Вакцину від COVID-19 отримали всі країни Євросоюзу – ЗМІ

Урсула фон дер Ляйен підкреслила, що дуже скоро ЄС матиме більше вакцин, як тільки буде підтверджена їх безпека і ефективність

Вакцина від коронавірусної інфекції СOVID – 19 доставлена в усі країни Європейського Союзу. Про це заявила президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен у спеціальному відео зверненні, повідомляє “Європейська правда”.

За словами політика, вакцинація в країнах Євросоюзу стартує в неділю 27 Грудня.

“Ми починаємо перегортати сторінку важкого року. Сьогодні день доставки, а завтра вакцинація проти COVID-19 почнеться по всьому ЄС. Вакцина стала доступна одночасно для всіх держав ЄС, і люди почнуть приймати вакцину в Афінах, в Римі, в Гельсінкі, в Софії. Наші європейські дні вакцинації – це зворушливий момент єдності та європейської історії успіху”, – заявила вона.

Урсула фон дер Ляйен підкреслила, що дуже скоро ЄС матиме більше вакцин, як тільки буде підтверджена їх безпека і ефективність.

“Вакцинація дозволить нам поступово повернутися до нормального життя”, — зазначила фон дер Ляйен.

“Але поки цього не сталося нам потрібно зберігати пильність. Ми повинні захищати себе і своїх близьких від вірусу. Залишаємося в безпеці разом. Зробимо 2021 рік нашим роком відновлення і надії”, – зазначила президент Єврокомісії.

Нагадаємо, 8 грудня Великобританія першою в світі почала масову вакцинацію від Covid-19 препаратом компаній Pfizer і BioNTech. За перший тиждень щеплення отримали майже 138 тисяч осіб.

Зазначимо, що, за запевненнями МОЗ Польщі, громадяни України та інших країн зможуть вакцинуватися від коронавірусу в цій країні на таких же умовах, як і самі поляки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *