через скільки днів можна фарбувати волосся

Як часто можна фарбувати волосся?

Як свідчить давня мудрість: краса вимагає жертв. Тільки навряд чи сучасна жінка погодиться розлучитися з розкішною шевелюрою на догоду моді. Нині в моді самі неймовірні кольори волосся і щоб домогтися бажаного результату, доводиться використовувати такі фарби, які нещадно псують здорову копицю. Як часто можна фарбувати волосся, і якими засобами краще користуватися будемо розбиратися.

Ринок пропонує жінкам всілякі засоби, які все менше містять в складі агресивні речовини. У деяких випадках, бажаного кольору можна домогтися лише за допомогою хімічних барвників. Тоді потрібно намагатися використовувати їх не частіше двох разів на місяць. Фахівці стверджують, що саме за цей проміжок часу шкіра голови і саме волосся встигають відновитися після попередньої процедури фарбування, а відповідно подальше забарвлення буде менш шкідлиим.

А ось всілякі відтінків фарби можна сміливо використовувати раз на тиждень. Їх вплив можна зіставити з дією недорогих шампунів. По правді сказати, кожна з нас нерідко їх використовує, що називається на зміну.

Як часто можна фарбувати волосся

Слід пам’ятати, що ні в якому разі не можна запускати свій зовнішній вигляд. Ми вже доводили вам, що виглядати на мільйон, можна і при невеликих витратах. Контраст на волоссі особливо помітний, і, звичайно ж, вимагає особливої уваги. Якщо ви природжена блондинка, а краситесь в чорний колір, то відросле коріння в поєднанні з фарбованим волоссям будуть виглядати, щонайменше, не красиво. А ось якщо ви підфарбовуєте волосся в близький до рідного відтінок, то це додасть додаткову густоту вашій гриві.

через скільки днів можна фарбувати волосся

Цікаво буде зауважити, що на частоту фарбування, впливає не тільки колір, але і форма зачіски. Якщо ви носите високу або пишну зачіску, то можете почекати, поки коріння відросте на 1,5-3 сантиметри і це анітрохи не позначиться на загальному образі. А ось якщо ви любителька всіляких хвостиків, кісок, вузликів або просто гладких зачісок, то підфарбовувати відростаюче коріння необхідно на 0,5-1 см.

Ми розповіли вам, як часто можна фарбувати волосся і чекаємо ваших порад щодо догляду. Свої коментарі залишайте під статтею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *