магнітні бурі грудень 2023

Магнітні бурі у грудні 2023 року

Коли будуть магнітні бурі і несприятливі дні в грудні 2023 року. Яку небезпеку магнітні бурі представляють для метеочутливих людей.

Сонячна активність може впливати на навколишній світ і здоров’я людини. Спалахи на Сонці можуть викликати різні природні явища на нашій планеті, викликаючи відповідні реакції у метеозалежних людей. Ми пропонуємо дізнатися, коли очікуються магнітні бурі у грудні 2023 року, щоб краще підготуватися до цієї події.

ВПЛИВ МАГНІТНИХ БУР НА ЗДОРОВ’Я

Геомагнітне обурення, викликане сонячним енергетичними потоками, має значний вплив на нашу планету. В залежності від потужності такого явища, можуть відбуватися збої в роботі електроніки, часто виникати проблеми зі зв’язком. Магнітні бурі реагує і організм людини, а особливо сильно цей вплив відчувають метеозалежні люди.

Сучасна медицина офіційно не підтверджує взаємозв’язок між геомагнітним обуренням і погіршенням самопочуття. Однак в окремих випадках представники сфери охорони здоров’я рекомендують метеозалежним людям бути більш уважними та обережними у такі дні.

Магнітні бурі можуть супроводжуватися такими симптомами:

 • головний біль;
 • підвищена стомлюваність;
 • безсоння (в окремих випадках спостерігається протилежний симптом – сонливість);
 • болі в суглобах і м’язах;
 • нехарактерні зміни тиску і порушення серцевого ритму;
 • підвищена дратівливість і агресивні реакції;
 • загострення хронічних недуг, посилення симптомів.

Слід зазначити, що кожна людина може по-різному відчувати на собі вплив магнітних бур. Перераховані симптоми є найбільш частими, але не обов’язковими.

ДАТИ І ПОТУЖНІСТЬ МАГНІТНИХ БУР У ГРУДНІ 2023 РОКУ

З-за свого впливу на здоров’я, магнітні бурі є одним з найскладніших природних явищ для метеозалежних людей. Попередня підготовка допоможе мінімізувати наслідки для здоров’я і зменшити симптоми. Таблиця нижче показує, в які дні і якої потужності очікуються магнітні бурі у грудні 2023 року.

Дні місяцяСила магнітних бурРекомендації
31 СлабкаУ ці дні зміни будуть незначними і не сильно відіб’ються на загальному самопочутті. Збурення зможуть відчути метеочутливі люди з ослабленим здоров’ям та імунітетом. Можливі втрата апетиту, безсоння, підвищена стомлюваність.
22 СередняГеомагнітне збурення виявиться відчутним для багатьох людей із метеочутливістю. Можливі сильний головний біль, перепади тиску, погане самопочуття (як за хвороб). Варто тримати під, рукою препарати, прописані лікарем. Цілком здоровій людині в ці дні небезпека не загрожує.
25,26, 27,28СильнаЦі дні будуть найнебезпечнішими для здоров’я. Сонячне збурення може вплинути на самопочуття навіть цілком здорової людини. Експерти рекомендують у такі моменти бути подалі від великого скупчення людей. Необхідно знизити фізичну та психологічну навантаження на організм.

Більша частина місяця виявиться відносно спокійною, а складний період припадає на останню декаду місяця, зачіпаючи і новорічні свята. Нагадуємо, що даний прогноз є попередніми. Сонячна активність може підвищитися і в інші дні, тому необхідно стежити за попередженнями фахівців.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО МАГНІТНИХ БУРЬ: ПОРАДИ ЕКСПЕРТІВ

Геомагнітне обурення може негативно позначатися на самопочутті, особливо в періоди сильних бур. Але цей вплив можна зменшити, якщо підготуватися до цього явища заздалегідь. Наступні поради допоможуть легше впоратися з наслідками магнітних бур у грудні 2023 року:

 1. Слідкуйте за прогнозами сонячної активності, щоб підготуватися заздалегідь.
 2. Фізичні вправи допомагають тримати організм у тонусі, але в дні магнітних бур навантаження варто зменшити.
 3. Пийте більше води. Достатня кількість рідини в організмі прискорить обмін речовин і виведення токсинів.
 4. Для зниження рівня психологічного навантаження скористайтесь медитацією і іншими способами релаксації.
 5. Уникайте шкідливих продуктів. Вони збільшують навантаження на печінку і можуть стати причиною підвищеного тиску.
 6. Залишайтеся на зв’язку з близькими. Засоби комунікації повинні завжди бути під рукою.
 7. Приймайте ліки, прописані лікарем на такий випадок. Якщо ж самопочуття продовжує погіршуватися, зверніться за медичною допомогою.

ІНШІ ПОТЕНЦІЙНО НЕСПРИЯТЛИВІ ПОДІЇ В ГРУДНІ 2023 РОКУ

Про те, що небесні тіла впливають на здоров’я, активно заявляють і астрологи. Але, на їхню думку, причиною поганого самопочуття буває не тільки Сонце, але й супутник нашої планети – Місяць. Згідно з астрологічними прогнозами, у грудні 2023 року найбільш негативний вплив на здоров’я в таких фазах місячного циклу:

 • Молодий місяць (13 грудня). Ця фаза вважається періодом оновлення, нових можливостей і найнижчого енергетичного потенціалу. Під ослабленим впливом Місяця людина відчуває втому і апатію. Імунітет теж слабшає, підвищується ймовірність захворіти.
 • Повний місяць (27 грудня). В такий момент Місяць знаходиться на піку свого енергетичного впливу. Люди, сприйнятливі до космічного впливу, можуть відчувати проблеми зі сном, стають більш агресивними і дратівливими, частіше приймають необдумані і емоційні рішення.
 • III чвертях (5 і 19 грудня)I і в Місяць. Ці дні вважаються небезпечними для людей з підвищеною емоційною сприйнятливістю. Можливі різкі перепади настрою і занепокоєння, які не кращим чином впливають на психологічний стан.

Окремо слід згадати і сатанинські місячну добу (6, 12, 21 та 27 грудня). Астрологи упевнені, що в такі моменти проявляються негативні якості людини, які можуть відбитися на здоров’ї. Рекомендується бути більш обережними у своїх рішеннях і діях.

ПІДІБ’ЄМО ПІДСУМОК

У грудні 2023 року очікуються магнітні бурі слабкої, середньої і сильної потужності. Найбільш небезпечний період припадає на останню декаду місяця. Рекомендується заздалегідь підготуватися до цього явища і дотримуватися порад експертів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *