20 речей, прийнятих у американців, до яких важко звикнути тим, хто переїхав жити в США

Гучний сміх, гігантські порції їжі, дорога медицина і ходіння у взутті в чужому будинку — все це не підніме жодної американської брови. Але це зовсім інша історія, якщо ми говоримо про іммігрантів, які переїхали в США і тільки звикають до їх традицій і норм життя. Один з користувачів Reddit поставив запитання: “неамериканці, які переїхали в США, до яких соціальних звичаїв і норм вам було найважче звикнути?». І людям, які залишили свої рідні краї, було що розповісти.

«Я все ще вражений тим, що охорона здоров’я не є безкоштовною, і люди фактично стають банкрутами через медичні рахунки»

«Мене дивує культура праці! 25% працівників в США не мають відпусток і ваш роботодавець сам вирішує, належить вам відпустка чи ні»

«Клятва вірності. Буквально жодна країна, в якій я коли-небудь був, не робить цього! Це так дивно і незвично»

«Кажуть: “Я ірландець”, але при цьому вони не були в Ірландії, як і їхні батьки»

«Незнайомці запитують, в яку церкву ви ходите. Тут не так важливо, чи дійсно Ви вірите, але більш важливо-дати людям зрозуміти, наскільки ви вірите»

«Тут не прийнято знімати взуття, коли заходиш в чийсь будинок. Я відчуваю себе варваром!»

«Їх порції їжі в ресторані і навіть вдома величезні! Зрозуміло, чому багато американців страждають від ожиріння»

«Вони кажуть незнайомцям: “Привіт, як справи?”, і не чекають, коли їм дадуть відповідь на питання»

«У США чайові прийнято давати всюди, і великі. Я, як австралієць, до цього не звик і даю чайові тільки тоді, коли обслуговування або їжа перевершили всі очікування»

«Люди пишаються тим, що вони нездорові, ігнорують серйозні симптоми, гордо їдять всяке сміття і принципово не займаються спортом. Треба бути дуже крутим або дуже дурним, щоб робити так, живучи в країні з найдорожчою системою охорони здоров’я в світі»

«Шалено гігантські дірки в туалетних кабінках. Це зводить мене з розуму»

«Моя подруга росіянка і вона, разом зі своїми батьками, все ще звикає до Америки. У Росії, коли вас зупиняє поліція, ви виходите з машини і підходите до офіцера. Її батька зупинили, тому він зробив також. Він не знав, що ти повинен залишатися в машині. Він дуже швидко засвоїв цей урок»

“Він не помер, в нього навіть не стріляли. Однак його заарештували”.

«Люди тут частенько використовують фальшивий поблажливий голос. Я не малюк, який шукає свою маму; говори як нормальна людина»

«Фунт. Унція. Миля. Ярд. Я ніколи не зможу це зрозуміти»

«Купувати і вживати алкоголь в пабах Великобританії дозволяється з 18 років. Будучи в Америці я хотів передати батькові пінту пива з бару, і бармен почав кричати на мене, кажучи, щоб я поставив її на місце, тому що мені немає 21 року»

«У США важко заводити друзів. Це здавалося досить простою справою, звідки я приїхав (я з Європи), але після 20 років життя в США у мене все ще немає друзів»

«На цінниках не вказана фактична вартість товару. Коли ви прийдете на касу, то здивуєтеся тому, що вам назвуть більшу суму, ніж була вказана на ціннику. Все через те, що податок не включений в ціну»

«Тут дуже важливий шкільний дух. У моїй старій школі в Індії ніхто так серйозно не ставився до спорту в старших класах»

«Люди кажуть, що будуть молитися за тебе. Або, щоб образити, сказавши, що за тебе потрібно помолитися. Або вони намагаються проявити співчуття, коли їм розповідають про сумну / невдалу ситуацію. Звичайно, я ніколи не сумніваюся, що вони зроблять це»

«Люди молодшого віку називають тих, хто набагато їх старше просто по імені. Я не звик до цього, тому завжди додаю Містер або Міс, навіть якщо я знайомий з людиною»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *