Як підняти імунітет?

Людський організм, вельми непередбачуваний і часто вимагає до себе особливої уваги. Якщо ви 2-3 рази на рік, хворієте на простудні захворювання, то ваша імунна система просто кричить про допомогу. Вона хоче, щоб господар допоміг їй впоратися з різними стресами і захворюваннями. Під впливом шкідливих факторів, імунна система сама не в змозі боротися з хвороботворними бактеріями і вірусами. Але якщо є можливість підняти і зміцнити імунну систему організму, то чому нею не скористатися.

Звичайно, важко в це повірити, але гарний настрій людини значно позначається на стані здоров’я. Зверніть увагу, що песимісти набагато частіше хворіють. Психічний і фізичний стан, тісно пов’язані між собою, тому оптимістично налаштованим людям, набагато легше боротися з хворобами. Будьте в хорошому настрої, і ваш організм віддячить вам міцним здоров’ям.

чим підвищити імунітет

Загартовуйте свій організм. Намагайтеся вживати не тільки воду кімнатної температури або теплу, але і пийте також холодну воду. Загартовування горла сприяє підвищенню імунітету. Після декількох місяців загартовування горла, тіло перестане бути чутливим до перепадів температур. Тим самим і для всього організму переохолодження буде нестрашним. Вчені і лікарі стверджують, що краще бути привчиеним до холоду, ніж всіляко його уникати. До того ж холод, не дає шкірі швидко постаріти.

Не нехтуйте правилами особистої гігієни. Як тільки ви приходите з вулиці в будинок, то відразу змивайте весь вуличнийпил, а разом з ним і можливі інфекції. Особливу увагу приділяйте своєму харчуванню. Воно повинно бути раціональним і правильним. Не варто цілий тиждень сидіти на одній гречці, а потім з жадібністю накидатися на інші продукти. Харчування має бути збалансованим, містити багато фруктів, овочів і м’яса. Щодня випивайте не менше 2 літрів води, це дозволить виводити з організму непотрібні шлаки і заповнювати вологу в організмі.

як підвищити імунітет

Намагайтеся уникати прийому непотрібних ліків. Останнім часом в аптеках з’явилася величезна кількість дорогих таблеток, сиропів, бадів та інших примочок. Але як говоритися, ліків багато, а толку від них все менше. Ліки слід застосовувати лише при гострій необхідності і то з призначенням лікаря фахівця. Навіть ті лікарські препарати, які призначені для підвищення імунітету, варто приймати з обережністю. Вони теж мають ряд протипоказань.

Ну і звичайно, запорукою вашого здоров’я стане міцний здоровий сон. Фахівці рекомендують спати в прохолодному приміщенні, але це не означає, що навіть взимку ви будете спати під кондиціонером. Краще перед сном провітріть приміщення, і нехай ваш відпочинок триває не менше восьми годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *