Цікаві факти про Кіру Найтлі

Цікаві факти про Кіру Найтлі

Цікаві факти про Кіру Найтлі – це прекрасна можливість дізнатися більше про голлівудських актрис. Сьогодні Кіра є однією з найбільш затребуваних і високооплачуваних зірок світової кіноіндустрії. З ранніх років вона мріяла про кар’єру кіноактриси, докладаючи для цього всі свої сили.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Кіру Найтлі.

18 цікавих фактів про Кіру Найтлі

 1. Кіра Найтлі (р. 1985) – британська актриса, яка двічі номінувалася на премію «Оскар».
 2. Чи знаєте ви, що Найтлі росла і виховувалася в родині акторів?
 3. Кірою дівчинку назвав батько, на честь радянської фігуристки Кіри Іванової, катанням якої він сильно захоплювався.
 4. Коли Найтлі ледь виповнилося 3 роки, вона заявила батькам, що в майбутньому обов’язково стане кіноактрисою, внаслідок чого їй вже сьогодні необхідний свій агент.
 5. У дитинстві Кіра прекрасно вчилася в школі. В одному з інтерв’ю вона зізналася, що була відмінницею-зубрілкою.
 6. Цікаво, що Найтлі має вроджену дислексію – вибіркове порушення здатності до оволодіння навичками читання і письма при збереженні загальної здібності до навчання. До речі, також страждає дислексією і Кіану Рівз.
 7. В 11-річному віці Кіра Найтлі встигла знятися у багатьох телепроектах і міні-серіалах, а також зіграти чимало епізодичних ролей у різних фільмах.
 8. Першу головну роль Найтлі отримала в пригодницькій картині «Дочка Робін Гуда: Принцеса злодіїв», прем’єра якого відбулася в 2001 р.
 9. Всесвітня слава і визнання публіки до Кірі прийшли після участі в «Піратах Карибського моря», де її партнером став Джонні Депп (див. цікаві факти про Джонні Деппа).
 10. Мало кому відомий той факт, що на зйомках «Піратів Карибського моря» груди Найтлі штучно збільшували за допомогою комп’ютерних технологій.
 11. Всі трюки у «Піратах» кіноактриса виконувала без допомоги каскадерів.
 12. Коли Кірі було всього 15 років вона знялася у фільмі «Яма», де їй довелося брати участь у деяких еротичних сценах. Для зйомок у картині, неповнолітній дівчині довелося отримати дозвіл від батьків.
 13. За словами актриси, в юності вона довгий час боролася з акне.
 14. Перед зйомками в картині «Король Артур» Найтлі протягом 3-х місяців регулярно займалася боксом і верховою їздою.
 15. Цікавий факт, що в 2018 р. Кіра Найтлі зізналася, що близько 10 років тому у неї психічний розлад, на ґрунті раптового зростання своєї популярності.
 16. У зв’язку з вищезазначеним розладом, Найтлі одного разу не виходила з дому цілих 3 місяці. У 2008 р. їй довелося пройти лікування, щоб позбутися від нападів паніки.
 17. Найменш успішним фільмом за участю Кіри Найтлі вважається кримінальний трилер «Доміно».
 18. Знімаючись у «Гордості і упередженні» актриса заявила, що щаслива отримати цю роль. Це пов’язано з тим, що дану книгу-першоджерело вона прочитала ще в 7-річному віці, яка привела її в захват.

Це були найцікавіші факти про Кіру Найтлі. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей, – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *