Цікаві факти про Ньютона

Цікаві факти про Ньютона

Цікаві факти про Ньютона – це чудова можливість дізнатися більше про великих вчених. Йому вдалося досягти великих висот у самих різних наукових областях. Він є автором багатьох математичних і фізичних теорій, а також вважається засновником сучасної фізичної оптики.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Ісаака Ньютона.

12 цікавих фактів про Ньютона

 1. Ісаак Ньютон (1642-1727) – англійський математик, фізик, астроном і механік. Автор знаменитої книги «Математичні начала натуральної філософії», де він виклав закон всесвітнього тяжіння і 3 закону механіки.
 2. З ранніх років Ньютон відчував потяг до винаходу різних механізмів.
 3. Найвідомішими людьми в історії людства Ньютон вважав Галілея, Декарта і Кеплера.
 4. Десяту частину особистої бібліотеки Ісаака Ньютона займали книги з алхімії.
 5. Те, що на голову Ньютона нібито впало яблуко є міфом, автором якого був Вальтер.
 6. Великий фізик допомогою експериментів зміг довести, що білий колір є змішуванням інших кольорів видимого спектру.
 7. Ньютон ніколи не поспішав повідомляти колег про свої відкриття. З цієї причини, про багатьох з них людство дізналося через десятки років після смерті вченого.
 8. Цікавий факт, що сер Ісаак Ньютон був першим британцем, якого королева Великобританії удостоїла звання лицаря за наукові досягнення.
 9. Будучи членом палати лордів, математик постійно ходив на всі засідання, проте ніколи на них нічого не говорив. Тільки одного разу він подав голос, коли попросив закрити вікно.
 10. Незадовго до своєї кончини Ньютон почав працювати над книгою, яку називав головною у своєму житті. На жаль, але що це був за працю ніхто так і не дізнався, оскільки в будинку фізика сталася пожежа, яка знищила крім усього іншого і саму рукопис.
 11. Чи знаєте ви, що саме Ісаак Ньютон визначив 7 базових кольорів видимого спектру? Цікаво, що спочатку їх було 5, але пізніше він вирішив додати ще 2 кольори.
 12. Іноді Ньютону приписують захоплення астрологією, однак якщо воно і було, то швидко змінилося розчаруванням. Варто зауважити, що будучи глибоко віруючою людиною, Ньютон розглядав Біблію як джерело достовірних знань.

Це були найцікавіші факти про Ньютона. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *