Від якості постільної білизни залежить здоровий сон її власника

Перш за все слід пам’ятати, що вибір постільної білизни – це не так просто, як здається на перший погляд. Адже тут важливо підібрати правильний розмір, обрати тканину, яка буде комфортною і приємною на дотик, а також знайти ціну, яка би влаштувала обидві сторони.

Крім цього постільна білизна може бути різноманітних кольорів, з візерунками або однотонною. Другий варіант більше підходить для тих, хто хоче заспокоїтись перед сном і відпочити від насиченого дня. В той самий час, різноманітні зображення навіть у форматі 3D надають білизні елегантності та індивідуальності. А для тих, хто не може передбачити свій настрій і вибрати якийсь один комплект білизни, завжди можна підібрати двосторонні варіанти. Тоді з одного боку буде одне зображення, а з іншого – повна його протилежність. І з такими змінами і вся спальня буде мати новий вигляд.

Комплекти постільної білизни бувають різних видів в залежності від розміру:

Наприклад, ковдри в інтернет-магазині podushka.com.ua представлені у наступних розмірах:

  • 140х205 см і 155х215 см;
  • також ще після Радянського союзу можуть зустрічатись 172х205 см;
  • сучасними ж, або як їх і ще називають євро розмірами вважаються 200х220см;
  • великий розмір – 220х240 см.

Насправді щоб правильно підібрати комплект постільної білизни, мало просто знати розмір ковдри. Потрібно врахувати кількість людей на спальному місці, розмір подушок і їх кількість, ширину спального місця.

Хоча завжди можна вибрати нову ковдру якщо, наприклад була дитяча, а дитина уже виросла.

Ковдри можуть бути з таких матеріалів:

  • вовна (100% екологічний матеріал);
  • верблюжа ковдра, також досить популярна;
  • гусячого пуху (відрізняється легкістю, навіть у великих розмірах, приємна на дотик);
  • з бавовни (ватяні ковдри виготовляються з натурального матеріалу, тому тримають температуру, і допомагають швидко зігрітись. Хоча, мабуть, основним їхнім мінусом вважається велика вага, якщо порівнювати з пуховими, наприклад).

На сайті podushka.ua можна вибрати всі необхідні параметри, в тому числі й матеріал постільної білизни або ковдри чи подушки, який буде приносити задоволення довгі роки своїм власникам.

В Інтернет-магазині “Подушка” в зручний час завжди можна підібрати саме ту постіль і всі необхідні предмети для сну, які допоможуть зробити відпочинок по-справжньому приємним і повноцінним. Адже головним вважається можливість легко і швидко відновити свої сили, щоб наступний день почався з нової сторінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *