ТОП-10 країн за споживанням картоплі

ТОП-10 країн за споживанням картоплі, представлених нижче, допоможуть вам дізнатися більше про раціон різних націй. Цей овоч має велику популярність у всьому світі. У ньому міститься велика кількість вітамінів і мікроелементів, яких потребують не тільки люди, але й тварини.

Отже, перед вами ТОП-10 країн за споживанням картоплі.

В якій країні найбільше їдять картоплю

  1. Пальму першості тримає Білорусь. Тут вирощують безліч якісної та смачної картоплі. На одного мешканця країни припадає близько 180 кг овочів на рік!
  2. Друге місце за споживанням картоплі належить Киргизії. На середньостатистичного киргиза припадає близько 143 кг плодів.
  3. На третій сходинці рейтингу ТОП-10 країн за споживанням картоплі розташовується Україна. У цій країні середній житель споживає щорічно приблизно 136 кг картоплі.
  4. Далі йде Польща. На одного поляка тут припадає близько 130 кг картоплі.
  5. П’ята позиція за споживанням картоплі належить Росії. 1 росіянин за рік вживає до 129 кг овочів.
  6. На шостому місці ТОП-10 країн за споживанням картоплі розмістилася Руанда. В цій африканській країні на 1 жителя припадає 125 кг коренеплодів.
  7. Сьоме місце закріпилося за Литвою, де середній литовець щорічно споживає 116 кг картоплі.
  8. На восьмій сходинці розташувалася Латвія, в якій 1 громадянин з’їдає до 114 кг картоплі щорічно.
  9. Дев’ята позиція дісталася Казахстану. У місцевій кухні знайдеться чимало страв, де використовується картопля. Середньостатистичний казах споживає близько 103 кг овочів на рік.
  10. Замикає список ТОП-10 країн за споживанням картоплі Великобританія. Статистика говорить про те, що на одного британця щорічно припадає приблизно 102 кг плодів.

Це були найцікавіші факти про ТОП-10 країнах по споживанню картоплі. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо вам взагалі подобаються цікаві факти про природу – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *