дизайн кухні 2021 фото

Сучасний дизайн кухні 2021 року

Модна кухня, безумовно, виділяється. У такому приміщенні все гармонійно поєднується і відрізняється функціональністю. Звичайно, зовнішній вигляд, як частина сучасного дизайну кухні, має значення. Але це більшою мірою суб’єктивний фактор. У ЗМІ вже можна бачити фото 2021 року з сучасними ідеями, як можна обставити таке простір.

Модна кухня – тенденції, ідеї

Сучасний дизайн кухні 2021 передбачає ряд цікавих тенденцій. Модна кухня повинна бути обставлена у відповідності з сучасними ідеями інтер’єру. Приклад ідеальних просторів можна бачити на фото в журналах з дизайнерськими проектами.

У кухонному обладнанні пріоритетом має стати дотримання принципів ергономічного планування. Про це слід пам’ятати, незалежно від розміру і форми кухні.

Кухонний острів – мода з-за океану

В сучасний дизайн кухні 2021 обіцяє повернутися цікавий напрямок. Не завжди сучасні ідеї, що знаходяться в тренді, – нови самі по собі. Так, росіяни дізналися про існування кухні-острова з американських фільмів. Досить подивитися на фото, щоб переконатися в зручності і функціональності такого рішення.

Воно відмінно виглядає в інтер’єрі. Острів може виконувати безліч функцій. Ймовірно, його найбільш важлива роль – він надає можливість виконувати безліч операцій лицем до лиця, а не відвернувшись до стіни.

дизайн кухні 2021 фото

дизайн кухні 2021 фото

Комфорт теж в моді

Ідеї для сучасного дизайну кухні в 2021 році показують, що не забутий такий важливий момент, як зручність. Фото з такими сучасними способами оформлення дають зрозуміти, що техніка просунулася далеко вперед. З’явилося багато модних гаджетів на кухні, які покликані допомогти господині.

Вони не тільки корисні, але і добре виглядають в інтер’єрі. Зрозуміло, в групу таких помічників входять всі меблеві механізми, технології, що використовуються в побутовій техніці, інтелектуальне управління і навіть лампи, що створюють певний мікроклімат і стиль, а також дизайнерські обігрівачі.

Модні кухонні матеріали – дерево, бетон, цегла, камінь, скло

Сучасна кухня повинна бути виготовлена з модних матеріалів. Натуральні, такі як дерево і камінь – завжди на вершині популярності.

Друга група складається з матеріалів, пов’язаних з індустріальним стилем, тобто бетон, сталь і цегла. Серед тенденцій дизайну інтер’єру в 2021 році можна відзначити скло, яке виділяється за рахунок свого зовнішнього вигляду на кухні і має великі переваги, коли мова йде про формування простору.

У ролі матеріалів, що належать до натуральних, але відрізняються дорожнечею, виступають імітації. Вони доступні в широкому спектрі. Плитка, що імітує кам’яні візерунки, дошки, що нагадують зовні бетон і цегла – справжні хіти, які неодмінно залишаться в тренді надовго в ролі повноцінного матеріалу відмінної якості.

Витонченість нових віянь в інтер’єрі також проявилося в елементах з ефектом старіння. Сучасний дизайн кухні припускає в першу чергу стиль. Це основа всього.

При виборі окремих елементів, а не готових ансамблів, для втілення сучасних ідей важливо гармонізувати їх. Досвідчені дизайнери в 2021 році обіцяють показати складне мистецтво поєднання, змішування різних стилів і продемонструвати отриманий ефект на фото. Проте будь-який стиль так чи інакше можна вважати модним. Все залежить від нашого смаку.

Сьогоднішні можливості дозволяють ідеально використовувати простір і зробити кухню головним місцем у будинку при невисокій вартості облаштування. Це рішення, яке можна вважати ідеальним для студій, невеликих квартир.

Якщо подивитися на фото сучасного дизайну такої кухні, то залишається гарне враження. Немає відчуття перевантаженості простору. У 2021 році варто очікувати свіжих сучасних ідей і для невеликих кухонь.

Класика завжди в моді

Кухні в класичному стилі трохи відійшли на другий план. Але це єдиний спосіб, який ніколи не виходить з моди. Кухня, влаштована таким чином, буде виглядати красиво завжди. Підібраний зі смаком декор, класична меблі і якісне кухонне обладнання дозволять насолоджуватися простим інтер’єром довгі роки.

кухня в класичному стилі 2021

кухня в класичному стилі 2021

кухня в класичному стилі 2021

Еко-стиль

Це напрямок нерідко іменують природним мінімалізмом. Основні особливості тренда – формування гармонійного простору, створеного самою природою. Основними принципами виступають застосування натуральних матеріалів для стін та підлоги, меблів. Забезпечення доступу до природного світла, використання великої кількості живих рослин.

Крім кольору зеленої трави, доречними будуть неяскраві відтінки, наприклад, світло-блакитний, коричневий, теракотовий. Але такий стиль не допускає надмірної яскравості і агресивних кольорів. Що стосується матеріалів, то слід робити акцент на масиві дерева, глини, натуральному камені. Підійдуть і імітації цих фактур.

кухня в еко стилі 2021

кухня в еко стилі 2021

кухня в еко стилі 2021

Колірна гамма і персоналізація

Біла кухня здається безпрограшним варіантом, але це не завжди так. Іноді людям доводиться зупиняти свій вибір на такому варіанті, тому що практично нема з чого вибирати в обраному діапазоні цін. Однак в останні роки білі кухні стали дуже популярними з появою моди на аскетичні інтер’єри в скандинавському стилі.

У відповідь на тенденцію просування білих кухонь прийшла інша мода – дуже темний і навіть чорну обробку. Вона виявилася не такою важкою і переважною, як могло здатися. Навпаки, завдяки своєму благородному вигляду вона стала хітом. Це привело до появи широкого вибору чорних мийок, чорних кухонних змішувачів, чорних побутових приладів і багато іншого.

колір кухні 2021

колір кухні 2021

Якщо кухня повинна бути модною, вона повинна бути особливою, і не тільки в сенсі використовуваних кольорів. Її виразність повинна простежуватися в окремих елементах і доповнення, які зроблять її особливим місцем у будинку.

Модна персоналізація інтер’єру, введення одного домінуючого акценту або використання лейтмотиву, відтворювального по всьому будинку.

Побудова інтер’єру на контрастах також модний прийом в оформленні кухонь. Такі контрасти можуть бути засновані на використанні різних кольорів, текстур, матеріалів.

колір кухні 2021

колір кухні 2021

колір кухні 2021

Вибір меблів

Меблі – найважливіший елемент на кухні. Вона надає цілісності дизайну інтер’єру. Цікаві ефекти, як і раніше модні. Вони обіцяють зберегти за собою домінуюче становище і в 2021 році.

Імітація металу, мармуру, бетону – ключові тенденції. Подібні дереву фактури теж постійно в тренді. Обробка матеріалів у може бути матовою або глянцевою – тут немає кращих чи гірших рішень, вибір продиктований індивідуальними смаками. Можна і об’єднати обидва типи покриттів в одному об’єкті.

меблі для кухні 2021 фотографії

меблі для кухні 2021 фотографії

меблі для кухні 2021 фотографії

Оригінальні меблі теж модні. У продажу можна знайти зручне сидіння, вбудоване в меблі, великі шафи, пристосовані для реалізації різних завдань. Винні стелажі, які є невід’ємною частиною багатих інтер’єрів, також привертають до себе увагу. Відкриті декоративні полиці теж затребувані.

Навіть обмежений бюджет не буде перешкодою для мріючих про свою затишну кухню. Можна слідувати тенденціям в дизайні інтер’єру, але ніхто не заважає дотримуватися в цьому питанні свого індивідуального стилю. Адже кухня – особливе місце, де ми повинні відчувати себе добре.

Колір, тип шаф, освітлення, а також будь-які дрібниці мають значення. Свій унікальний проект кухні, навіть якщо він дуже незвично виглядає, цілком дозволений, так як він дає можливість власникові відчути себе затишно.

Підводячи підсумки

  1. В сучасному дизайні кухонь в 2021 році з’являться не тільки нові рішення. Завжди актуальні раніше забуті рішення, обіграні більш ефектно.
  2. Білі кухні продовжують залишатися модними, але також зазначається популярність у моделей темного кольору, аж до абсолютно чорних.
  3. Крім натуральних матеріалів, можна успішно використовувати імітації, які виглядають так само дорого і красиво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *