Сонник до чого сниться волосся, тлумачення сну для дівчат, жінок і чоловіків

Людину завжди цікавила її зовнішність, це справедливо і для жінок, і для чоловіків. Сонник: волосся — до чого сниться? Дивлячись на зачіску, колір волосся, їх доглянутість можна багато чого сказати про людину. І, звичайно, волосся дуже часто присутнє в наших снах. Давайте розберемося, до чого сниться волосся, що хоче сказати таке сновидіння, може бути, попередити про небезпеку або, навпаки, налаштувати на приємну хвилю, які зміни в житті принесе нам цей сон. Якщо ви запам’ятали все в подробицях, то сонник допоможе роз’яснити всі обставини і зрозуміти, що вас чекає в майбутньому.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Прекрасне, густе волосся у жінки завжди вважалося запорукою здоров’я і краси. Ось і при тлумаченні сновидінь вони вважаються символом жіночої сили і мудрості. Поруч з такою жінкою завжди буде стояти гідний чоловік. Якщо волосся сниться чоловікові, це означає, що він надійний захисник, на нього завжди можна покластися. Але зміни в зачісці, кольорі або структурі волосся несуть за собою зміни в житті, не завжди приємні. Давайте розглянемо більш докладно, до чого сниться волосся на голові і на тілі.

Підстригти або відрізати волосся уві сні

Уві сні можна побачити, як ви самі відрізаєте собі волосся, або хтось інший це робить. Якщо наснилося, що хтось обстриг ваше волосся, це хороший знак, можливо, скоро ви порадуєте себе великим подарунком, великою покупкою. А людина, що підстригає вас уві сні, зіграє важливу роль або можливо допоможе вам у здійсненні вашої покупки. Це можуть бути батьки або друзі, які завжди вас підтримають.

Якщо вас підстригає незнайома людина, то, можливо, в найближче майбутнє вам потрібна допомога стороннього. Не соромтеся приймати допомогу, адже вона не завадить для реалізації своїх бажань. Не варто засмучуватися, приводом може послужити не тільки не приємна подія, але і радісна.

Якщо ви бачите, як ви подстригаете комусь волосся, то такий сон може означати, що зараз ви перебуваєте на піку вашої працездатності і вам щастить, починайте нові справи. Підстригати волосся знайомої вам людини, означає знайти партнера по бізнесу, по роботі серед своїх давно перевірених товаришів, якщо ж ви не знаєте тієї людини, кому робите зачіску, наяву придивіться до свого оточення – можливо, ви не помічаєте потенційного замовника.

До чого сниться стригти волосся самій собі? Для дівчини цей сон може означати, що вона потрапила на темну смугу свого життя, можливо, це буде пов’язано з фінансами і якимись невдачами. Не поспішайте здійснювати необдуманих вчинків. Краще сісти і все ретельно обміркувати, зважити всі «за» і «проти».

Також відрізати волосся уві сні може означати ваші відносини з коханою людиною, його зраду. Не поспішайте засмучуватися, якщо у сні вам подобається, як ви виглядаєте і коротка стрижка вам йде – вас чекатиме новий шанувальник. До чого сняться відрізане волосся чоловікові, для нього це може означати сварку з коханою, невелику сварку.

Зміна кольору зачіски: світла, руда, чорна, сива

До чого сниться зміна кольору волосся? Давайте розберемося, що значить фарбувати волосся уві сні!

 1. До чого сниться біле волосся у сні — вони можуть означати вашу слабкість і невпевненість в даний час, але це можна розглянути це як попередження про небезпеку «попереджений, значить озброєний». Як говорить сонник, біле волосся уві сні для чоловіка – не дуже хороший знак. Це може означати, що йому загрожує ганьба. Причому все станеться несподівано, ви не зможете підгадати цей момент і підготуватися до нього.
 2. Якщо чоловік бачить у себе руде волосся, сонник обіцяє йому несподіване знайомство, яке може перерости в більш сильне почуття. Якщо ж чоловік бачить свою жінку з рудим волоссям, це сон обіцяє зраду у відносинах. А до чого сняться руде волосся жінці-це ознака легковажності і вітряності, не допускайте пліток про вас. Бачити себе уві сні з рудим волоссям, в яких грає Сонце, для жінки вказує на гідність і відвагу вашого супутника, ви можете покластися на нього в будь-якій ситуації.
 3. До чого сниться чорне волосся на голові — воно може бути для вас приємним знаком, початком нових любовних відносин (але зверніть увагу, якщо волосся завите в локони або кучері, можливо, це обернеться для вас пасткою або обманом). Крім того, як стверджує сонник, чорне волосся у сні може розповісти про прибуток у ваших справах, може з’явитися надійний партнер по бізнесу.
 4. Бачити в своєму оточенні сивих людей — Вас чекають неприємні зміни. Можливо, у сні вас обняла сива дама — це до втрати близької людини. Бачити ж просто сиву жінку може означати, що у вас з’явилася суперниця. Своє волосся у сні бачити сивого кольору, якщо вас це налякало, ви не очікували цього, значить зараз у вашому житті настав по-справжньому складний період. Нічого не робіть, все пройде само собою, все налагодиться.

Зміна стану: кучеряві або прямі пасма

До чого снтться кучеряве волосся? Якщо ваші кучері були скуйовджені, неохайні-чекайте неприємностей. Охайні, укладені кучері-знак благополуччя і навіть здоров’я сплячого. Як говорить сонник, кучеряве волосся у себе може передвіщати Вам думки, які ви з легкістю зможете реалізувати. Бачити кучеряву дитину, може бути знаком прибутку, для молодої жінки також може бути знаком народження дочки.

Пряме волосся уві сні може означати несподівані радісні звістки, відданого друга або удачу в справах і благополуччя у вашому сімейному житті. Наснилося волосся на голові, яке ви випрямляєте плойкою або праскою, це може означати, що Ви вже знайшли вихід зі складної ситуації, але поки не можете дозволити самому собі його прийняти.

Задумайтесь, що зупиняє вас? Може бути, неординарність вчинку? Зараз саме це вам і потрібно!

Зміна довжини: коротка або довга шевелюра

До чого сниться коротке волосся — стрижка загрожує вам несподіваними витратами, і фінансовими проблемами (вимушені витрати). Але, як говорить сонник, коротке волосся уві сні означають, що ви нарешті готові прийняти довгоочікуване рішення. Для чоловіків коротка стрижка може означати непорозуміння в колективі, навіть втрату самоповаги. Не вступайте в конфлікт з начальством, це може закінчитися пониженням на посаді або звільненням.

Коли уві сні ви побачили незвично довге волосся, це обіцяє гарні зміни, достаток, досягнення поставлених цілей, багатство і процвітання. Так як волосся ознака здоров’я, до чого сниться довге волосся говорить про те, що ви перебуваєте на піку своєї фізичної і духовної сили. Не зупиняйтеся на досягнутому, адже все це вимагає підтримки колишнього результату.

Бачити себе з бантами і косами уві сні

 1. Плести косу уві сні може означати появу в житті дівчини залицяльника, який буде гідний вашої уваги, а ось обрізати косу в сні –знак втрати, смутку і самотності.
 2. Коса може служити символом невинності, непорочності. Обрізання коси для юної особи — природним чином буде втратою цноти.
 3. Плетіння коси в компанії подружок, означатиме дружні зустрічі, розмови і плітки. Також це може означати зустріч з давно забутою людиною.
 4. Якщо уві сні ви побачили гарну шпильку, але не можете нею володіти — вас можуть обдурити, не довіряйте нікому, приймайте рішення самостійно, зараз тільки від вас залежить дійсно правильний вибір.
 5. Якщо вам подарували шпильку, від якої не можна відвести очей, значить, що про вас піклуються і оберігають, або у Вашому житті з’явилася людина, на яку варто звернути увагу. Втрата або поломка шпильки, говорить про сварку з коханим. Також можливі труднощі в бізнесі, постарайтеся підготуватися до них і пережити їх з мінімальними втратами.
 6. Для юної дівчини бачити уві сні бант може бути знаком швидкої втрати невинності. Бант-це ознака радості і приємнх клопотів, пишний бант – до дрібних турбот. Для юнаків бант так само може означати перший сексуальний досвід. А ось для дорослої жінки — це знак появи в її житті молодого і недосвідченого коханця, якого вона візьме під свою опіку.

Розчісувати волосся уві сні, мити і сушити їх

До чого сниться брудне волосся уві сні — це ознака хаосу і безладу у Вашому житті. Цей сон ніби просить привести ваше життя в порядок, знайти саму себе, зібрати свої думки. Якщо ви часто бачите себе з брудним волоссям, то вам пора викинути брудні думки зі своєї голови. Ви марно проживаєте життя і витрачаєте енергію. Необхідно сісти і добре продумати, можливо, варто щось змінити вже зараз.

До чого сниться розчісувати волосся у сні і побачити багато випавшого волосся на гребінці – це може свідчити про розлуку з коханим, надовго, можливо, навіть назавжди. Якщо уві сні Ви розчісуєтися чужим гребінцем, то і в житті, швидше за все, ви займаєте чуже місце. Рано чи пізно у вас почнуться проблеми і вам доведеться ретируватися. Якщо у вас є одружений коханець – побоюйтеся, його дружина вже почала здогадуватися про адюльтері, скоро вам не поздоровиться. Бачити уві сні дерев’яний гребінець з рідкісними зубами-значить в житті ви багато часу приділяєте своєму здоров’ю, і ви все робите правильно.

Миття голови уві сні буде для вас символом того, що ви домоглися змін і перебуваєте на правильному шляху. Підвищується ваш статус в суспільстві, і ви закріплюєте своє становище, налагоджуєте справи. До чого сниться мити голову шампунем – ви бажаєте все змінити і наповнити своє життя фарбами.

Сушити голову феном обіцяє вам приємне проведення часу. Викиньте з голови всі неприємні думки, живіть далі і всі ситуації вирішуватимуться самі собою, відпустіть їх. До чого сниться волосся сушити над багаттям – це означає, що ви задумали щось дуже небезпечне, будьте обережні, зазвичай авантюри закінчуються погано!

Якщо приснилося, що волосся випало

 • Випадання волосся уві сні — ознака втрат, збитків, бідності, страждань, домашніх негараздів, скандалів, сварок, розлуки з коханим. Загалом, такий сон просить вас задуматися, можливо, ваше життя потребує змін, струсу.
 • Якщо уві сні випало волосся, це також може означати, що вам пора задуматися про зміну роботи. Якщо зараз цього не зробити, то найближчим часом не з’явиться такої можливості, і ви будете шкодувати.
 • Якщо вам сниться, що ви б’єтеся з кимось і при цьому висмикуєте жмут волосся з його голови, це означає перемогу в складній справі, можливо, ви виграєте тендер або ваша власна справа зрушиться з мертвої точки. Як би там не було, не озирайтеся назад.
 • Якщо жмут волосся видерли вам, і вам при цьому дуже боляче, необхідно переглянути свої погляди на життя, де ви допускаєте помилку, яка потім призведе до катастрофи. Якщо у вас є діти, намагайтеся приділяти їм більше уваги, їм зараз це украй необхідно.

До чого сняться воші і гниди в волоссі

Бачити багато вошей у когось-ознака вигідної і прибуткової справи для вас. Бачити на собі багато вошей — до хвороби і невдач, а тиснути їх — ознака позбавлення від проблем. Спіймати вошу-до хвороби. Бачити дуже багато кишачих вошей – до бідності і нещастя. Якщо ви встигли скинути їх з себе, перш ніж прокинулися, то зможете подолати свої біди і напасті.

До чого сняться гниди-це попередження про ворога, боротьбу з ним і вирішення якоїсь проблеми. Ці неприємності доставляють сильний дискомфорт. Також гниди можуть свідчити про хворобу, яка сидить всередині вас. Вам варто звернути увагу на своє здоров’я, зробіть обхід всіх лікарів, можливо, саме зараз вам необхідна допомога.

Наснилося волосся на обличчі: борода і вуса

 1. Бачити себе з бородою і вусами, а хтось вириває їх, то вам варто побоюватися нещасного випадку. Також чоловік з бородою-це знак процвітання, підняття авторитету серед колег і друзів.
 2. Збрити бороду уві сні і бачити чисте обличчя пророкує, що сором’язливість завадить вам в любовних справах. Або якісь втрати, можливо фінансові.
 3. Якщо жінка побачила уві сні на своєму обличчі волосся, то це знак того, що вона хоче бути першим, лідером. Але при цьому вона досягає поставлених цілей не зовсім чесно, тому потрібно переглянути свої цілі і шляхи досягнення.
 4. Якщо чоловік бачить себе в сні з довгими вусами, закрученими вгору, це означає, що зовсім скоро у нього з’явиться нова пасія, або відносини з уже наявною половинкою заграють новими фарбами.
 5. Якщо ж вуса опущені вниз і не доглянуті, швидше за все, ви втомилися від відносин, мрієте позбутися від них, але не можете безпосередньо все розповісти.
 6. Якщо вам приснилося, що ви порізалися безпечною бритвою, наяву це може означати несподівану прикрість. Біда прийде, звідки ви і не чекали.
  Якщо ви голитеся небезпечною бритвою, будьте обережні, ви граєте в нечесні ігри наяву, це може обернутися повним крахом у вашій кар’єрі, не дарма є вираз «ходити по лезу бритви(ножа)».
 7. Якщо ви голитеся якимсь нестандартним предметом (ножем, сокирою і т. д.), ви намагаєтеся знайти вихід із ситуації, але у вас нічого не виходить. Можливо, варто просто обговорити проблему з друзями, близькими людьми і рішення знайдеться.

Наснилося волосся на тілі: руки, ноги, живіт

Сонник волосся на тілі розтлумачує в залежності від того, де вони були розташовані:

 • Побачити волосся на руці — знак того, що вам пора задуматися про майбутнє;
 • Сон про волосся на грудях віщує відмінне здоров’я і плотські втіхи;
 • Якщо уві сні у вас на долоні волосся, сон говорить, що ви отримаєте прибуток або повернеться борг, від людини на яку ви вже махнули рукою;
 • Волосся на животі — знак радісної події, можливо, народження сина;
 • Голити волосся на тілі вважається поганою прикметою, і обіцяє біди і нещастя.

Цікаво, що волосся на ногах по-різному тлумачаться різними сониками:

 1. Ведичний сонник. Чиїсь волохаті ноги — до грошей. Бачити волосся на ногах власного чоловіка — він приховує від вас свої доходи або ховає заначку. Власні ноги у волоссі – до далекої подорожі. Голити ноги — втрата речі.
 2. Ісламський сонник. Волосся на ногах для дівчини означають, що вона занадто турбується про свій зовнішній вигляд. Також такий сон може означати раптову поїздку, від якої не буде можливості відмовитися, навіть якщо їхати не дуже хочеться.
 3. Сонник йогів. Голити, видаляти — все пихате і штучне ви обійдете своєю увагою. Неприродно довге волосся-знайти спокій після напружених днів. Чоловічі ноги-просити поради у людей, які відносяться до вас нешанобливо.

Ви знайшли волосся в роті або в їжі

 • До чого сниться волосся в роті? Якщо уві сні вам в рот потрапило волосся, і ви його витягуєте-це попередження. Можливо ваші дії неправильні або нечесні, і пора стежити за своїми словами.
 • До чого сниться волосся в їжі — це обіцяє вам несподіванки, можливо, не зовсім приємні. Можливо, хтось намагається вас підсидіти, вижити з комфортного місця. Подивіться по сторонах, кому ви перейшли дорогу?
 • Якщо вам сниться, що ви готуєте їжу і кидаєте волосся в блюдо, наяву це може означати вашу нещирість, неприйняття до найближчої людини. Намагайтеся приділяти йому більше турботи, співчуття. Так, відносини зараз можуть бути напруженими, але це тимчасово, все пройде, не варто палити мости, потім самі будете шкодувати.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Різний стан волосся обіцяє нам багато ситуацій, в яких можна розібратися більш детально, від неприємних зрад, до отримання прибутку і приємних сюрпризів. Давайте спробуємо розібратися, як трактують наші сни різні джерела. Для порівняння ми наводимо як цитати з популярних сонників, так і тлумачення з маловідомих. А чому з них вірити — вирішувати вам самим.

Сонник Міллера – необдумані вчинки

 • Якщо жінка уві сні розчісує своє чудове волосся-це обіцяє їй легковажність у вчинках, в якій вона пізніше розкається;
 • Чоловіка, який побачив уві сні свою рідіючу шевелюру, наяву невиправдана великодушність призведе до неуспіху і бідності;
 • Якщо жінка уві сні бачить на своїй голові одночасно темне і світле волосся, її чекають великі сумніви в майбутньому виборі і заклик до обережності.
 • Сплутане, неприбране волосся – до невдач;
 • Бачити уві сні сивих людей — теж знак неприємних змін, для закоханих це означає появу суперників;
 • Бачити себе стрімко сивіючою – до швидкоплинної хвороби, обов’язково покажіться лікареві!

Сонник Ванги – гармонія і спокій

 • Бачити уві сні волосся означає спокій і умиротворення душі і тіла;
 • До чого сниться відрізання волосся – ви можете заплутатися на життєвому шляху;
 • Довге волосся пророкує вам про пізнання себе і світу, ви перетворитеся духовно;
 • Сплутане волосся-поганий знак. Можливо, ви потрапили в неприємну ситуацію і тепер не можете з неї вибратися. Не варто поспішати і вибирати перше рішення, яке прийде в голову. Обдумайте все.
 • Плетіння кіс говорить про безліч доріг, і виборі вірного шляху;
 • Зачісувати волосся – знак роздумів, зважте свої думки. Якщо ваше волосся були сплутані, але ви змогли їх розчесати, це означає вирішення ситуації і вихід з неї самим благополучним для вас способом.

Сонник Фрейда – інтимна близькість

 • Сон про волосся на геніталіях, як у чоловіків, так і у жінок (особливо, все що стосується їх миття, стрижки) обіцяє Вам інтимну близькість;
 • Зачіска велика і складна говорить про те, що вас спіткають невдачі в сексуальному житті;
 • Довге волосся – ви відчуваєте незадоволення в сексуальних контактах. Придивіться до свого партнера, поговоріть відверто, адже всі невисловлені думки переростають в конфлікт. Тому, якщо ви хочете з ним залишитися, потрібно вирішити все саме зараз.

Сучасний сонник — радісні звістки

 • Якщо ви бачите в сні, що у вас довге гарне волосся, то вас чекають радісні звістки, віддана дружба і благополуччя. Чоловікові ж такий сон пророкує, що він у вирішальній момент злякається або буде обдурений жінкою.
 • Якщо вам сниться, що ви обрізаєте волосся і в цей момент вони змінюють колір – це може означати кардинальні зміни у вашому житті, до яких внутрішньо ви вже готові;
 • Якщо ви стрижете своїх дітей, значить, ви визнаєте, що вони-самостійні особистості і можуть приймати рішення.

Американський сонник — бережіть свою репутацію

Якщо уві сні ви бачите лису людину з волоссям, його чекає підвищення авторитету серед оточуючих і успіх у протилежної статі. Якщо в сні у вас випадає волосся — постраждає ваша репутація, трапиться неприємна ситуація.

Новий сонник 1918 р – Ви вирішите свої проблеми

Чим більш здоровим виглядає волосся, тим кращі перспективи обіцяє цей сон у ваших справах. Коли ви розчісуєте волосся у сні, ви хочете розплутати складну проблему; якщо уві сні у вас випадає волосся, ви вкрай стурбовані станом ваших справ.

Сонник Гадалкін Дім – сімейне щастя

Розчісувати — намагатися розповісти оточуючим, що серед них багато брехунів. Заплітати в коси-любов і щастя, достаток в будинок, красиві діти. Стригти волосся-приплід в сімействі, міцне здоров’я літнього покоління.

Висновок

Ваше волосся уві сні є прямим провідником до Вашого здоров’я і благополуччя. Також ваше волосся уві сні — це відображення ваших вчинків в реальному житті. Постарайтеся прислухатися до себе відразу після пробудження. Чим більше подробиць ви згадали, тим чіткіше буде ваше розуміння розшифровки сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *