Цікаві факти про акваріуми

Цікаві факти про акваріуми

Цікаві факти про акваріуми– це чудова можливість дізнатися більше про штучних резервуарах, призначених для риб. Вони бувають самих різних розмірів і конструкцій. Вважається, що наявність акваріума в будинку допомагає господарям позбутися від стресу і інших занепокоєнь. І справді, дивлячись на те, як у воді плавають декоративні рибки і інші морські тварини, людина заспокоюється і відчуває себе більш комфортно.

Отже, перед вами найцікавіші факти про акваріуми.

10 цікавих фактів про акваріуми

  1. Найбільший акваріум на планеті розташований у китайському місті Чжухай. Його обсяг становить 22,7 млн літрів!
  2. Цей же акваріум тримає пальму першості по площі панелі з оргскла – 39,6 х 8,3 м.
  3. У Берліні знаходиться найбільший циліндричний акваріум, який можна побачити в одному з місцевих готелів. Його висота складає 25 м, тому всередині встановлений ліфт, щоб відвідувачі могли краще розглянути мешканців акваріума. До речі, в цьому резервуарі мешкає 2600 різних риб (див. цікаві факти про риб).
  4. Найбільший циліндричний акваріум, але вже з солоною водою, – всесвітньо відомий «AquaDom».
  5. Найдорожчим акваріумом на землі вважається «Золотий дракон», виконаний з чистого золота. Його вартість складає приблизно $5 млн.
  6. Цікавий факт, що описом моделювання екосистеми в замкнутому штучному водоймищі і різних способів розведення риб займається – акваріумістика.
  7. Для нормального існування рибі Півнику вистачає всього 0,5 л води.
  8. Найбільшою акваріумною рибкою є «Astronotus ocellatus». Вона виростає до 30-35 см в довжину.
  9. Перші акваріуми почали виготовляти у Великобританії (див. цікаві факти про Великобританію).
  10. Самий маленький акваріум, в якому мешкають маленькі рибки, знаходиться в Росії. Його довжина досягає 3 см, ширина – 1,4 см і висота – 2,4 см. Варто відзначити, що рибок в ньому доводиться періодично міняти, з причини їх зростання.

Це були найцікавіші факти про акваріуми. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *