Приворот по фотографії

Заговор на любов чоловіка: читати – біла магія

Складно знайти жінку, яка не хоче любити і бути коханою. Інколи емоції накривають людину з головою, і вона готова зробити все що завгодно, щоб домогтися симпатії того самого чоловіка. У хід може йти навіть біла магія, а точніше заговори чи привороти на любов чоловіка, які читаються в домашніх умовах.

Відразу ж варто відзначити, що після проведення ритуалу, обранець не дістанеться закоханій жінці з усіма потрохами. Він не прибіжить на наступний ранок з речами, і не буде вимолювати взаємних почуттів, стоячи на колінах.

І ще – до будь-якої магічного дії потрібна ретельна, і навіть копітка підготовка. Щоб все пройшло як по маслу, настійно рекомендується:

  1. За 3 дні (мінімум) утримаються від їжі тваринного походження. Варто сконцентруватися на своїй цілі, не пускати в голову дурні думки і не вступати в конфлікти з оточуючими.
  2. Проводити ритуал можна тільки натщесерце і, якщо існує така можливість, то краще поїсти через годину після того, як все закінчиться.
  3. Найкраще читати приворот відразу після пробудження або з півнями. Ще один варіант – почати ритуал опівдні.
  4. На людині має бути чистий одяг, а найкраще – новий. Краще всього, якщо це буде звичайний костюм без зайвих застібок і прикрас світлого кольору.
  5. Так само дуже важливо заздалегідь прийняти душ, щоб тіло було чистим, обрізати довгі нігті і зняти лакове покриття. Волосся повинно бути розпущеним, а всі прикраси необхідно попередньо зняти.
  6. Якщо у дівчини почалася менструація, то ритуал варто відкласти до тих пір, поки цикл повністю не закінчиться і не відновиться хороше самопочуття.
  7. Приворот читається в період, коли місяць знаходиться в зростанні – це посилює дію ритуалу, так як почуття бажаного чоловіка будуть рости разом із нічним світилом.
  8. Важливо дотримуватися всіх вказівок до ритуалу – будь-яка дрібниця може зіграти вирішальну роль. Якщо щось забуте або зроблено неправильно, то в кращому випадку нічого не станеться.
  9. Той, хто користується білою магією, не повинен робити це в помсту або на зло іншим. Людина має розуміти, що його дії нікому не зашкодять перед тим, як звертатися за допомогою до магії.
  10. Заборонено проводити магічні дії на п’яну голову – навіть невелика кількість алкоголю можуть все зіпсувати і привести до неприємних наслідків. Тому краще всього відмовитися від алкоголю за три доби до призначеної дати.

Про проведений ритуал ніхто не повинен знати. Цю таємницю закохана жінка повинна розділити тільки з Всесвітом. І, до речі, заради цікавості наводити приворот так само не рекомендується – це не ті речі, з якими треба гратися.

Про що не можна забувати

Перед тим, як почати читати заговор білої магії, який допоможе залучити любов чоловіка в домашніх умовах, рекомендується прочитати православну молитву «Отче наш».

Необхідні слова вимовляються пошепки, без єдиної запинки і сумнівів в голосі. В ідеалі, молитву потрібно знати напам’ять, але якщо немає довіри до своєї пам’яті – краще записати її вручну і читати з листа.

заговори на хлопця

При цьому рекомендується дивитися на фотографію свого коханого. Вона повинна бути хорошої якості і обов’язково викликати позитивні емоції. Якщо в думках дівчата буде хоч крапля егоїзму чи бажання комусь щось довести – неприємності прийдуть і в її будинок, і в будинок обранця.

Скатертина і свічки: як вони допоможуть залучити любов

Коли настане час зростаючого місяця, потрібно дістати білу чисту скатерку і три свічки, які були куплені в церкві. Після цього полотно стелиться на чистий стіл і на неї ставляться свічки, які заздалегідь були поміщені на свічнику або блюдці.

А тепер саме час прочитати заговор білої магії на коханого чоловіка в домашніх умовах: «О Господь Всемогутній, про глибоке прохання тебе молю. Створи високу стіну, сотвори яму глибоку, сотвори колючу огорожу і тугу смертну тягучу. Закрий там, Господи, раба (ім’я обранця), щоб від мене він не пішов і жінки собі іншої не знайшов. Закрий його на ключ, і ключ той забери собі. Допоможи мені, Господи, вірною рабі Божої (ім’я). І поки замок не відкрити, рабу (ім’я обранця) мене не розлюбити. Амінь!»

Приворот по фотографії
Приворот по фотографії

Ці слова вимовляються тихим, але впевненим голосом три рази. Після першого – тушиться одна зі свічок, і це дія повторюється, поки всі вогники не згаснуть.

В самому кінці залишиться «сплести» всі три свічки між собою і закріпити на блюдечку або в глибокій склянці. Їх потрібно знову підпалити і дочекатися, коли вони повністю розтануть. Дим що з’явився потрібно випустити через вікно і добре провітрити кімнату по закінченню ритуалу.

Ранковий ритуал для закоханої жінки

В цей раз буде використовуватися енергетична сила зорі і навколишньої природи. Саме тому цей ритуал вважається одним із самих сильних і дуже швидко призводить до потрібного результату.

Отже, важливо встати з самого ранку, коли сонце тільки з’являється на небосхилі, і повернутbся на схід. Після цього рівно сім разів вимовити тихим голосом: «Як не живе людина без їжі і води, так і раб Божий (ім’я обранця) не зможе бути і жити без раби Божої (ім’я) ні вночі, ні вдень, без половини своєї – мене. Амінь!»

Після цього лягати спати вже не можна. Найкраще заняття – це думати про свого обранця і представляти себе разом з ним. Потрібно відчути радість, яка в цей момент наповнює серце, насолодитися нею і добре закріпити все у своїй пам’яті.

Дуже простий і короткий ритуал на воді

В домашніх умовах можна читатися приворот білої магії на воді – вона допоможе отримати любов потрібного чоловіка.

Для цього потрібно налити в прозорий стакан (бажано) чистої води і додати туди щіпку солі. Після три рази читаються слова змови над чашею: «Водиця-вода, пий кров Великої Матері. Земелька-Земля, наповни воду своєю кров’ю. Небо-батько, прохання дочки почуй, своєю силою воду благослови. Нехай краса прибуде, а хто бачить – моїм стане та на інших більше не гляне. Так буде так!»

Дівчина повинна вмитися заговореною водою або в цей же день прийняти теплу ванну з її додаванням. Треба отримувати задоволення від того, що відбувається, щоб результат з’явився як можна раніше.

Слова, які допоможуть покращити стосунки

У сучасному світі замовляння на любов чоловіка доводиться читати в домашніх умовах навіть заміжнім жінкам. Адже біла магія не тільки зводить людей, але і допомагає освіжити тривалі відносини.

Щоб провести обряд варто залишитися одній квартирі і дістати одну з останніх фотографій обранця.

Після цього фотокартка лягає на підлогу, а жінка стає на неї правою п’ятою і при цьому примовляє: «моє тіло тисне на тебе, так і твоя любов до мене тисне. Як важко твоєму тілу від моєї п’яти, так і твоєму серцю тяжко без мене».

Це може бути складно, але після читання привороту потрібно повернутися до домашніх справ і до своєї роботи, намагаючись не згадувати про виконані дії. А ще рекомендується більше уваги приділяти чоловікові і зробити йому приємний подарунок – тоді дія магії, швидше за все, відчується набагато швидше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *