як зав'язати краватку

Вчимося красиво зав’язувати краватку: покрокове фото

У сучасному світі будь-яка людина може підібрати собі діловий костюм і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації. Але щоб образ виглядав завершеним варто знати, як зав’язати краватку простим способом. Розібратися в цьому допоможуть покрокові фото.

Простий вузол для новачків

Для того щоб зав’язати краватку досить знати кілька прийомів. Досить трохи попрактикуватися перед дзеркалом, і позитивний результат гарантований.

Ось з чого слід почати:

 1. Розміщуємо краватку так, щоб широкий кінець опинився в лівій руці, а вузька частина була з правого боку.
 2. Більшу частину нахльостує поверх тонкої і обертаємо по колу. Стежимо, щоб кінчик виявився знизу біля правої руки. При цьому не потрібно натягувати тканину занадто сильно.
 3. Перекидаємо широкий кінець через верх і протягуємо його в отриману петлю (або ободок). Залишається лише вивести його з лівого боку і утворити простий вузол.

Подвійний віндзор

Наступний варіант для модного образу передбачає повторення простих дій:

 1. Краватку накидаємо на шию швом всередину. При цьому тонкий кінець повинен виявитися з лівого боку, а широкий-праворуч.
 2. Проводимо великий кінчик через петельку, щоб він виявився зверху, і акуратно витягуємо попереду.
 3. Після тягнемо краватку вниз і відводимо вправо. Простягаємо таким чином, щоб вузька частина перебувала біля сорочки, а широка дивилася назовні. Зробити це необхідно обов’язково за допомогою петлі, заводячи її назад.
 4. Поверх отриманого вузла проводимо широку частину краватки і витягуємо її з правого боку.

Також дістати великий кінчик можна через петлю, яка знаходиться зверху. Саме через зазор, що утворився простягаємо широку частину, але дуже акуратно, щоб отримати елегантний вузол.

Подвійний вузол

Ще один простий спосіб того, як зав’язати краватку, орієнтуючись на покрокові фото:

 1. Накидаємо краватку швом всередину. Схрещуємо дві сторони так, щоб широка частина дивилася вправо. Після цього обертаємо з її допомогою вузький кінець, зберігаючи виток цілим. Якщо все зробити правильно, то великий кінчик буде знаходитися біля лівої руки.
 2. Повільно затягуємо краватку, але стежимо, щоб вузька частина перебувала зверху, а широка “йшла” у напрямку до правої руки, утворюючи петельку.
 3. Поверх неї заводимо широкий вузол, і провертається вліво, проходячи через зазор в районі шиї.
 4. Більшу сторону аксесуара простягаємо в вушко і акуратно зав’язуємо. Краватка обов’язково розправляємо руками – це допоможе підкреслити подвійний вузол.

Четверний вузол

Цікава ідея для тих, кому приївся “щоденний” варіант вузла. Повторити його не так вже й складно, якщо дотримуватися всіх рекомендацій:

 1. Краватку накидаємо на шию так, щоб шов дивився всередину. Тонка частина повинна знаходитися зверху, а широкий кінчик простягається з правого боку.
 2. Після цього широку частину відводимо до лівої руки і пропускаємо через петлю, що утворилася на шиї. При цьому витягуємо краватку до верху. Весь цей час притримуємо вузол, щоб не затягнути його занадто сильно.
 3. Залишається лише зав’язати діловий аксесуар так, щоб широка сторона перебувала ближче до коміра сорочки, а вузьку частину можна було потягнути трохи вниз.

Діагональний вузол

Наступний простий спосіб того, як зав’язати краватку, можна подивитися на покрокових фото. Також рекомендується прочитати додаткову інструкцію:

 1. Накидаємо галстук на шию, щоб його шов дивився всередину. Після цього широку деталь накладаємо зверху і утворюємо перехрестя.
 2. Тепер широкий кінчик простягаємо знизу, відводимо ближче до правої руки і обертаємо навколо вузької частини один раз. В результаті тонка частина повинна виявитися справа.
 3. Більшу сторону простягаємо через передню сторону вузла, перекинувши його при цьому через петлю на шиї. Вивести його потрібно ближче до лівої руки.
 4. Залишається лише протягнути кінчик в вушко, що утворилося, і акуратно затягнути краватку.


Поперечний вузол

Такий варіант виглядає дуже елегантно і підкреслює хороший смак чоловіка. Щоб зав’язати вузол необхідно трохи потренуватися, але всі зусилля стоять отриманого результату.

Потрібно повторити всього лише кілька дій:

 1. Краватку накидаємо швом всередину. Тонкою частиною накриваємо широку сторону аксесуара, після чого відводимо її ближче до правої руці.
 2. Заводимо вузьку сторону під широку, щоб утворилася петля.
 3. Виводимо більший кінець до верху, загортаємо його через іншу сторону і акуратно затягуємо.

Ганновер

Симетричний вузол допоможе створити цікавий образ і урізноманітнити діловий костюм. Покрокова інструкція допоможе все зробити в кращому вигляді:

 1. Накидаємо краватку швом назовні. Після, його потрібно перехрестити так, щоб шов широкої частини також знаходився із зовнішнього боку.
 2. Перекриваємо його тонкою стороною і стежимо, щоб вона тягнулася ближче до правої руки.
 3. Більшу частину заводимо за менший кінець і направляємо його вправо. Заводимо петлю знизу вгору і простягаємо широку частину вниз, а потім вліво.
 4. Робимо одне коло біля вузла, після чого акуратно виводимо великий кінчик через верхню петлю біля шиї.
 5. Якщо все зроблено правильно, то широка сторона буде огинатися біля основи краватки зліва направо. Тепер заводимо її ззаду на петлі біля шиї, щоб вона потрапила у вузлик.

Вузол Кельвін

Зав’язувати краватку таким чином дуже просто. Всього за кілька хвилин можна додати родзинку в свій повсякденний лук або трохи змінити свій святковий наряд.

як зав'язати краватку

Для цього необхідно:

 1. Надягаємо краватку так, щоб шов виявився із зовнішнього боку.
 2. Направляємо тонку частину до правої руки, щоб вона виявилася зверху. При цьому шов не повинен поміняти свого розташування.
 3. Тепер широку частину розміщуємо зверху, виконавши повне коло. В кінці ця сторона повинна знаходитися ближче до лівої руки.
 4. Поверх вузла накладаємо ще один раз більшу частину краватки, але «ведемо» тканину зліва направо. Потім протягуємо кінець через петлю і через вушко, що утворилося.

Орієнталь

Самий просто спосіб зав’язати краватку, який відмінно підійде для новачків. Як домогтися позитивного результату підкажуть покрокові фото і додаткова інструкція:

 1. Накидаємо галстук на шию і перехрещуємо його боку так, щоб тонка сторона виявилася зверху, і дивився в праву сторону.
 2. Широкою стороною обгортаємо один раз меншу частину і дивимося, щоб вона знаходилася ближче до лівої руки.
 3. Простягаємо великий кінчик в петлю, тягнемо акуратно вниз і отримуємо акуратний вузол.

Вузол Онассіс

Для того щоб зав’язати краватку таким способом необхідно повторити наступні дії:

 1. Одягаємо чоловічий аксесуар на шию так, щоб його шов дивився вниз. Накидаємо широку частину на більш вузьку сторону. Вона повинна знаходитися ближче до лівої руки.
 2. Заводимо більший кінчик під тонку сторону, а потім направляємо його вгору і простягаємо через петельку, що утворилася на шиї.
 3. Як тільки з’явиться вушко, тягнемо цю ж сторону вниз, зав’язуємо вузол і надаємо йому більш чіткі обриси.
 4. В кінці відводимо широку частину ближче до правої руки, перекинувши її для цього в отриманий вузлик. Знову поправляємо краватку.

Як можна бачити, існує кілька простих способів зав’язати краватку. Для зручності можна скористатися покроковими фотографіями або інструкціями з докладними відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *