як не боятися їздити на машині

Як побороти страх водіння?

Більшість досвідчених водіїв, можуть водити транспортний засіб, буквально з закритими очима, і часом, потрапляючи в незвичайні ситуації на дорозі, вони можуть з блискавичною швидкістю впоратися з непередбаченою ситуацією. Як побороти страх водіння автомобіля починаючому водієві? З цим допоможуть розібратися досвідчені водії.

Відразу варто відзначити, що страх водіння, це досить поширене явище, і є інстинктом самозбереження людини. Головне, щоб на жвавій магістралі він не перейшов в паніку. Все приходить з досвідом і водіння автомобіля це теж стосується. Впевненість на дорозі прийде з часом і скоротиться ймовірність помилок, які дороги не прощають.

як не боятися їздити на машині

Більшість водіїв-початківців впевнено роз’їжджають на вузьких вулицях, але як тільки виїжджають на широкі магістралі, впевненість пропадає. Вважається, що це відбувається з-за того, що початківець водій погано відчуває габарити свого автомобіля. Він боїться, що його зачеплять або того гірше, він стане винуватцем неприємності. Згодом це пройде, потрібно більше практикуватися.

Уважно вивчіть кожну функцію вашого автомобіля. Боязнь не впоратися з автомобілем, переплутати педалі газу і гальма, це одна з найпоширеніших фобій, яка властива часто жінкам. Новачкам слід запам’ятати кожну функцію на зубок, перемикачів, важелів, кнопочок, щоб навіть паніка не завадила швидко зорієнтуватися в ситуації.

Як побороти страх водіння

На дорозі завжди безліч непередбачених ситуацій. То пішохід несподівано вибіжить на проїжджу частину, то інший водій виїде на зустрічну смугу. Тому більшість жінок, як справжні берегині сімейного вогнища мають страх ДТП.

Щоб позбутися від подібної фобії, слід ретельно вивчити ППД, та так, щоб кожен можливий випадок відклався в голові міцно. Якщо ж цей страх не зникає, то існують спеціальні курси контраварійного водіння. Додаткову інформацію не складе труднощів знайти в інтернеті.

Також багато водіїв відчувають страх перед правильною, а головне безущербною парковкою. В тісноті міських вулиць, щоб вдало припаркувати автомобіль, потрібні великі навички. Багато жінок не маючи практики правильної парковки, стають зірками соціальних мереж і набирають в лічені години мільйони переглядів. Щоб не стати загальним посміховиськом більше практикуйтеся. Коли ви навчитеся відчувати габарити свого автомобіля, то припаркуватися не складе ніяких труднощів.

Як побороти страх водіння

Ну і звичайно слід зауважити, що дорога не дуже гостинно приймає новачків. Це відчувається з боку більш досвідчених водіїв, які не лінуються вийти зі свого автомобіля, щоб наговорити гидот новачкові, та ще й жінці. На подібні зауваження варто реагувати спокійно, щоб не спровокувати агресивного водія ще більше, а в деяких випадках, можна навіть винести для себе якийсь урок.

  1. На перших порах намагайтеся уникати великого скупчення транспорту. Не виїжджайте на вулиці міста в годину пік.
  2. Ретельно вивчайте свої маршрути. Де розташовані дорожні знаки, пішохідні переходи і світлофори.
  3. Для того щоб відчути впевненість у собі, зверніться за допомогою до досвідченого наставника. Візьміть кілька додаткових уроків.
  4. Ну і звичайно, не нехтуйте знаком початківець водій. В такому випадку навколишні вас водії, в більшості випадків, поставляться до вас поблажливо.

Жінка за кермом у наш час не рідкість і ви далеко не єдина, яка тільки вчиться, тому практикуйтеся і головне-не бійтеся.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *