Як побороти аерофобію?

У кожної людини є свої страхи. Хтось боїться замкнутих просторів і всіляко уникає ліфтів, вважаючи за краще 20 поверхів долати по сходах. А хтось боїться літати в літаках. Але якщо, піднявшись по сходах, ми лише зміцнимо здоров’я, то щоб опинитися на іншому континенті в лічені години, всеж, необхідно скористатися літаком. Як подолати в собі страх літати на літаку, невагомості і авіакатастрофи? Тут же варто звернути увагу, що шанси потрапити в авіакатастрофу 11 мільйонів до одного. Таким чином, ймовірність померти в самому аеропорту набагато вище. Ймовірність загинути в ДТП, набагато вище, але, тим не менш, люди не відмовляються від цього способу пересування.

як не боятися літати

Перед тим як ступити на борт літака, вивчіть історію обраної вами авіакомпанії. Переконайтеся, що ці авіалінії надійні. Як би дивно це не звучало, але літаки, ліфти і ескалатори вважаються одними з найбезпечніших засобів пересування.

У політ візьміть улюблену книгу або журнал. Нехай ніщо не дасть вам зануритися в свої страхи і переживання. Більшість людей, нервують не під час самого польоту, а безпосередньо перед посадкою. Сама суєта переїзду, робить переліт чимось неприємним, а відповідно з’являються різні страхи і фобії. Якщо ж ви не можете подолати свої страхи, то зверніться за допомогою до фахівця, який допоможе вам впоратися з цією фобією. Почитайте подібні відгуки на форумах в інтернеті. Напевно ви не єдина людина, яка боїться літати в літаках. Що говорять інші люди, як їм вдалося перебороти страх аерофобії?

страх перед літаками

Запасіться заспокійливими засобами. По можливості купуйте квиток в передню частину літака. Попереду не так сильно відчувається турбулентність, як в області хвоста літака. І звичайно постарайтеся налаштувати себе на позитивні емоції. Адже ви летите в іншу країну, а багато людей позбавлені такої можливості побачити світ і ніколи не покидали своєї країни або навіть міста. Якщо ваш розум знову намагається повернути вас на негативну хвилю, то зосередьтеся на своїх позитивних емоціях. Нехай ваш переліт буде приємним і м’якої вам посадки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *