Цікаві факти про їжу в різних країнах

Цікаві факти про їжу в різних країнах

Цікаві факти про їжу в різних країнах – це чудова можливість дізнатися більше про кулінарне мистецтво. У кожній державі є своя національна кухня. Деякі народи воліють м’ясні страви, а інші навпаки – віддають перевагу рослинній їжі.

Пропонуємо вашій увазі найцікавіші факти про їжу в різних країнах.

19 цікавих фактів про їжу в різних країнах

 1. Оскільки протягом багатьох століть японці вживали безліч різних морепродуктів, в їх організмі з’явилися унікальні мікроорганізми, що дозволяють ефективно розщеплювати подібні продукти.
 2. В Чилі (див. цікаві факти про Чилі) прийнято їсти їжу виключно з допомогою столових приладів. Якщо ж ви будете вживати їжу руками, то вас вважатимуть невихованою людиною.
 3. Чи знаєте ви, що спочатку португальці не їли саму моркву, а її бадилля?
 4. В Японії люди за столом нерідко голосно плямкають. Таким чином японці показують кухареві, що їм подобається приготовлена їжа.
 5. Цікавий факт, що в країнах Скандинавії популярністю користується страви з зіпсованої риби.
 6. Під час їжі французи навмисно кладуть хліб на стіл, а не в тарілку.
 7. В Швеції дуже поширений сюрстрьомінг, приготований на основі гущі, яка оселедця.
 8. Чи знаєте ви, що найбільша страва в світі здавна готується в Марокко. Смажений верблюд фарширується м’ясом цілого барана, 20 курками, 60 яйцями та іншими продуктами.
 9. У КНР (див. цікаві факти про Китаї) не прийнято розрізати локшину на частини, оскільки вона уособлює довголіття та здоров’я.
 10. У Казахстані господарі будинку ніколи не наливають своєму гостю повну чашку чаю, оскільки залицяння за ним вважається почесною процедурою. Якщо ж ви помітите, що чашка налита до самих країв, то значить господарі вам не раді.
 11. Цікаво, що французький сир камамбер стає смачнішим незадовго до закінчення терміну придатності.
 12. У японській і китайській кухнях великою популярністю користуються страви з пелюсток хризантем.
 13. Торт «Наполеон» був вперше виготовлений в Росії під час святкування 100-річного ювілею з дня вигнання французів. Тоді місцеві кондитери виготовили десерт у формі трикутного капелюха, яку носив великий полководець.
 14. Кожен день приблизно 27 млн американців відвідують «Макдональдси». Втім, у цих кафе обідають сотні мільйонів людей в різних країнах.
 15. В Японії (див. цікаві факти про Японію) суші прийнято їсти руками – таким чином відвідувачі ресторану надають повагу кухареві.
 16. На Русі борщем називали бульйон з борщівника приготований на буряковому квасі.
 17. Декорувати страви гілочкою петрушки почали жителі Стародавнього Риму, які вірили що ця зелень у разі необхідності може нейтралізувати отруєну їжу.
 18. У багатьох європейських країнах до фруктів почали відносити такі плоди, як огірки, помідори, морква і гарбуз.
 19. Традиційний фінський житній хліб випікають у формі великого бублика.

Це були найцікавіші факти про їжу в різних країнах. Якщо вам сподобалася ця стаття, чи ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *