Магнітні бурі у вересні 2023 року: запам’ятайте ці дати

На початку осені очікується чимало магнітних бур. До цього явища необхідно підготуватися, особливо це стосується метеозалежних людей.

Прогноз магнітних бур на вересень 2023 року

Фахівці склали приблизний прогноз:

 • До 6 вересня магнітні бурі не перевищать двох балів. Однак, починаючи з 20: 00 за київським часом в середу, 6 вересня, сила сонячних спалахів збільшиться до трьох балів. Така ситуація зберігатиметься до 8 вересня.
 • З 8 вересня до 13 вересня очікується відносне затишшя з геоударами в два бали. Після цього періоду настане новий підвищений рівень активності.
 • До 13 Вересня прогнозується різке збільшення сили сонячних ударів до чотирьох балів. Напружена атмосфера буде зберігатися протягом 14 вересня, проте до полудня за київським часом 15 Вересня сила метеорологічних хвилювань знизиться до трьох балів.
 • 15 і 16 вересня характер буде залишатися колишнім, але до 20:00 16 вересня очікується поступове затихання геомагнітних хвиль.
 • 17 і 18 вересня атмосферний тиск буде в межах від одного до трьох балів. Після цього Сонце надасть можливість для відновлення сил: до 21 вересня суттєвих змін не очікується.
 • З 20:00 21 вересня до 17: 00 22 вересня очікуються геошторми в три бали. До кінця місяця сильних магнітних бур не очікується.

Що не можна робити в дні магнітних бур

 1. Під час геомагнітних штормів рекомендується уникати роботи з електронною технікою.
 2. Якщо ви не є метеочутливою людиною, то все одно не рекомендується сідати за кермо.
 3. Метеопатам краще відмовитися від роботи, що вимагає концентрації і уваги.
 4. Слід обмежити використання телефону і комп’ютера.
 5. Не рекомендується займатися сильною фізичною активністю.
 6. Фахівці рекомендують змінити режим харчування: зменшити споживання шкідливої їжі, обмежити вживання алкоголю і збільшити споживання води, включаючи свіжовичавлені соки.
 7. Також важливо стежити за емоційним станом, намагатися не нервувати і не піддаватися стресу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *