гадання на святий вечір

Ворожіння на Різдво вдома на майбутнє, на судженого, на гроші

Різдво – це воістину чудовий час, коли можна зазирнути у майбутнє. Знаючи, яке ворожіння на Різдво вдома на судженого і на гроші буде правдивим, слід вивчити його основи.

Різдвяне ворожіння на воску

Свічки часто використовуються для ворожіння. Більш того, віск свічок також стає гідним атрибутом для того, щоб дізнатися майбутнє.

 1. Рекомендується взяти віск від звичайних білих свічок, складений в металеву ємність.
 2. Віск, що залишився розплавляють на вогні, а потім переливають в холодну воду.
 3. Утворилася фігура, що дозволить зрозуміти, що станеться в майбутньому.
Ворожіння на Різдво на розтопленому воску
Ворожіння на Різдво на розтопленому воску

Тлумачення фігур:

 1. Будинок. У найближчому майбутньому планується зміна життєвої ситуації, пов’язаної з побутом. Наприклад, дівчата можуть стати дружинами, і повинні будуть вести домашнє господарство.
 2. Безформні руїни. Такі фігури свідчать про те, що найближче майбутнє буде сумним і важким.
 3. Яма. Дана фігура є найбільш небажаною, оскільки вона передбачає важке захворювання і навіть загрозу смерті.
 4. Дерева. Роз’яснення можуть бути різними, так як багато чого залежить від того, в яку сторону спрямовані гілки дерева. Передбачається можливість передбачення радості або смутку.
 5. Кільце або свічка. Такі малюнки передбачають весілля в самий найближчий час.
 6. Блін, який осів на дно — це фігура, яка свідчить про тривалу самотність.

Потрібно відзначити, що в більшості випадків фігури виходять чіткими, тому ворожіння підійде навіть для новачків. Таке магічне ворожіння на Різдво вдома на свічках дозволяє не тільки зазирнути за межу майбутнього, але й запам’ятати різдвяний вечір надовго.

Ворожіння по полум’ї свічки

Таке гадання на Різдво, швидше за все, придумали представники циганського народу. Гадання відрізняється простотою проведення, але при цьому ворожбит людина повинна володіти інтуїцією і бути готовою до самостійних трактуваннь незвичайних обрисів полум’я. Тільки в цьому випадку можна зрозуміти, про що говорить полум’я свічки.

гадалка на хлопця
Гадання на нареченого на свічках

Рекомендується орієнтуватися на наявну інтуїцію, так як тільки з її допомогою можна зрозуміти, яким буде майбутнє майбутнє.

Кожна людина неодмінно побачить щось особливе для себе, тому бажано включити фантазію і зрозуміти, про що можуть говорити коливні контури полум’я.

Гадання на судженого

Багато дівчат цікавляться, яке гадання на Різдво вдома на судженого буде найбільш підходящим для них. Магія під час свят часто дозволяє зрозуміти, на які зміни в особистому житті можна розраховувати.

Гадання на картах

Для проведення ворожіння використовуються звичайні картки. Бажано взяти нову колоду, в яку ще не грали.

З колоди витягують всіх валетів і королів, так як вони будуть служити символами чоловіків. Валетів і королів перемішують.

Потім дівчина лягає спати, але при цьому всі потрібні карти сорочкою вгору кладуть під подушкою. В цей час вимовляють: «Наречений мій, приснись мені у сні і розкажи про себе». Після виголошеної магічної фрази потрібно лягти спати і більше не говорити ні з ким.

як побачити судженого уві сні
Різдвяне ворожіння на картах

Вранці до того, як буде виголошено перше слово, потрібно витягнути випадкову карту. Якщо вдалося витягнути короля, наречений буде старше. При цьому валет свідчить про знайомство з молодим хлопцем або ровесником.

Масть карти також дозволить зрозуміти, на що можна розраховувати:

 • черви – наречений відноситься до найближчих знайомих;
 • піки – суджений буде забезпеченим;
 • хрести – романтичне знайомство виявиться несподіваним;
 • бубни – знайомство відбудеться з допомогою друзів чи родичів.

Таке ворожіння дозволить зрозуміти, на яке знайомство в найближчому майбутньому можна розраховувати.

Ворожіння з кільцем

Для гадання потрібно кільце дівчини і склянка води.

Вночі при світлі засвічених свічок дівчина повинна кинути своє кільце в склянку, після чого – подивитися в центр. Через деякий час у воді можна буде побачити образ судженого, з яким належить знайомство.

Гадання на кохання

Багато молодих людей цікавляться, яке ворожіння на Різдво вдома на любов дозволить зрозуміти перспективи поліпшення особистого життя.

Ворожіння на монетах

Для проведення гадання потрібна фотографія коханого хлопця, яка була попередньо роздрукована.

Зображення розміщується в центрі столу між двох свічок. Потрібно зосередитися на фотографії, після чого сказати «Що долею уготовано нам?». Тепер правою рукою кидають 10 монет, дивлячись на фотографію. Потрібно порахувати, скільки монет випало орлом, а скільки – решкою.

Дівчата ворожать на кільці
Дівчата ворожать на кільці

Передбачаються наступні значення:

 • 10 орлів – відносини необхідно змінювати для збереження близькості з обранцем;
 • 9 орлів, 1 решка – в особистому житті будуть сумні події, тому зберегти потрібний позитив буде важко;
 • 8 орлів, 2 решки – спільного майбутнього немає;
 • 7 орлів, 3 решки – фатальний випадок може привести до розставання;
 • 6 орлів, 4 решки – для поліпшення відносин потрібно більше часу проводити один з одним;
 • 5 орлів, 5 решки – обранець не відчуває почуттів;
 • 4 орла, 6 решок – в родині буде поповнення;
 • 3 орла, 7 решок – у коханого хлопця виникли фінансові проблеми, тому потрібна додаткова підтримка;
 • 2 орла, 8 решок – незабаром на першому місці буде не робота, а розвиток відносин;
 • 1 орел, 9 решок – віддачі недостатньо, тому їй потрібно приділяти більше уваги;
 • 0 орлів, 10 решок – ідеальні стосунки.

Таким чином, решки свідчать про те, що відносини в дійсності володіють яскравими і позитивними фарбами.

Гадання на свічки

На Різдво рекомендується провести романтичну вечерю. Такий магічний обряд являє собою своєрідне гадання на Різдво вдома на майбутнє для заміжніх, адже запалена свічка дозволить зрозуміти, за якою схемою будуть розвиватися відносини надалі.

гадання на різдво
Гадання на кохання

Отже, можна припустити наступні зміни у відносинах:

 • рівне й спокійне полум’я – безтурботні відносини і сильна взаємна любов;
 • свічка горить сполохами і тане тільки з одного боку – коханий чоловік намагається приховати щось важливе;
 • свічка активно тане – відносини знаходяться під загрозою;
 • йде темний дим від свічки і чути тріск – присутній ризик розлучення.

Таким чином, різдвяне гадання можна провести навіть під час романтичної вечері.

Ворожіння на гроші

Останнім часом ворожіння на фінансові можливості стають все більш перспективними. Багато людей зацікавлені в тому, щоб провести гадання на Різдво вдома на гроші і дізнатися, на що вони можуть розраховувати в наступному циклі.

коли гадають на різдво
Ворожіння по згорілій газеті
 1. Ворожіння по камінчиках. Беруть велику ємність з водою і кілька камінців. Спочатку думають про бажання щодо грошей. Після цього у воду кидають камінчик. Якщо на поверхні води видніється парна кількість кіл, бажання неодмінно збудеться.
 2. Священна книга. Для проведення ворожіння використовується Біблія. Гадана людина думає про фінансове питання. Після цього, загадує номер сторінки священної книги, номер верхній і нижній рядки. Написаний текст буде відповіддю на поставлене запитання, але при цьому бажано зрозуміти зміст фрази.
 3. Ворожіння по крупі. У звичайну банку насипають крупу. На самому верху тримають ліву долоню і запитують про гроші. Тепер з банки дістають жменю крупи і рахують кількість зерен. Якщо вийшло дістати парне число зерен, бажання неодмінно збудеться.

Вищеописані гадання вважаються одними з найкращих для тих, хто насправді зацікавлений у розумінні існуючих можливостей щодо поліпшення фінансової ситуації.

Для отримання правильної відповіді бажано проводити ворожіння в спокійній обстановці і в гармонійному настрої, так як від емоційного стану і віри в здійснювані дії багато в чому залежить, наскільки правильним буде отриманий результат.

Гадання на картах

При бажанні для гадання можна використовувати Таро або звичайні картки. При цьому такі варіанти ворожінь вважаються не такими складними, як це може здатися спочатку. Однак для того, щоб ворожіння на Різдво вдома на картах було правдивим, бажано правильно провести його.

Ворожіння на звичайних картах

Для такого ворожіння використовують звичайну колоду гральних карт. Потрібно розуміти, що гральна колода буде брехати і не зможе давати правдиві відповіді. Ворожіння проводиться в ніч із шостого на сьоме січня після того, як відбудеться захід Сонця.

гадання на святий вечір
Різдвяні ворожіння найправдивіші

Гральну колоду добре тасують. Потім дістають по одній карті і кажуть «Для себе, для дому, для серця, для душі, підсумок».

Ідеальний варіант – це карти тільки червоних мастей, так як вони будуть підтверджувати щасливий і гармонійний рік. Якщо ж випали тільки чорні карти, потрібно приготуватися до серйозних перешкод і постаратися уникнути кардинальних змін у житті.

Найбільшу роль відіграє положення, яке свідчить про те, що ж знаходиться в серці. Отже, може бути наступний результат:

 • червовий туз – яскрава і справжня любов;
 • піковий туз – удар;
 • бубновий туз – отримання багатства;
 • хрестовий туз – кар’єрний розвиток.

Потрібно пам’ятати про те, що на серце укладають тільки туз, тому вкрай важливо правильно провести ворожіння.

Ворожіння на картах Таро

Деякі люди не звикли довіряти звичайнис гральнис картам, тому вони вибирають Таро.

Однак для того, щоб дізнатися майбутнє на наступні 12 місяців, можна скористатися простими розкладами. Для того, щоб зрозуміти, що ж чекає насправді, рекомендується знати значення всіх арканов та можливості їх поєднання.

«Дванадцять будинків» — це річний розклад, який дозволить дізнатися цікаві відомості про всі сфери життя і отримати докладні відповіді на всі питання. Для розкладу використовують тільки старші аркани, які укладаються в ромб. При цьому верхня карта укладається першою, після чого потрібно рухатися за годинниковою стрілкою. Тринадцяту карту розміщують у центрі кола.

Потрібно зазначити, що найважливіша інформація буде розкрита за допомогою карт, розташованих в кутових позиціях.

Розклад тлумачиться наступним чином:

 • 1 – характер, інтереси і думки людини;
 • 2 – фінансове становище;
 • 3 – відносини з близькими знайомими і родичами, подорожі;
 • 4 – ситуація будинку, оформлення шлюбу, укладання контрактів або договорів;
 • 5 – діти, хобі та приємні події;
 • 6 – робота та проблеми зі здоров’ям;
 • 7 – шлюбні відносини;
 • 8 – сексуальні відносини і екстрасенсорні здібності;
 • 9 – переїзди і тривалі подорожі, релігійні питання;
 • 10 – кар’єра;
 • 11 – реалізація планів, виконання бажань;
 • 12 – таємні зв’язки;
 • 13 – підсумок року.

Розклад «Дванадцять будинків» на Таро пов’язаний з основними принципами астрології, тому він вважається одним із самих правдивих.

Гадання на Різдво вдома на майбутнє вимагає серйозного ставлення, так як від цього багато в чому залежить результат магічного ритуалу і можливість отримання важливих відповідей на існуючі питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *