як намалювати собаку

Як намалювати собаку простим олівцем

На носі Новий рік і вже зараз хочеться створювати собі гарний настрій. І творчість для цього підходить найбільше. Сьогодні мова піде про те, як красиво і легко намалювати собаку поетапно олівцем.

Щеня «Кулька»

Почати слід з самого легкого малюнка. Щеня Кулька з радянського мультфільму «Кошеня на ім’я Гав» оживе на папері дуже швидко, якщо дотримуватися елементарної схеми:

як намалювати собаку
Собачка «Кулька» — фото 1

В центрі аркуша з самого початку вимальовується контур голови, який поступово звужується до низу і за формою віддалено нагадує «товсту» повітряну кульку.

як намалювати песика
Собачка «Кулька» — фото 2

Після виводяться овальні очі з темними зіницями, носик схожий на трикутник зі згладженими кутами, а в кінці на мордочці зображується усміхнений рот.

як намалювати песика
Собачка «Кулька» — фото 3

З верхньої правої сторони зображується піднесене вухо, наче цуценя до чогось прислухається. Друге вухо розміщується трохи нижче в опущеному стані, як це показано на зображенні нижче. На цьому ж етапі легкими рухами проводиться лінія на голові, яка пізніше стане чорною плямою вовни.

Над правим оком малюється також товста, але коротка брова, внутрішній кут якої злегка дивиться вгору.

как намалювати собаку
Собачка «Кулька» — фото 5

Після цього слід переходити до малювання тіла. Спочатку проводяться дві горизонтальні дугоподібні лінії – досить короткі, які будуть виступати в ролі шиї.

Одна з них подовжується донизу і округлюється на самому кінці – це буде передня лапа. Не варто робити занадто довгою, так як на картинці все-таки зображується щеня, а не доросла собака.

Верхня коротка лінія стає горизонтальною, перетворюючись в спину Кульки – в кінці вона округляється (стаючи хвостиком), йде вниз, де окреслюється задня лапка, як це показано на рисунку.

як намалювати собаку поетапно
Собачка «Кулька» — фото 6

На передостанньому етапі домальовується друга задня лапка – на малюнку видно лише її невелику частину, так що намалювати її буде зовсім нескладно. Також на спині зображується велика коричнева пляма, яка відмінно доповнює малюнок.

І, нарешті, найприємніше – вушка, і плями на спині, голові зафарбовуються чорним або коричневим кольором. Вся інша «шерсть» залишається світлою, так що малюнок можна вважати закінченим.

Можна намалювати такого песика на листівці на Новий рік, яку ви зробите своїми руками.

Сидяча собака: простий спосіб малювання

Якщо минулого разу на папері з’явився персонаж з мультфільму, то цей урок покаже, як поетапно і без зайвої праці намалювати красиву реалістичну собаку олівцем.

як намалювати собаку олівцем
Як намалювати сидячу собаку — фото 1

Якщо орієнтуватися на фотографії нижче, то ніяких труднощів не виникне:

На малюнку песик буде зображений сидячим, тому спочатку окреслюється лобова частка голови, плавно переходить в подовжену мордочку і доходить до нижньої частини пащі.

малюнки собак

Після, тонкими лініями окреслюється ніс і ліве око, яке дивиться прямо перед собою. На цьому ж етапі злегка подовжується верхня частина голови і вимальовується вухо.

малюнки собак

Тепер саме час намалювати дугоподібну лінію, яка плавно перейде в передню частину тулуба. Тут же акуратними і плавними рухами вимальовується передня лапа – як це показано на малюнку нижче.

як намалювати собаку

Малюючи спину, на самому початку необхідно зобразити невеликий горбок, так як у всіх собак лопатки трохи випирають. Далі спина зображується злегка вигнутою і плавно переходить у довгий хвіст.

як намалювати собаку крок за кроком

Далі варто приділити увагу промальовуванні задньої лапи – вона зображується зігнутою, так як собака знаходиться в положенні сидячи.

як намалювати собаку крок за кроком

В самому кінці домальовується друга передня і задня лапа, яку видно зовсім небагато. При бажанні на малюнку можна промальовувати тіні або зробити собаку кольоровою.

як намалювати собаку що сидить

Незважаючи на те, що цей малюнок не відрізняється складністю і з ним здатний впоратися навіть початківець художник, результат не може не радувати. До того ж, це відмінний спосіб відточити основні навички.

Щеня з добрими очима – малюнок олівцем

Наступний урок, напевно, найскладніший з вище представлених, адже тут особлива увага приділяється деталям. Хоча цей варіант так само підходить для новачків і при належному старанні, і дотримуватися всіх порад, обов’язково вийде досягти позитивного результату.

Отже, ще один спосіб, як легко і поетапно намалювати красиву собаку олівцем:

На першому етапі плавними і м’якими рухами вимальовуються контури очей, носа і рота. Натискати на олівець і сильно виділяти лінії не варто, так як за невдачу доведеться скористатися гумкою, а жирні лінії стерти набагато складніше.

малюнки собак

Від носа варто намалювати дугоподібні лінії, які пізніше стануть частиною мордочки. Також особлива увага приділяється промальовуванні відблисків на очах і носику, а також виділення ніздрів і рота.

Після, вимальовується лоб округлий і бічна лінія голови. Від них йдуть вушка і «головні» лінії мордочки, що з’єднуються з дугоподібними лініями.

Тепер саме час перейти до малювання грудей у цуценяти. Вони зображуються за допомогою викривленої лінії, а після промальовується лапа з лівого боку.

Друга лапка малюється не до самого кінця – знизу посередині ставиться горизонтальна паличка, а далі слід уважно стежити за діями на картинці нижче.

малюнки собак

Після вимальовуються лапи цуценя, які знаходяться під животиком. На цьому ж етапі промальовується і лінія спини – вона не повинна бути ідеально прямій, а навпаки, злегка закругленої.

Домальовуючи лапки, рекомендується особливу увагу звернути на навчальний малюнок нижче, щоб не упустити ніяких деталей. Тепер залишилося лише домалювати довгий тонкий хвіст і за бажанням дві криві лінії на мордочці цуценя.

Для більшої реалістичності носик зафарбовується темним олівцем, а на тілі робляться штрихи, що нагадують розпатлану шерсть.

Так само попрактикуватися в малюванні і поліпшити свої навички допоможуть відео, які можна подивитися нижче.

Як бачите, намалювати красиву собаку за допомогою олівця поетапно досить легко. І під час малювання не варто стримувати свою фантазію, адже ніхто не говорить, що всі рисунки повинні бути однаковими – вони повинні допомогти людині розкритися і проявити всю свою фантазію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *