як захиститися від порчі

Як захиститися від вроків і порчі?

Доля кожної людини складається по-різному. Бувають в житті злети і падіння, радості і розчарування. І в той момент, коли здавалося б все чудово, будь-яка людина навіть сам того не бажаючи, може позаздрити і наврочити щасливчикe. Порча не завжди приходить від заздрісників. Навіть найкращий друг або родич може по-доброму позаздрити, і вроки забезпечений. Як захиститися від вроків і порчі знали ще наші бабусі і не перестають передавати свої знання.

Заздрість руйнує біополе людини, він не може впоратися з усім напливом негативу. Порчу можна розпізнати по несподівано з’явившихся хворобах, нездужань і апатії до життя. З’являються незнайомі до цього почуття тривоги, страху і навіть безсоння. В один момент кудись зникає удача, відвертаються друзі і близькі. Людині доводиться з навалившимся багажем справлятися в повній самоті. На нервовому грунті з’являються хвороби, а лікарі в подиві розводять руками. Вони констатують факт, що пацієнт дійсно сохне на очах, але діагноз поставити не можуть.

як вберегтися від вроків

Крім поганого самопочуття порча може відбитися і на сімейних взаєминах. Чоловік (або Дружина) все рідше з’являються вдома, вважаючи за краще провести вечір в іншій компанії. Грошей теж стає помітно менше або зовсім доводиться позичати. Щоб дізнатися чи дійсно є на вас прорча, досить провести нескладний ритуал. Візьміть склянку холодної води і свіже куряче яйце. Зосередьтеся на всіх занепокоєння і обкатайте яйцем людину з голови до ніг. Нехай яйце немов вбере в себе всю негативну енергію. Розбийте яйце так, щоб жовток залишився цілим, і занурте яйце в воду. Протягом п’яти хвилин уважно стежте за тим, що відбувається в склянці. Якщо вода залишилася чистою і прозорою, то вроків і порчі немає. Якщо навколо білка починають з’являтися своєрідні ниточки або павутинка – це означає, що не обійшлося без втручання злих сил. Більш того, якщо з’явилися чорні бульбашки, то вроки навели на смерть. Яйце з водою необхідно вилити в унітаз або винести за ворота зі словами: Звідки прийшло, туди й пішло.

Наявність вроків або порчі можна визначити і за допомогою звичайної свічки. Потрібно всього на всього запалити свічку і уважно дивитися. Якщо свічка горить з тріском, порча однозначно присутнія. Якщо за свічкою тягнеться кіптява, то можна говорити про вроки. Якщо запалена свічка горить рівно і спокійно, то нічого поганого на вас немає.

захист від зглазу

Способи захисту від вроків і прорчі

  1. По-перше, ніколи і не за яких обставин не давайте свою фотографію незнайомцям. Вважається, що по фото найлегше нанести порчу і вроки.
  2. Ніколи і нічого не піднімайте на перехрестях. Ні золоті хрестики, ні дрібницю, ні шпильки. Як би не заманливо було підняти золотий виріб, ви з цією знахідкою лише додасте собі проблем. На таких дрібницях може бути змова на хворобу, а ви можете її взяти на себе. Обійдіть це місце стороною.
  3. Якщо щось подібне ви побачили на порозі свого будинку, то ні в якому разі не чіпайте їх рукою і вже тим більше прослідкуйте, щоб цього не зробили ваші діти. Відсуньте незнайомий предмет палицею або віником і якнайдалі від свого будинку.
  4. Найдієвіший спосіб захиститися від негативу, порчі і вроків, це щоденна молитва. Якщо вас щось турбує, то сходіть до церкви і помоліться за здоров’я ваших домочадців, коханих і звичайно ворогів.

Нехай біда обходить ваш будинок стороною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *