Як пофарбувати замшу?

Замша – дуже красивий і улюблений багатьма матеріал. Виглядає вона дуже ефектно, але при цьому і вимагає особливого догляду. Але з часом така річ може втратити свій первісний вигляд і її потрібно оновити. Зробити це можна як звернувшись до фахівців, так і в домашніх умовах.

Приготування до фарбування замшевих виробів

Перед тим, як приступити до фарбування, звичайно ж, потрібно очистити замшевий виріб. Але для цього потрібно використовувати спеціальний розчин. Для його приготування потрібно змішати мильну воду і нашатирний спирт у співвідношенні 4:1. Ретельно помийте замшу цим розчином, а потім прополощіть під проточною холодною водою.

Фарбування замші. Спосіб 1

Для першого способу вам знадобиться фарба для фарбування вовни. Для цього потрібно розвести фарбу в гарячій воді згідно з інструкцією і додати трохи оцту. Отриману суміш втирайте в замшеву річ. Можна зробити це кілька разів з інтервалом в 20 хвилин. Коли все висохне, протеріть слабким розчином оцту і знову промийте холодною водою.

Вироби із замші найкраще обробити перед початком з шкарпетки. Для цього існує спеціальний спрей. Обробка спреєм захищає одяг від вологи і від виникнення жирних плям.

Фарбування замші. Спосіб 2

У наш час на прилавках магазинів можна знайти все що завгодно. Для нашої мети придумали спеціальні засоби для фарбування замші в домашніх умовах.

Найпростішим у використанні магазинним засобом є аерозолі. Їх варто всього лише розпорошити на потрібний вам виріб і почекати деякий час. Після висихання, при необхідності можна повторити.

як пофарбувати замшеве взуття

Фарбування замші. Спосіб 3

Також можна купити спеціальну фарбу для замші, наприклад чорного або коричневого кольору. Розвести її в потрібному співвідношенні з водою і нанести на попередний очищену від бруду взуття чи одяг. Рівномірно розподілити по виробу.

Догляд за замшевими виробами вимагає особливої уваги, тому робити це потрібно з перших днів покупки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *