як досягти успіху

Як добитися успіху?

Ми отримуємо від життя те, у що віримо. Наша віра створює нашу реальність. Ти віриш, що життя прекрасне — і вона прекрасна. Ти віриш, що вона жахлива, — вона жахлива. Віриш, що виходу немає, — і не знайдеш виходу. Віриш, що вихід є, — обов’язково його побачиш. Ти віриш в успіх — ти його створиш.

У багатьох успішних людей, що реалізують свої цілі і свій потенціал, можна виділити загальні риси, що відрізняють їх від інших. Чим успішна людина відрізняється від неуспішного?

— Успішна людина за будь-яких обставин знайде можливість, неуспішні — відмовки і перешкоди на своєму шляху. Приміром, банально немає грошей. Успішна людина знайде можливість заробити, а неуспішна людина знайде сто причин, які заважають йому заробити в такій жахливій країні з такою жахливою економічною ситуацією.

— Успішної людини відрізняють рішучі дії тоді, як неуспішна людина відкладає справи на потім. Ні лінь, ні страх не зупиняють успішної людини, в той час, як є перепоною для неуспішного людини, який довго готується, накопичує знання, чекає зручного моменту, який зазвичай так і не настає.

— Людина успішний завжди прагне чогось більшого, тоді як неуспішні віддає перевагу стабільній і звичній ситуації. “Раніше не виходило, а зараз обов’язково вийде” — це думки успішного. “І так зійде, все ніби й так непогано, як би не було гірше” — думає неуспішна людина.

— Впавши, зазнавши невдачі, успішний намагається як можна швидше піднятися на ноги і йти далі. Неуспішний ж боїться впасти або зробити помилку. І якщо він падає, то це вселенська трагедія і далі шляху немає, він боїться і не хоче підніматися. Саме з цієї причини біографії успішних людей містять історію багатьох невдач і поразок, які не завадили їм досягти мети.

як досягти успіху

— Успішна людина мотивує себе сам, а що стосується не успішного, то йому постійно необхідні поштовхи ззовні. Успішної людини мотивує азарт, бажання продемонструвати свою силу і щирий інтерес до всього. А неуспішного в основному мотивують гроші.

— Успішній людині властиво ризикувати, неуспішний постійно уникає ризику. Як би там не було, а життя непередбачуване і на будь-яке починання завжди впливають зовнішні, не завжди сприятливі, фактори. Розуміючи це, успішна людина крокує в невідомому напрямку, готуючись до невдачі і не боячись її.

— Успішна людина завжди терпеливий, готовий довго і наполегливо працювати для досягнення мети в той час, як неуспішні хоче отримувати всі відразу. Не дарма хтось з великих стверджував, що успіх на 1% складається з везіння, а решта 99% — це, на жаль, праця.

— Успішна людина не боїться складних і незручних моментів спілкування, тоді, як неуспішного вони просто вибивають з колії. Тімоті Ферріс говорив, що успіх людини — це загальне число “незручних розмов”, які йому вдалося витримати.

— Успішна людина завжди вірить в себе, а неуспішні вірить тільки в те, що інші думають про нього. Підтвердженням тому є експеримент, який полягає в наступному: з великої групи людей більшість називають квадрат колом і лише одна людина стверджує протилежне. Як результат, через час всі, хто не знав про договір, починають погоджуватися з точкою зору більшості.

як досягти успіху

— Успішна людина має велику, майже нереальну мету і мрію, а неуспішні — дрібні цілі. Як правило, успіхів досягають ті, хто вибирає на перший погляд недосяжні цілі, що в рази перевищують їх можливості. Головне, впевнено йти до них.

Кожна людина може стати успішним, якщо захоче і розвине в собі необхідні якості, але задумайтеся про те, що для вас успіх? І чи справді він відповідає стандартами суспільства: високооплачувана робота, новий автомобіль, модний одяг?

Можливість бути завжди фінансово незалежним (нічого не робити), дає свободу, але будьте впевнені, якщо у вас немає гармонії в душі, немає хороших стосунків у сім’ї та з оточуючими, немає позитивного погляду на життя, то ніякі гроші і подальше безделие не допоможуть вам стати щасливим. Гроші це, по суті, тільки одне з можливих засобів для досягнення успіху в житті, а головне — бути коханою, щасливою (або намагатися бути позитивним), бути здоровим (або намагатися вести здоровий образ життя), обов’язково мати прекрасну сім’ю, читати розумні книжки, щоб не отупіти від навколишньої дійсності, і розвиватися й удосконалюватися в любій, самій цікавій для вас області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *