Святкували 1000 заражених: “Время и стекло” з Монатік запалили в переповненій Ібіці ВІДЕО

Хоча Україна і знаходиться на другому місці за темпами приросту заражених коронавірусом, божевільному люду це ніяк не заважає бухати, гудіти і веселитися в битком набитих нічних клубах.

Всіляко потурають поширенню захворювання і зірки, яким скосить баблішка куди важливіше, ніж закликати людей утримуватися від тусовок.

На ці вихідні центром всеукраїнського двіжу стала Одеса, куди, судячи з усього, попрямувала велика частина заперечуючих існування коронавірусу, та й просто ні про що не думаючих людей. Як і водиться в вітчизняному шоубізнесі, на місця скупчення людей тут же з’їхалися співаки і співачки: народ-то розважати треба, та й гроші за відсутності дозволених законом концертів зайвими не будуть.

Загалом, допомогли поширенню коронавіруса без яких-небудь мук совісті зірки української естради Надя Дорофєєва та відомий під псевдонімом Позитив Олексій Завгородній. Разом з ними на одній сцені популярного клубу Ibiza виступав також і Монатік, який знімався в ролику мінохоронздоров’я для протидії коронавірусу і закликав людей сидіти вдома.

Ні про кримінальну відповідальність за недотримання норм карантину, ні про наслідки для присутніх в разі знаходження в клубі хоча б одну людину з коронавірусом, судячи з усього, ніхто не замислювався. Артисти симулювали спів, бухі туристи – радісно танцювали. COVID-19 поширювався.

До слова, за настільки “героїчний” вчинок і “внесок” в розвагу мас Зеленський міг би нагородити орденами і не тільки Потапа з Білик, а й виступавших в Одесі артистів. Тим більше, він сам є порушником карантину поряд з ними.

Як відомо, з моменту фактичної відмови українців від карантинних заходів і рішення влади про ослаблення обмежень всупереч зростаючої статистики заражень, тенденція до поширення вірусу зросла до страшних масштабів. Проте, в Міністерстві охорони здоров’я продовжують робити вигляд, що нічого не відбувається, пояснюючи різкі скачки виявлених нових хворих “скороченням черги аналізу тестів” і порушенням карантину з боку простого люду. Правда, можновладці самі систематично нехтують написаними собою ж правилами. Так, президент разом з верхівкою ОПУ регулярно тусить без масок і навіть заходив в кафе в компанії санітарного лікаря Віктора Ляшко до офіційного дозволу роботи таких закладів.

Через тотальне недотримання карантину, а також ідіотського підходу влади до проблеми Україна потрапила на друге місце серед країн Європи за рівнем приросту заражених. І це за умови абсолютної відсутності масового тестування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *