Чи існує везіння

Чи існує, чи є везіння?

Комусь везе в карти, комусь в коханні, а хтось вдало падає з драбини

Різкі провали і незаплановані удачі, неймовірні випадки, щасливі повороти подій, мінливості долі і нескінченні “раптом”, “упс”, “а от якби…” Є люди, яким постійно щастить, а є ті, хто спотикається на рівному місці. З якої причини щасливчики постійно потрапляють в потрібний час в потрібне місце? У чому полягає причина їх везіння? Існує чи везіння? Визначається він в момент народження? І чи можна хоч якось допомогти невдахам?

З метою детально дослідити це питання були залучені вкрай щасливі і невдачливі люди. Були використані різноманітні методики, в тому числі психометричні анкетні опитування, експерименти та інтерв’ювання. Всі методи були спрямовані на те, щоб як можна краще дослідити природу удачі.

Що ж вийшло в результаті? Як показали результати — везіння не існує, а щасливими не народжуються. Не існує везіння, яке закладалося при народженні або ж передавалося людині будь-яким іншим способом. А успіх цілком залежить від поведінки і мислення людини. Самі того не усвідомлюючи щасливчики використовують принципи, що становлять основу їх везіння.

В якості прикладу можна взяти випадково попалися можливості. Стикаючись з такими, щасливі люди їх беруть до уваги, аналізують і активно застосовують. Що стосується невезучої категорії людей, то вони цього не роблять. Невдачливі люди сильніше напружені, більш зациклені на чомусь і не бачать ліпшій вдалої можливості. Це занепокоєння з кожного приводу не дозволяє їм помічати несподіваний шанс. Як результат, всі реальні можливості і шанси проходять повз них, адже невдахи зазвичай прагнуть до чогось абсолютно нереальним і недосяжного.

Успішні люди знають, як користуватися випадковими можливостями. Їм під силу їх створювати, прислухаючись до своєї інтуїції, приймаючи правильні рішення, самореалізовуючись, сподіваючись на краще, зберігаючи оптимістичний життєвий настрій, що в підсумку і призводить до успіху.

Існує 4 основні правила везунчиків:

  1. Прислухайтеся до своїх інстинктів, до інтуїції
  2. Відкрийтесь для всього нового, намагайтеся не мислити шаблонно
  3. Намагайтеся частіше думати про приємне, про позитивному, заздалегідь настроюватися на відмінний результат
  4. Уявіть себе щасливою і успішною людиною перед кожною важливою подією або зустріччю

Кожна людина, яка мріє про щасливе життя, зобов’язаний розвити в собі постійне усвідомлення себе щасливим. Ось основні уявлення, що відрізняють людини від невдахи:

Чи існує чи везіння

  • У світі повно багатств.

Невдаха думає наступним чином: Гідних і високооплачуваних робочих місць мало і всі вони, як правило, зайняті блатними і пройдохами. Він впевнений в тому, що кожна людина перебуває у постійній боротьбі за досягнення ідентичних цілей, а навколо нього – одні конкуренти. При цьому можливостей у житті дуже мало. Невдаха людина не сумнівається в тому, що блага давно поділені, гроші отримані, і не втомлюється скиглити, що йому нічого не дістається в цьому житті.

Що думає щасливчик — він упевнений, що життя на всіх вистачить багатств і ресурсів, адже вони невичерпні і їх достатньо для задоволення всіх потреб і цілей. Для того, хто шукає, знайдеться і високооплачувана робота, і чудова пара, вірні друзі, варто лише розкрити очі ширше і побачити все це.

  • Усі люди народжені для радості.

Про що думає невдаха. Він упевнений, що спочатку життя важка та сповнена проблем. Все життя слід наполегливо працювати, проте праця цей оцінений по достоїнству не буде. Така людина постійно чекає каверзи, проблем, розчарувань і вони неодмінно з ним трапляються.

Як мислить везунчик — він розцінює життя як пригоду, чекає радості і заохочень, і завжди їх отримує. Якщо ж раптом на його шляху виникають труднощі, він їх приймає як виклик, шукає рішення і отримує від цього неймовірне задоволення.

Чи існує чи везіння

  • Обмежена кількість можливостей.

Невдаха думає про те, що спочатку він не обділений, включаючи освіту, фінанси, здоров’я, красу та компенсувати це нічим не можна. Він знаходить безліч причин, чому він не може стати успішним. Дуже часто такі люди можуть відмовлятися від вигідних пропозицій, так як впевнені в наявності підступу і підводних каменів. На рівні підсвідомості такі люди бояться зруйнувати створену ними ж картину несправедливості світу.

Везунчик ж вірить у те, що з початком кожного нового дня його чекає безліч можливостей. Все, що треба – це вміти їх побачити і розпізнати.

Ну і наостанок є ще один вірний засіб зробити себе більш удачливою людиною: намагайтеся дружити і спілкуватися з веселими, успішними і позитивними людьми. Треба намагатися бути поряд з успішними і цілеспрямованими особистостями. Це дозволить енергії успіху вбиратися у вас і домогтися звершення усіх планів, повністю реалізувавши себе в житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *