Виготовлення пакетів з крафта

Пропонуємо вашій увазі виготовлення пакетів з крафта на замовлення. На сьогоднішній день в пакувальної індустрії крафт є одним з найпопулярніших і затребуваних пакувальних матеріалів. На це є вагомі причини. Крафтові пакети — це повністю екологічний матеріал, який досить довго використовується в процесі виготовлення упаковки різної конфігурації.

Такий невеликий, але стильний пакет може виступати досить потужним рекламним носієм. Така ненав’язлива реклама буде ефективно працювати на благо вашої компанії і продукції, з того моменту, як ви презентуєте його своєму клієнту.

Чому варто замовити крафт пакети в компанії “Пакет24”

  1. Привабливий та стильний зовнішній вигляд. Сучасні технології дозволяють створювати дійсно гарні і привабливі пакувальні вироби з крафта. Оригінальний пакет з крафта стане гідною упаковкою вашої продукції. Виходячи з ваших побажань наші дизайнери розроблять для вас ексклюзивний дизайн упаковки;
  2. Повністю екологічно безпечна для навколишнього середовища. Зараз цю тему зачіпають у багатьох країнах, ось і до нас прийшов час подбати про навколишнє середовище. Крафт пакети — це стильна Еко упаковка;
  3. Доступні ціни дозволяють замовити крафт пакети в Києві всім бажаючим. Невисока вартість крафт пакетів робить їх популярними, тому для того щоб саме ваша упаковка привертала увагу і виглядала конкурентоспроможної ми можемо запропонувати різні варіанти пост друкованих робіт;
  4. Матеріал крафт досить міцний, тому з легкістю можна використовувати його для важкої продукції.
  5. Універсальність застосування крафт пакетів дозволяє будь-якій сфері діяльності використовувати даний тип упаковки. Ювелірні вироби, кафе і ресторани, зоотовари, одяг і взуття, парфуми, компанії з нерухомості та інші.

Компанія “Пакет 24” пропонує вам широкий асортимент пакетів з крафта різних форм та розмірів. Сучасні тенденції у всю кричать про популярність крафтових пакетів. За досить короткий період крафтова упаковка перевтілилася з недорогого матеріалу в елітну і стильну упаковку, яку активно використовують світові компанії.

Компанія Paket 24 оперативно виготовить для вас крафт пакети на замовлення, телефонуйте нам прямо зараз: +38 063 747 84 24 наші менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання та допоможуть з вибором. Ми пропонуємо пакети стандартних і нестандартних конфігурацій, які зроблять вашу продукцію ще більш презентабельною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *