магнітні бурі листопад 2023

Магнітні бурі у листопаді 2023 року

Коли будуть магнітні бурі і несприятливі дні у листопаді 2023 року. Яку небезпеку магнітні бурі представляють для метеочутливих людей.

У листопаді 2023 року для всіх мешканців нашої планети чекає декілька магнітних бур різної інтенсивності. Ці явища можуть викликати різні проблеми – від збоїв в роботі електромереж до погіршення стану здоров’я у метеозалежних людей. Пропонуємо дізнатися, в які дні очікується геомагнітне обурення і як до нього готуватися.

ВПЛИВ МАГНІТНИХ БУР НА ЗДОРОВ’Я

Магнітні бурі – це природне явище, викликане викидом великої кількості сонячної енергії та іншими подіями, що відбуваються на сонці. Вплив на здоров’я людини багато в чому залежить від інтенсивності бурі. Як правило, більшість людей не відчувають на собі вплив магнітних бур, але так щастить не всім.

За статистикою, близько 10% людства страждає метеозалежністю і важко переносить деякі природні явища, включаючи геомагнітне обурення. Однак ці дані вважаються заниженими, так як багато людей просто не звертаються за допомогою, списуючи проблеми зі здоров’ям на втому або хвороби.

В періоди магнітних бур у метеозалежних осіб можуть виникати такі симптоми:

 • Сильні головні болі, відчуття тяжкості.
 • Безсоння.
 • Перепади настрою, нервозність, тривожність.
 • Запаморочення, проблеми з координацією, втрата свідомості.
 • Болі в суглобах, м’язах і в місцях недавніх травм.
 • Швидка і підвищена стомлюваність.
 • Порушення серцевого ритму, тахікардія, перепади тиску.
 • Проблеми з травленням, втрата апетиту.
 • Зниження концентрації уваги, труднощі з виконанням розумових завдань.

Ці симптоми є найбільш поширеними, але у кожної людини метеозалежність і реакція на магнітні бурі може проявлятися по-різному. Також у такі моменти можуть проявлятися захворювання, що протікають приховано, посилюватися симптоми вже наявних недуг через ослаблення імунітету.

ДАТИ І ПОТУЖНІСТЬ МАГНІТНИХ БУР У ЛИСТОПАДІ 2023 РОКУ

Щоб краще підготуватися до несприятливих дням місяця, необхідно знати, коли будуть магнітні бурі у листопаді 2023 року. Слід зазначити, що від інтенсивності магнітних бур залежить, наскільки сильними будуть симптоми і які методи необхідно застосовувати для захисту організму.

Таблиця нижче показує, в які дні відбудуться геомагнітні явища:

Таблиця магнітних бур у листопаді 2023 року

Дні місяцяСила магнітних бурРекомендація
18-20,
29-30
МляваУ ці дні зміни будуть незначними і не сильно позначаться на загальному самопочутті. Збурення можуть відчути метеочутливі люди з ослабленим здоров’ям і імунітетом. Можливі втрата апетиту, безсоння, підвищена стомлюваність.
24-26СередняГеомагнітне збурення виявиться відчутним для багатьох людей із метеочутливістю. Можливі сильний головний біль, перепади тиску, погане самопочуття (як за хвороб). Варто тримати під, рукою препарати, прописані лікарем. Цілком здоровій людині в ці дні небезпека не загрожує.

Останній місяць осені буде відносно спокійним щодо магнітних бур. Але незважаючи на досить низькі загрози здоров’ю, нехтувати ним не варто. Експерти рекомендують стежити за своїм станом несприятливі дні і приймати заходи щодо захисту організму.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО МАГНІТНИХ БУРЬ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

Геомагнітне обурення – природне явище і вплинути на нього люди не в силах. Проте можна зменшити наслідки, проводячи профілактичні і оздоровчі заходи. Щоб мінімізувати вплив магнітних бур у листопаді 2023 року, необхідно дотримуватись наступних порад від експертів:

 • Слідкуйте за правильністю харчування. Раціон повинен включати необхідні вітаміни і мікроелементи для підтримки імунітету в хорошому стані.
 • Вживайте більше води. Вона відіграє важливу роль у загальному функціонуванні організму і обмін речовин.
 • Підтримуйте фізичну активність. Регулярні заняття спортом надають зміцнює дію на організм. А от у дні магнітних бур навантаження рекомендується знизити або зовсім влаштувати собі вихідний.
 • Уникайте стресових ситуацій. Додаткове навантаження на нервову систему і психологічні перепади вкрай негативно позначаються на самопочутті навіть здорових людей. У дні магнітних бур переживання і хвилювання категорично протипоказані.
 • Стежте за своїм станом. Появу відповідних симптомів у метеозалежних людей сигналізує про настання несприятливих днів. Дійте відповідно і приймайте прописані лікарем препарати.
 • Підготуйте засоби зв’язку і екстрені номери. Якщо самопочуття стрімко погіршується, необхідно звернутися за медичною допомогою.
 • Відмовтеся на час від вживання кави і міцного чаю. Ці напої містять кофеїн і можуть підвищувати тиск. В умовах ослабленого здоров’я та нестабільного серцевого ритму такі перепади небажані.

ІНШІ ПОТЕНЦІЙНО НЕСПРИЯТЛИВІ ПОДІЇ В ЛИСТОПАДІ 2023 РОКУ

Крім магнітних бур на здоров’я людини в листопаді 2023 року будуть впливати і інші небесні тіла. Астрологи запевняють, що Місяць має особливий взаємозв’язок зі здоров’ям. Місячна енергетика може змінюватися в залежності від положення нічного світила. Найбільш несприятливими днями в цьому місяці будуть:

 • Молодий місяць (13 листопада). Згідно зі спостереженнями експертів, в такому положенні енергетика людини знаходиться на найнижчому рівні, і це негативно відбивається на стані здоров’я. З’являються втома, апатія, знижуються захисні можливості організму.
 • Повний місяць (27 листопада). Місяць знаходиться в піковій точці енергетичного впливу. Для здоров’я людини це теж може викликати проблеми. З-за інтенсивного впливу можливі агресія, тривожність, безсоння.
 • Перша і третя чверть (5 і 20 листопада). Ці періоди вважаються перехідними в основних фазах. На самопочутті це відображається у вигляді підвищеної емоційної сприйнятливості й чутливості. Людина може відчувати безпричинне занепокоєння, яке позначається не кращим чином на роботі серця і психологічному стані.
 • Сатанинська місячна доба (6, 12, 22 і 28 листопада). Астрологи вважають, що в ці дні люди більше схильні до негативних впливів – хвороб, невдач, нещасних випадків. На людину сильніше впливають негативні емоції, такі як гнів, страх й агресія.

ПІДІБ’ЄМО ПІДСУМОК

У листопаді 2023 року очікуються магнітні бурі слабкої і середньої потужності і нетривалого впливу. Однак незважаючи на відносно сприятливий місяць, рекомендується не втрачати пильність і уважно стежити за станом свого здоров’я. Пам’ятайте про правила профілактики та виконуйте рекомендації експертів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *