Степанов озвучив нові штрафи за порушення карантину: Що зміниться?

Глава МОЗУ Максим Степанов озвучив розмір нових штрафів за порушення карантинних норм, спрямованих на боротьбу з коронавірусом.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на брифінг міністра.

“Вчора на засіданні уряду був схвалений законопроект, який буде переданий до Верховної Ради, про внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення. Він регламентує встановлення відповідних штрафів за відсутність масок. Передбачаються штрафи як для фізичних осіб, так і для юридичних осіб”, – заявив Максим Степанов.

Як уточнив глава МОЗУ, для фізичних осіб передбачені штрафи від 170-ти до 255 гривень, для публічних закладів (громадського харчування, магазинів, спортзакладів) – від 3400 гривень до 5100 гривень.

Законопроект з відповідними поправками буде незабаром переданий до Верховної Ради України.

Нагадаємо. що …

Після ослаблення карантину в травні-червні 2020 р в Україні стався сплеск захворювань коронавірусів, що в першу чергу обумовлено масовим порушенням карантинних обмежень.

В першу чергу це стосується таких великих курортів, як Одеса. Раніше в цьому місті було зафіксовано безліч скупчень людей (на дорогах, клубах, пляжах і т.д.).

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в країні, МОЗУ планує закрити найбільші курорти України і ввести покарання за відсутність маски в публічних місцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *