як виміряти розмір пальця

Як визначити розмір пальця для кільця?

Мабуть, кожен хоч раз в житті стикався з покупкою ювелірних виробів. Купівля кільця займає особливу нішу. Будь-то весілля або інший особливий випадок, потрібно бути впевненим, що дорога покупка виявиться впору. Як виміряти розмір пальця для кільця, щоб не довелося повертати назад в магазин.

Попередня підготовка

Звичайно, якщо ви купуєте коштовності для себе, то не виникне ніяких проблем. У ювелірному магазині ви можете приміряти прикраси і подивитися, як вони будуть виглядати на ваших ручках. До того ж в кожній ювелірці, є спеціальні Вимірювачі. Вони покликані копіювати як масивні, так і витончені колечка. Вони чітко пронумеровані і звичайно відповідають певній величині. За допомогою фахівця дуже просто підібрати новий перстень.

Однак якщо планується, вибрати подарунок іншій людині, то знадобиться включити всю свою конспірацію, щоб не зіпсувати сюрприз і враження. Цим ми зараз і займемося.

Як визначити розмір пальця для кільця

Як дізнатися розмір пальця для кільця

Візьміть будь-яку синтетичну нитку, яка не буде розтягуватися.

Нею потрібно виміряти безпосередньо окружність пальця біля його основи. Обмотайте нитку навколо з розрахунком, щоб кінчики взятої нитки вільно перехрестилися між собою. У тому місці, де буде їх з’єднання, маркером робите позначку і обріжте нитку точно з двох сторін.

Отриманий невеликий відрізок вимірюємо звичайною лінійкою. Отримані дані переведіть в міліметри, а потім розділіть заповітну цифру на 15, 7. Отримана цифра буде розміром. Однак цей варіант не точний. Найчастіше його доведеться округляти.

Таблиця відповідності розмірів кілець

Окружність пальця (мм) Розмір кільця
50,3 16,0
51,5 16,5
52,8 17,0
54,0 17,5
56,6 18,0
57,8 18,5
59,1 19
60,3 19,5

Зустрічаються і такі випадки, коли перстень потрібно купити в подарунок. Винуватець майбутнього торжества не повинен здогадуватися про придбання. Тоді ідеальним варіантом буде роздобути аналогічну прикрасу. У спеціалізованому ювелірному магазині продавець без проблем допоможе вам підібрати новий виріб.

Якщо ж немає можливості принести кільце, можна принести ту саму мотузочку, якою ви вимірювали. Фахівець за її допомогою зможе самостійно зняти мірку.

Не забувайте, що в такому варіанті вимірюють внутрішній діаметр прикраси.

В крайньому випадку, можна просто покласти на лист чистого паперу і обвести наявне кільце зсередини олівцем. Таким нехитрим способом дізнайтеся максимально точний результат і тоді точно не прогадаєте з подарунком.

Подібні процедури краще виконувати після полудня. Справа в тому, що кінцівки схильні набрякати. До полудня організм повністю прокинувся і відновив водний обмін.

Якщо подібний подарунок купується для дівчини, то краще не робити цього під час менструації або після занять спортом. Також не слід знімати мірки в спеку або в сильний мороз. У цих випадках показники можуть бути неточними, і ви можете помилитися.

Якщо склалася безвихідна ситуація, Ви зайшли в лавку в сильний мороз, перед тим як почати примірку, гарненько розігрійте і розітріть руки, щоб відновити кровообіг.

У сильну спеку, кисті навпаки слід злегка остудити. Прикладіть їх, наприклад, до прохолодної вітрини або опустіть руки в воду на кілька хвилин.

Ми розповіли вам, як виміряти розмір пальця для кільця без спеціальних пристосувань і професіоналів. Бажаємо вам приємних придбань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *