Як змусити себе працювати

Як змусити себе працювати?

Лінь — один з головних вад людини. Як тільки вона пробуджується, то виникають численні перешкоди в бажанні працювати і розвиватися. Вона заважає досягати поставлених цілей, а люди просто обманюють себе відмовками, втомилися, звинувачують погане самопочуття, колись. Як змусити себе працювати, якщо всі відмовки зібралися воєдино.

Як змусити себе працювати

Для початку хочеться сказати, що рекомендації зібрані для різних типів характерів, професій, віків. Впевнені, що ви знайдете відповідний для Вас спосіб. Отже, почнемо.

Організуйте власний режим дня. Якщо його не буде, то налаштуватися на будь–яку справу буде надзвичайно складно. До того ж, на біологічному рівні буде принципово відмовитися функціонувати нормально. Робочий день повинен залишатися робочим днем, він чотиризначний для відпочинку. Дотримуючись розпорядку, ви зможете в рази збільшити продуктивність.

Оцінюйте свої сили. Намагайтеся не працювати на знос, не ставте перед собою нереальні цілі. Як правило, це не виправдовує себе, а можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Зниження планки дозволяє видихнути спокійно і навіть розслабитися.

Почніть зі складних завдань. Так як мозок людини, після ночі відчуває себе відпочившим, розподіляйте робота в міру її складності. Вранці робіть найбільш складні завдання, коли ви ще повні сил і енергії, ближче до вечора можна трохи розслабитися виконувати роботу, що не вимагає великої уваги і сил.

Як змусити себе працювати

Не відволікайтеся. Під час роботи, сторонні розмови заборонені. Після цього складно повернутися в колишнє русло і набрати швидкий темп. Це стосується будь-якого типу працівників розумового і фізичного.

Заохочуйте себе. Пообіцяйте собі, як тільки зробите більшу частину роботи, сходіть відпочити з друзями в нічний клуб або зробите шопінг з подругами. Цей метод називається метод батога і пряника. Своєрідна мотивація допоможе вам набагато швидше зробити заплановані справи і довести їх до логічного висновку, що дозволить більше не повертатися. Однак якщо ви зробили помилку, то і винагороду не чекайте. Вам потрібно переробляти те, що ви напортачили.

Змінити обстановку. Це не означає, що вам потрібно змінити місце роботи. Можливо, вам набридло офісна суєта або колективні чвари. Попрацюйте трохи у себе на квартирі. Зрештою, на робочому місці переставте меблі або предмети на столі.

Як змусити себе працювати

Робота на дому. Якщо у вас все ж з’явилася можливість працювати вдома, а не в офісі, то не відволікайтеся на телевізор або інтернет. Гаджети ні в якому разі не повинні відволікати вас від головного. Навіть думати забудьте про те, щоб подивитися улюблену передачу або телешоу. Навіть останні новини не повинна стати перешкодою.

Не час розслаблятися. Ваш ранок неодмінно має бути бадьорим і активним. Має починатися на позитивній ноті. Може в цьому невелика зарядка для активації роботи організму. Невелике чаювання виробить рефлекс, так що відразу після цього потрібно починати працювати.

Закінчення робочого дня. Точно також як виробити рефлекс початку дня, придумайте ритуал закінчення трудоднів. Наприклад, після того як за вами зачиняться двері офісу, ви відправляєтеся в кафе з друзями або йдете по магазинах за продуктами. Які приємні вечори настільки увійдуть в звичку, що з часом ви будете самі чекати.

Поставте мету. Якщо ви працюєте безцільно, то немає прагнення і бажання досягати чого небудь. Не дивно, що така робота не принесе особистісного задоволення і не з’явиться бажання працювати. Тому поставте собі за мету, то заради чого ви працюєте, вкладаєте сили. Можете почати відкладати гроші на поїздку.

Як змусити себе працювати

Перерва. Однак не забувайте про відпочинок. Протягом робочого дня досить буде 20-30 хвилин, щоб подрімати прямо на робочому місці. Ваш обідній час, навіть начальство не має права вказувати, як проводити обід. Півгодини буде цілком достатньо, щоб отримати максимальний заряд бадьорості.

Перекус. Влаштовуйте собі перекушування. Кава і трохи солодкого у вигляді шоколадки або банана допоможуть вам отримати заряд бадьорості. Також це благотворно вплинув на роботу травної системи, і зарядити мозок. Під час імпровізованого відпочинку ви зможете налаштуватися на подальший процес роботи.

Діліть обов’язки. Не означає, що вам потрібно частину роботи спихнути на колегу. Це означає, що вам потрібно розподілити роботу на кілька частин. 1 частина буде виконана в 1 чергу, а 2 в наступну. Коли операція розділена на частини, набагато легше розподілити час, що залишився.

Якщо у вас є свої способи, як змусити себе працювати, поділіться з нами в коментарях нижче.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *