Цікаві факти про морських левів

Цікаві факти про морських левів

Цікаві факти про морських левів – це чудова можливість дізнатися більше про великих ссавців. Вони мешкають у суворих погодних умовах, володіючи здатністю переносити низькі температури. При цьому по зовнішності тварини зовсім не схожі на сухопутних львів.

Отже, перед вами найцікавіші факти про морських левів.

17 цікавих фактів про морських левів

 1. Морські леви відносяться до сімейства вухатих тюленячий.
 2. Найбільші морські леви зустрічаються в північних морях. Довжина їх тіла досягає 3 м, при вазі до 1 тонни.
 3. У середині минулого століття В Японському морі жив японський морський лев, який сьогодні вважається вимерлим видом (див. цікаві факти про вимерлих тварин).
 4. Станом на сьогодні відомо про 5 різновидах вухатих тюленячий, які помітно відрізняються один від одного.
 5. Середня тривалість життя морських левів коливається в межах 20-30 років.
 6. Тварини є прекрасними плавцями. В разі необхідності вони можуть розвинути швидкість понад 50 км/год!
 7. Цікавий факт, що морський лев вміє не тільки швидко плавати, але також відрізняється і великою витривалістю. В ході подорожей він здатний переплисти не тільки море, але й цілий океан.
 8. Вагітність самки триває протягом 12 місяців. Як правило вона народжує 1 маля.
 9. Чи знаєте ви, що морські леви можуть перебувати під водою до 30 хвилин? Це пов’язано з тим, що пірнаючи, вони оснащують киснем не тільки свою кров, ні і м’язову тканину.
 10. У морських левів великі жирові запаси, що дозволяють їм обходиться без їжі до 2-3 місяців.
 11. Популяція морських левів з кожним роком стрімко скорочується. Цьому сприяють глобальне потепління і діяльність людини.
 12. Подібно крокодилам (див. цікаві факти про крокодилів), морські леви не пережовують їжу, а заковтують її великими шматками.
 13. В Австралії знаходиться великий природний заповідник, де зокрема мешкають і морські леви. Подивитися на них щорічно приїжджає близько 100 000 туристів з різних міст і країн світу.
 14. Цікаво, що тварини можуть нарити на глибину до 300 м, витримуючи колосальні навантаження.
 15. Самиці морських левів мають значно менші габарити, ніж самці.
 16. Напади морських левів на людей рідкісні, але якщо людина знаходиться в межах 2-3 м від них, тварини можуть перейти в напад. Відомі випадки, коли хижаки тягли під воду підлітків, які намагалися їх нагодувати.
 17. Австралійський морський лев знаходиться на межі зникнення. Сьогодні загальна чисельність тварин у всьому світі оцінюється всього в 12 000 особин.

Це були найцікавіші факти про морських левів. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про тварин – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *