Як модно зав’язати шарф на голову

Як красиво зав’язати шарф на голові, щоб він не лише зігрівав у холодну пору року, але і став улюбленим аксесуаром у гардеробі сучасної модниці. Сьогодні розповімо про основні способи і продемонструємо фото з покроковими інструкціями.

Як вибрати шарф

Цікаво зав’язаний шарф створює неймовірно привабливий і жіночний образ. Головне – правильно підібрати аксесуар. У теплу пору року можна носити шарф-косинку, восени не обійтися без снуда або модного палантину. Забарвлення, вироблення, матеріал – все залежить від особистих переваг модниці і поставленої мети.

Довгий шарф дозволяє експериментувати з великою кількістю способів зав’язування. Якщо аксесуар короткий, не варто засмучуватися, його можна зав’язати модним вузлом або бантом, зробивши це не на потилиці, а збоку.

Палантин

Серед переваг такого аксесуара – широкий вибір кольорів і варіантів шкарпетки. Найпростіший спосіб використовувати палантин – накинути його у вигляді каптура. З цим способом можна поекспериментувати.

 • Шарф-палантин можна зав’язати на голові і залишити вільними кінці на шиї, красиво перекинувши їх через плече.

 • Можна закріпити аксесуар в області плеча або шиї з допомогою брошки або шпильки, такий спосіб не тільки перетворить модницю, але і зробить носіння шарфа більш зручним.

 • Ще один варіант – накинути палантин вільно на голову, зробивши невеличкий вузлик. Один край перекинути на спину, а другий залишити спереду, зафіксувавши пояском в області талії.

 • Можна зав’язати як легкий шарф: завести палантин на потилицю, перевести його на перед, перехрестити кілька разів, прибрати кінці назад. В цьому випадку вийде об’ємний обідок навколо голову.

Самим популярним і затребуваним сьогодні способом зав’язування палантину є тюрбан.

Існує кілька методів втілення подібного варіанту в реальність.

 • «Рушник після душа». Це найбільш простий спосіб. Голову нахиляємо вниз, маємо шарф на потилиці. На лобі затягуємо вузол, перекидаємо кінці назад і ховаємо їх під виробом.

 • «Чалма». Обведіть шарфом голову і розташуйте вузол в області чола. Кінці приберіть тому, перехрестіть їх і сховайте з боків. Внутрішні краї виробу поступово розправляйте з обох сторін, повністю закриваючи ними голову.

 • «Щільна обмотка». Маємо палантин на голові, краю перекидаємо тому, з’єднуємо в щільний вузол. Після кожним кінцем по черзі обмотуємо голову, щільно затягуємо. Залишилися після маніпуляцій краю, заправляємо під одержаний тюрбан.

 • Цей варіант практично повністю повторює попередній, з одним винятком. На початку процедури палантин розташовують по голові навскоси так, щоб одна із сторін чола була сильнішою прикрита, ніж друга. Частина палантину з більш відкритої частини лоба піднімаємо вгору, потім звішуємо тому. Аналогічні маніпуляції повторюємо з другою стороною. Міцно пов’язуємо кінці на потилиці. Після почергово обмотуємо краї так, як описано в попередньому способі.

 • Для створення стильного луку можна використовувати відразу два палантини. Цей варіант складніше попередніх, але кінцевий результат того вартий. Маємо палантин на голові трохи навскоси, затягуємо на потилиці. З другим робимо те ж саме, тільки розташовуємо на іншій частині голови. З обох сторін залишається чотири кінця. Далі по черзі обмотуємо їх навколо голови. У результаті виходить яскравий аксесуар, який запросто прикрасить стильний образ.

 • Високий тюрбан. Цей варіант вимагає попередньої підготовки у вигляді об’ємної зачіски. Після нахиліть голову вперед, покладіть шарф на потилицю, виведіть кінці вперед. Перехрестіть їх в області чола і виведіть тому, знову перехрестіть і поверніть вперед. Проробляйте маніпуляції до тих пір, поки кінці не стануть зовсім короткими. Сховайте їх під тюрбан. Подібний спосіб не дозволить вам залишитися непоміченою і вигідно виділить вас з натовпу.

Цікаво! Щоб урізноманітнити способи зав’язування шарфа на голові, можна скрутити в кінці джгути, так чалма вийде об’ємніше і цікавіше.

Снуд

Снуд, хомут або труба в останні кілька сезонів користується великою популярністю серед модниць. Один аксесуар може замінити шарф і шапку. Такий шарф, зав’язаний на голові, виглядає дуже красиво, особливо в образі з шубою або під пальто.

Перетворити хомут в шапку зовсім нескладно. Надіньте його на шию, після перекиньте задню частину на голову. Виходить щось схоже на легкий, вільний капюшон, який надійно захищає голову та потилицю від холоду і вітру.

Цікаво! Для тих, хто віддає перевагу більш тугі головні убори, шарф на шиї перехрещують вісімкою і тільки після цього накидають на голову.

В’язаний шарф

Широкий шарф може стати відмінним головним убором, компенсуючи відсутність шапки або капюшона на пальто чи куртки.

 • Простий спосіб. Полотно розташуйте аксесуар на голові, перехрестіть кінці під підборіддям, відведіть їх назад і зав’яжіть звичайним вузлом.

Цікаво! Щоб образ вийшов цікавим, вибирайте шарфи, пов’язані з товстих ниток і великої фактурної в’язкою.

 • «Чарльстон». Цей варіант підходить для жінок будь-якого віку. Підберіть аксесуар прямокутного розміру. Накиньте шарф на голову, перекиньте вільні кінці назад, щільно скрутіть і зав’яжіть в міцний вузол.

 • «Чаювання». Досить оригінальний спосіб зав’язування шарфа на голові, що дозволяє надати образу вишуканості та елегантності. Візьміть великий, довгий шарф, складіть його навпіл, накиньте на голову і стягніть ззаду. Вільні кінці скрутіть джгутом, починаючи з потилиці. Скручені кінці оберніть навколо голови, сховайте кінці під обідком шарфа.

 • Пов’язка. Це один з найбільш простих, доступних і практичних способів зав’язування шарфа на голові. У результаті виходить акуратна смужка на рівні чола. Кінці аксесуара зазвичай зав’язують ззаду, рідше на боці, надаючи сайту цікаву форму у вигляді квітки або банта. Для додання образу додаткової елегантності, перехрестіть смугу в області чола вісімкою.

Легкі шарфи

Головний убір у вигляді шарфа не тільки здатний зігріти в зимові холоди, але і додасть індивідуальності і захистить від сонця влітку.

Пропонуємо ознайомитися з декількома цікавими варіантами:

 • Простий. Довгу, вузьку хустку маємо в області чола. Кінці заводимо тому і зав’язуємо на потилиці. Виходить стильний і акуратний обідок.

 • Бант на боці. Хустку розташовують на потилиці. Після переносять кінці вперед і зав’язують їх у вигляді невеликого вузлика або бантика.

 • Аксесуар розміщують на потилиці. Перекидають краю вперед, перехрещують їх на лобі і знову повертають назад. Зав’язують в щільний тугий вузол, щоб пов’язка не спадала.

 • Цей варіант підходить винятково для власниць густого довгого волосся. На фото нижче наведена покрокова інструкція створення оригінального образу, де хустку спочатку вплітається в пасма волосся і тільки потім зав’язується на голові.

 

Як бачите, красиво зав’язати шарф на голові зовсім нескладно, особливо, якщо слідувати докладним інструкціям з фото. В результаті виходять оригінальні головні убори, які стануть прекрасним доповненням до модного поряд в будь-який час року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *