як покращити роботу кишечника

Як поліпшити травлення?

Багатьом людям знайоме відчуття тяжкості в шлунку після прийому їжі. Воно викликає дискомфорт і пов’язані з цим вельми неприємні відчуття. Якщо таке відбувається рідко, то нічого страшного в цьому немає, ви просто з’їли щось важке для шлунка і через деякий час дискомфорт пройде. Небезпеки для здоров’я це не представляє і наступного разу, потрібно просто бути більш розбірливими в їжі. Але якщо, щось подібне відбувається часто, то необхідно всерйоз зайнятися цією проблемою, інакше наслідки можуть стати незворотними.

Тяжкість в шлунку після їжі, може говорити про порушення роботи жовчного міхура і жовчовивідних шляхів. Це перша ознака захворювання підшлункової залози. Неприємні відчуття викликає надмірно жирна їжа, а також нерегулярне і незбалансоване харчування. Для початку необхідно переглянути раціон харчування, бажано включити в нього більше свіжих фруктів і овочів. Існують спеціальні препарати, які покликані покращувати і стимулювати процес травлення.

Відмовтеся від:

як покращити роботу кишечника

  • Жирної, смаженої, копченої їжі;
  • Не вживайте фаст-фуди;
  • Не перекушуйте на ходу;
  • Не переїдайте. Обмежуйте свої порції;
  • Вживайте менше солодкого і покупних соків;
  • Не натуральна їжа, теж погано впливає на органи травлення. Це всілякі сухарики, чіпси, снеки.

В особливо важких випадках, фахівці рекомендують приймати препарати, які містять допоміжні речовини, що активують і стимулюють процес травлення, приводять його в норму. При зниженні рівня травлення, організм відразу віддячить вам хорошим самопочуттям, і ви відчуєте це на собі.

як нормалізувати травлення

Не завадить також заповнити недолік кальцію в організмі та інших макро-і мікроелементів. Якщо проблема набагато серйозніша, ніж вам здається, то необхідно терміново звернутися за допомогою до фахівця, який призначить вам індивідуальне лікування. Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *