Цікаві факти про мотоцикли

Цікаві факти про мотоцикли

Цікаві факти про мотоцикли – це чудова можливість дізнатися більше про транспортні засоби. Мотоцикли користуються величезною популярністю майже у всіх країнах світу. Вони споживають відносно мало палива, а також можуть проїхати в тих місцях, де автомобілям це зробити не вдасться.

Отже, перед вами найцікавіші факти про мотоцикли.

17 цікавих фактів про мотоцикли

 1. Кубатура сучасних мотоциклів коливається в межах 50-2000 см3.
 2. Перший моторний 2-колісний екіпаж (велосипед з паровою машиною) був сконструйований в 1869 р.
 3. Цікавий факт, що у свій час Радянський Союз знаходився на 2 місці в світі по виробництву мотоциклетної техніки.
 4. Перший мотоцикл був побудований в 1885 р. німецьким конструктором Готлібом Даймлером. Він міг розвивати швидкість до «рекордних» 12 км/ч.
 5. Найбільш популярною маркою мотоциклів вважається – «Harley-Davidson».
 6. Знаменитий кіноактор Бред Пітт є великим шанувальником і колекціонером мотоциклів.
 7. У ряді європейських держав (див. цікаві факти про країни Європи) в якості евакуаторів автотранспорту використовуються відповідні мотоцикли.
 8. Найбільш потужним мотоциклом, з числа наявних у кількості більше 1 примірника, вважається «Dodge Tomahawk». Якщо вірити творцям даного транспорту, то їх «дітище» може розвинути швидкість до 670 км/год! Сьогодні виготовлено 10 моделей подібних мотоциклів.
 9. У 1924 р. в серійному виробництві почав випускатися мотоцикл марки «Brough Superior SS-100», що розвивав швидкість до 160 км/год.
 10. Станом на сьогодні мотоциклом вважається 2-колісний або 3-колісний транспортний засіб має максимальну масу не більше 400 кг і/або двигун з об’ємом більше 50 см3.
 11. Цікавий факт, що всесвітньо відомі японські бренди – «Yamaha», «Suzuki», «Honda» та «Kawasaki», названі так на честь своїх засновників – Торакусу Ямахи, Соітіро Хонди, Мічіо Сузукі і Сьодзо Кавасакі.
 12. «Honda GL-1800 Gold Wing» – перший серійний мотоцикл, в якому з’явилася подушка безпеки.
 13. Чи знаєте ви, що карбюратор першої моделі «Harley-Davidson» був зроблений з консервної банки?
 14. У 2018 р. у Російській Федерації (див. цікаві факти про Росію), було продано майже 10 000 нових мотоциклів, що на 30% більше, ніж у попередньому році.
 15. Можливо ви не знаєте, але компанія «Harley-Davidson» протягом 6 років намагалася запатентувати звук своїх двигунів, однак з цього нічого не вийшло.
 16. Вперше сальто на мотоциклі вдалося виконати лише в 2000 р.
 17. Основним ринком збуту мототехніки є азіатські країни. В середньому там продається в 12 разів більше мотоциклів, ніж в Європі.

Це були найбільш цікаві факти про мотоциклів. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *