Як керувати своїм часом?

Сьогодні всім так хочеться все встигнути, що доводиться поєднувати відразу безліч справ. Як управляти своїм часом і все встигнути, замислюються багато людей. Часом, поспішаючи зробити ту чи іншу роботу, ми забуваємо просто напросто насолоджуватися життям. Багато психологів рекомендують використовувати їх методики управління часом. Ми також хочемо дати кілька слушних порад, як керувати часом?

Як навчитися керувати собою

У силах кожної людини самим розпоряджатися своїм життям. Тільки від нас залежить, скільки часу займе робота. Скільки ми будемо проводити часу в компанії дитини і сім’ї. Від цього залежить наше щастя. Так чому ж насамперед не навчитися керувати собою? Пропонуємо кілька простих порад:

Не витрачайте час даремно. Навіть у громадському транспорті, ви можете їхати з користю. Під час шляху ви можете в навушниках послухати улюблену музику. Ще краще буде, якщо ви будете слухати будь-який курс з вивчення іноземної мови. Любите читати? Так чому ж вам не закачати в гаджет улюблену книгу і під час поїздок «перечитувати» її. Те ж саме можна робити і під час поїздки у власному транспорті. Під час прогулянки з дитиною, вас неодмінно порадує таке читання. Бували випадки, коли матусі в декреті “вичитуючи” таким оригінальним способом художню або наукову літературу, могли без проблем вступати до вищих навчальних закладів.

Як керувати своїм часом

Ще один пункт присвячений самоосвіті. Нехай вашою настільною книгою стане словник іноземної мови або інший навчальний матеріал. Чому саме словник? Тому що, таким чином, ви не тільки зможете саморозвиватися, але і навчати цю дитину. Власне кажучи, нічого не роблячи, ви самі розвиваєтеся і даєте дитині величезний словниковий запас.

Технологія. У наш час існує величезна кількість побутової техніки. Просто гріх не скористатися їх можливостями. Не витрачайте час на приготування їжі. Краще проведіть час з дитиною або сходіть в магазин. Такий прилад як мультиварка, до вашого повернення зможе приготувати смачний обід.

Як керувати своїм часом

Не забувайте вчити і читати вірші, співайте пісні. Це позитивно вплине на ваш настрій, виробить чудову дикцію. Натреновані голосові зв’язки, забезпечать здоров’я вашому горлу.

Навіть лежачи на дивані, ви можете з користю проводити час. Піднімайте ноги вгору і опускайте вниз — це буде своєрідною зарядкою. Якщо робити такі вправи регулярно, ви помітите відмінні результати. Сідниці стануть більш підтягнуті. І це притому, що ви просто лежали на дивані.

Під час чищення зубів або просто стоячи на одному місці, періодично напружуйте прес або сідниці на кілька секунд. Потім розслабляйте.

Це всього кілька порад, як управляти своїм часом. Їх можна придумати мільйони. В коментарях нижче, поділіться будь ласка своїми порадами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *