цікаві факти про генрі форда

Цікаві факти про Генрі Форда

Цікаві факти про Генрі Форда допоможуть вам дізнатися про цю людину абсолютно з іншого боку. Щоб домогтися визнання і стати одним з найуспішніших підприємців свого часу, йому довелося пройти через багато випробувань. Форд був що називається неймовірно сміливим та креативною людиною, що не боїться експериментів і ризиків.

До слова сказати, 10 правил життя Генрі Форда ми вже публікували. Але зараз перед вами найцікавіші факти про Форда.

19 цікавих фактів про Генрі Фордом

 1. Гасло Генрі Форда – «автомобіль для всіх».
 2. Свій перший будинок Форд побудував своїми руками.
 3. Цікавий факт, що будучи прекрасним механіком, Генрі Форд самостійно зібрав наручний годинник, який потім подарував власній дружині.
 4. За своє життя Генрі запатентував 161 винахід.
 5. У 1908 р. Генрі Форд зібрав свій перший автомобіль. Через 18 років з конвеєра було спущено вже понад 13 млн машин марки «Форд». У компанії промисловця працювало 200 000 чоловік.
 6. Працівники її фабрик працювали по 8 годин в день, заробляючи при цьому вдвічі більше, ніж в інших подібних місцях.
 7. На воротах всіх його підприємств було написано: «Пам’ятай, що Бог створив людину без запасних частин».
 8. Чи знаєте ви, що Генрі Форд був переконаним пацифістом? Під час Першої світової війни (1914-1918) він витратив велику суму власних коштів на антивоєнну пропаганду.
 9. Форд дуже серйозно ставився до моральних цінностей. Він забороняв своїм робітникам палити, вживати алкоголь та вести себе непристойно.
 10. Чорна фарба на той час була найбільш стійкою і дешевою. Внаслідок цього Генрі Форд іронічно заявив, що його клієнти можуть придбати автомобіль будь-якого кольору пру умови, що цим кольором буде – чорний.
 11. Цікавий факт, що ремонтна бригада на заводах Форда отримувала гроші тільки в той час, коли не було ніяких аварій. Але як тільки щось ламалося, зарплатний лічильник зупинявся до тих пір, поки поломка не усувалася. Завдяки цьому, співробітники прагнули виконувати ремонтні роботи максимально швидко і якісно.
 12. Генрі Форд є винахідником конвеєра. Це дозволило йому досягти великих успіхів у виробництві та економії часу.
 13. Цікаво, що винахідник дотримувався вегетаріанства.
 14. Форда неодноразово зараховували до мафіозного світу. Він часто брав на роботу колишніх мафіозі, а коли заарештовували тих, Генрі дбав про їх сім’ї.
 15. А ось ще один цікавий факт. Одного разу, один викрадач машин написав Форду лист, в якому захоплювався його автомобілями. В кінці записки він сказав, що з цього дня буде викрадати виключно «Форди».
 16. Можливо ви здивуєтеся, але перші автомобілі Генрі планував оснащувати електромоторами.
 17. Форд ніколи не приховував того, що є антисемітом. За громадську діяльність у даному напрямку він удостоївся Великого хреста від Адольфа Гітлера. Фюрер навіть повісив у себе в кабінеті портрет промисловця. Однак на початку Другої світової війни (1939-1945) заводи Форда надали велику підтримку оборонному комплексу Америки, серйозно посприявши розгрому Німеччини.
 18. Генрі Форд практично ніколи не брав на роботу жінок.
 19. За життя капітал Форда оцінювався в фантастичні $188 млрд.!

Це була найцікавіша інформація про Генрі Форда. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code