Цікаві факти про Купріна

Цікаві факти про Купріна

Цікаві факти про Купріна– це прекрасна можливість дізнатися більше про творчість видатного російського письменника. Свої твори він писав у стилі реалізму і натуралізму.

Отже, перед вами найцікавіші факти з життя Олександра Купріна.

11 цікавих фактів про Купріна

 1. Перший твір Купрін написав, коли перебував на військовій службі, за що отримав дві доби карцеру. Після цього солдатів назавжди вирішив покінчити з письменницькою діяльністю, але як покаже час все відбудеться з точністю до навпаки.
 2. Перші твори Купріну допоміг опублікувати Іван Бунін, який гідно оцінив талант починаючого літератора.
 3. Цікавий факт, що Купрін володів надтонким нюхом. Йому вдавалося розпізнавати всі компоненти парфумів, приводячи в захоплення парфумерів.
 4. За своє життя Олександр Купрін освоїв безліч різних професій. Він навіть встиг побувати злодієм і конокрадом.
 5. Власні твори Купрін писав не поспішаючи, з причини чого у нього неодноразово виникали сварки з дружиною. Жінка навіть обіцяла вигнати чоловіка на вулицю.
 6. У зв’язку з частими сімейними конфліктами, Купрін почав зловживати алкоголем. На щастя, няня його дочки вмовила письменника відправитися на лікування в Фінляндії (див. цікаві факти про Фінляндію).
 7. Чи знаєте ви, що у Купріна були дружні стосунки з Буніним і Чеховим?
 8. У літератора була досить дивна звичка. При зустрічі з людьми Купрін починав по-собачому обнюхувати їх.
 9. У Севастополі Олександр Іванович взяв участь у повстанні моряків, укривши в себе 10 моряків з екіпажу бунтівного крейсера. Щоб відвернути увагу правоохоронних органів він прикинувся п’яним і ввалився в поліцейську ділянку.
 10. Цікаво, що в 2014 р. в Росії був знятий серіал «Купрін».
 11. Купрін помер у 1938 р. від раку стравоходу. Письменника поховали поруч з могилою Івана Тургенєва.

Це були найцікавіші факти про Купріна. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *