяльник, який не зрозуміє натяків на те, що він вам не цікавий і доведеться застосовувати кардинальні заходи.

Сучасний сонник – проблеми у відносинах

Так як багато сонників вже застаріли і не можуть цілком розкрити картину сновидіння, з’явився сонник Сучасний, який відповідає на всі питання сьогоднішніх сновидців. Що ж він говорить про такий сон?

 1. Якщо у вас завелися глисти, то потрібно побоюватися злостивців. Якщо ви їх вивели, чекайте успіхів у своїх починаннях. Але розслаблятися поки ще рано, тому що за білою рисою легко може з’явитися чорна.
 2. Якщо ви побачили глистів у своєму калі, то це означає, що ви дуже «суха» людина, не помічаєте того, скільки для вас роблять ваші улюблені і близькі люди. Зупиніться і розкажіть про ваші почуття рідним, скажіть їм «дякую», адже вони так рідко чують це від вас!
 3. Незаміжній дівчині сон про глистів віщує невдачу на любовному фронті. Можливо, вона не хоче помічати недоліків свого залицяльника, що обернеться проти неї після заміжжя. Тому, щоб не розчаруватися, потрібно подивитися на молоду людину з іншого боку.
 4. Дрібні глисти уві сні означають невеликі проблеми зі здоров’ям. Але виявити це ви зможете тільки після того, як пройдете ретельне медичне обстеження. В даному випадку, не потрібно шкодувати витрачених часу і сил, адже краще попередити, ніж лікувати!
 5. Якщо вам приснився клубок хробаків, то в житті вам потрібно побоюватися залучення в секту, вийти з якої ви вже не зможете. Будьте напоготові!
 6. Білі черв’яки в каламутній воді говорять про згасання почуттів між закоханими. Можливі сварки і взаємні закиди, що може привезти до розриву. Але якщо ви вчасно візьмете все в свої руки, то ласкою і увагою зможе зберегти відносини.

Англійський сонник — пора просити поради

У вас є секрети, які вас обтяжують, і ви більше не бажаєте що-небудь приховувати. Якщо вам сниться, що ви лікуєтеся від глистів, то зараз саме час поділитися з кимось своїми таємницями і запитати поради.

Італійський сонник Менегетті — знайомся з людьми

Нові знайомства, від яких ви очікували багато чого, проте ваші очікування не виправдовуються. Втім, якщо вам вдасться вивести глистів у сні, і наяву ви успішно позбудетеся від ненадійних людей, які не бажають вам добра.

Сонник Гадалкін будинок-ваша брехня розкриється

Виводити паразитів — розкриється неправда, сказана вами давно, але це зіграє на вашу користь. Переживати про своє здоров’я, плакати-бажання справжньої і міцної сім’ї. Дивуватися і відмовлятися від лікування – ви потребуєте в пораді досвідченого товариша.

Американський сонник — перевірте своїх друзів

Можливо, ви ведете занадто дозвільне життя цей сон нагадує про те, що після свят наступають будні. І вам треба бути уважніше до вибору друзів. Якщо уві сні Ви позбавляєтеся від глистів-значить неприємності скоро закінчаться або їх вдасться уникнути.

Любовний сонник — розлад у відносинах

Якщо вам приснилося, що ваше життя затьмарює багато глистів, значить у відносинах зі знайомими вас чекає розлад. Якщо уві сні ви бачите глистів своїми очима, це до нового знайомства. Позбавлятися від глистів уві сні – до того, що ви можете залишитися на самоті.

Висновок

Мало що нам може приснитися, але будь-яка дрібниця уві сні має значення. Навіть живі білі глисти не просто так приходять до нас в мріях. Іноді просто необхідно заглянути в сонник! І тоді залишиться тільки вчасно застосувати знання в житті, щоб уникнути помилок і труднощів. Удачі вам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *